Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Вчера тръгнах да купувам билети за Айндховен, но реших да изчакам следващата промоция. Тя пък се появи още на следващия ден (днес). Интересуваха ме няколко дати и редовните цени на всички днес бяха вдигнати, така че намалените се връзваше около 10%, а не 20%. Напоследък малко псевдо има станаха промоциите, и преди съм ги хващал с тези номера.

Връзка към мнение

Според мен си уцелил кофти късмет. Едва 300тина цени са вдигнати по време на промоцията, на фона на 200тина допълнително свалени:

 

Wizz 06.03.2015.xlsx.zip

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Това сте го видяли, вроятно ;)

 

 

 

Много е! 

 

sof-dubai.png

 

Ако някой случайно реши да се възползУва...да внимава, щото всички знаем какво се случва с термометъра там по това време на годината.. 

Редактирано от Plovdivian
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Много е! 

 

sof-dubai.png

 

Ако някой случайно реши да се възползУва...да внимава, щото всички знаем какво се случва с термометъра там по това време на годината.. 

А кое е времето на годината в случая?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А кое е времето на годината в случая?

 

На джикитайски не можа ли изкараш шот. Миналата година един съфорумец ни разкандардиса, заради уж температурите, но е била  нормална жега към 40 градуса. Все пак не отиваш на Северно  море :lol: А и цените бяха 70 за двупосочен. :) 

Връзка към мнение

Юни е поносима жега, но без много ходене по слънце :lol:  т.е. свиква се, но понякога гледаш да се пъхнеш в най-близката спирка да се охладиш. Странно е ,че трябва да ходиш с тънко яке или блуза в раницата, заради силно климатизираните всякакви вътрешни помещения. Мисля, че си струва потенето на тази цена ;) , а тези , които имат да хващат полет до Манила, направо перфектно.

Връзка към мнение

Здравейте, каква ви е стратегията с уизката? За определени дати в момента цените са доста над тези от екселския файл от 6 март (качен от macflan) . Чакаме понижение, промоция или двете заедно? Става въпрос за Дубай за септември.

Редактирано от DimitarD
Връзка към мнение

Аз виждам увеличение, и то значително, по всички направления. Сравнявам с миналогодишните ми покупки.

 

Аз лично чакам следващите -20% - за първа пролет, може би.

Връзка към мнение

не знам дали е показателно, ама за датите на които купих по 4 билета за Дортмунд цените са по-високи от съседните дати, става дума за края на септември, началото на октомври; цените си ги следя от време на време, че си купих билетите сравнително евтинко, но ми е любопитно дали ще има още по-ниска цена; предполагам ако не се напълнят полетите около 2 месеца преди тях пак ще има по-ниски цени, но ако затоварването е добро едва ли; ще следя и рапортувам :)

Връзка към мнение

Според мен в момента има доста прилични цени особено за дубай и барселона си е направо перфектно. Да попитам малко колегата @macflan дали можеш да кажеш как я генерираш тази табличка с цените или е твоята тайна?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Според мен в момента има доста прилични цени особено за дубай и барселона си е направо перфектно. Да попитам малко колегата @macflan дали можеш да кажеш как я генерираш тази табличка с цените или е твоята тайна?

Следя Барселона от известно време, но не виждам добри цени. Можеш ли да споделиш конкретни дати?

Връзка към мнение

Последните няколко мнения са преместени в другата тема за Уиз: http://magelanci.com/topic/512-wizz-air-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8/page-75

 

Нека тази е само за обсъждане на текущи промоции. 

Връзка към мнение

Ето развитието на цените, включително до новите дестинации, в последните дни. Не се лъжете по многото зелено, просто масово са намалили цените от Лутън с 50 пенса..

 

Wizz 20.3.2015.xlsx.zip

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Промоцията  на Wiz ziar продължава. Билети за Бари по 10 евро за Октомври, Ноември, Декември.

Аз поне до там ги гледах.

Редактирано от ZORI
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Хайде малко скрийнчета за ноември и декември за новите дестинации от днес(цените са без клубна отстъпка):

 

Бари - м.11

София-Бари-София-11-.jpg

 

Бари - м.12

София-Бари-София-12-.jpg

 

Женева - м.11

София-Женева-София-11.jpg

 

Женева - м.12

София-Женева-София-12.jpg

 

Кьолн - м.11

София-Кьолн-София-11.jpg

 

Кьолн-м.12

София-Кьолн-София-12.jpg

 

Мюнхен - м.11

София-Мюнхен-София-11.jpg

 

Мюнхен - м.12

София-Мюнхен-София-12.jpg

 

Неапол - м.11

София-Неапол-София-11.jpg

 

Неапол - м.12

София-Неапол-София-12.jpg

 

ПП Не съм сигурна дали в тази тема да ги пусна. :)

Редактирано от Mary
  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Резервирах билети за Бари през ноември, пуснах ги на банков превод, че да имам време да помисля до утре, пък после - за 80лв, и не дай си боже да се откажем - няма да е фатално 

Връзка към мнение

Отделих италианската дискусия в нова тема, защото избяга от промоциите на уиз: http://magelanci.com/topic/4110-%D0%BD%D0%B5%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D0%BB-%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D0%B8-%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7-%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Дали се очаква в скоро време някоя пролетна или великденска промоция? Членството ми изтича на 16.04, и ми се иска да купя билети преди това, но пък нещо 150лв. за полет до Бергамо не ми се дават  ;)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.