Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Еми аз пък вчера си взех билети до Абу Даби, дето преди бяха по 150лв и нагоре в посока, а двупосочния ми излезна 136лв с промоцията. Сега за моите дати са 200, така че има си частична промоция.

То тия авиокомпании станаха като криптовалутите, трябва някой да се изгърби и да загуби пари, за да може друг да спечели 🙂 

  • Харесвам 5
  • Смея се 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...

Възползвайте се от 20% отстъпка днес и пътувайте преди 30 юни

 

Открийте очарователните тайни на Виена! Днес можете да се насладите на 20% отстъпка за избрани полети до столицата на Австрия.

От уютните кафенета на Шпителберг до артистичния чар на Хундертвасерхаус, Виена ви кани да разгледате нейните по-малко известни съкровища. Открийте богатата история на града в двореца Белведере и се насладете на спокойствието на парка Аугартен.

Вземете своя билет сега и пътувайте преди 30 юни.

 

image.png.b44fdb731d3868c06789da16dba48a1f.png

 

 

За повече инфо тук.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 4 часа, feel_the_rush каза:

Някой иска ли да пробва дали, ако си вземеш флекс и смениш датата след 26 март, цените си остават? 🙂

 

Остават🙂

Пробвах с един чекиран багаж и после смених за април.

  • Харесвам 6
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 47 минути , Климент каза:

за мен офертта е с доста дървен курс

 

Не курсът е дървен, а услугата да бъде преведена офертата на  български и написана на кирилица струва повече.  Извън шегата, да идва еврото по-бързо и да спрат с тези издевателства не само Wizz, но и други. 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

✈️ Днес Wizz имат намаление от -15% на 1 500 000 седалки. ✈️

Давам идея за по-нормални цени около НГ (с надеждата, че ще променят разписанието и ще може безплатно да се сменят датите за посрещането на НГ в Дубай - ако пък това не стане, пак е добра оферта, предвид текущите им цени): 

Екранна снимка 2024-03-08 113006.png

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 40 минути , r_nikolov1 каза:

Давам идея за по-нормални цени около НГ (с надеждата, че ще променят разписанието и ще може безплатно да се сменят датите за посрещането на НГ в Дубай - ако пък това не стане, пак е добра оферта, предвид текущите им цени): 

Екранна снимка 2024-03-08 113006.png

Скъпи са тези цени 😄 слушай спеца до тази дестинация 😁. Иначе гледай януари до към средата тогава има по-добри цени аз два пъти вече се сдобивам с полети така за НГ за по 50лв в посока.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 13 минути , Ivko каза:

 аз два пъти вече се сдобивам с полети така за НГ за по 50лв в посока.

Ехеее, чудесно! 🤩

Ами чакаме тогава да ги намалят...че в момента това е най-евтината цена в периода декември - януари: 108.99лв. на посока. 😁

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 15 минути , r_nikolov1 каза:

Ехеее, чудесно! 🤩

Ами чакаме тогава да ги намалят...че в момента това е най-евтината цена в периода декември - януари: 108.99лв. на посока. 😁

16-23.01 са по 98лв в посока 😁

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , r_nikolov1 каза:

Което доказва, че не трябва да вярваме на 100%  на Trip Planner-a (аз там ги следя принципно...) 😄 :

image.png

Коментирано е много пъти, че цените в този календар не се променят в реално време за това има разлика понякога с ден-два

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А и на НГ защо мислите, че в хотелите са най-евтините нощувки в Дубай и Абу̀ Даби? То да се спестят 20 лв от по-евтиния билет, а нощувките по НГ колко са по-скъпи...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ами колко да са скъпи. Сега за тази имах букнат апартамен в Марина на първа линия на плажа за 1100лв 5 нощувки за двама. Намират се и добри цени при късмет и търсене.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Wizz са пуснали много хубави цени до Лондон, Бари и Катания за април. До Лондон има дати за пролетната ваканция на учениците. Аз лично се изненадах, тъй като очаквах да се вдигат, а не да падат.

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Ninkata17
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.