Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Вече са повишени. От няколко дни следя за конкретни дати до Малмьо и сега билета  за връщане е с 40 лв. нагоре. Между другото какво се случва с това Малмьо, билетите са непоносимо високи за цялото лято, а и не само за тогава.

Връзка към коментар

Вече са повишени. От няколко дни следя за конкретни дати до Малмьо и сега билета  за връщане е с 40 лв. нагоре. Между другото какво се случва с това Малмьо, билетите са непоносимо високи за цялото лято, а и не само за тогава.

 

Лятото има ли нещо евтино?! :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Следя 4 билета от над месец. В момента и четирите са с около 30% по-скъпи от вчера.

 

Ще ме простите, но на случайности не вярвам :)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

За тва конкуренцията чакаме да видим другото лято ако ги има същите дестинации, дано да стане като с Лондон, сега гледам билети за след месец мнооого поносими цени, направо не мога да повярвам.

Връзка към коментар

Аха, и аз дебна един Брюксел: цял месец цените и в двете посоки не мръднаха. От вчера са с 40 лв нагоре :( Все се надявах, че ще се качим на самолетчето и ще дотичкаме бързо-бързо до там (както писах в друга тема - имаме пътуване на трима, с фиксирани дати - очевидно ще си пътуваме автомобилно и ще разнообразим програмата).

Връзка към коментар

Вече са повишени. От няколко дни следя за конкретни дати до Малмьо и сега билета за връщане е с 40 лв. нагоре. Между другото какво се случва с това Малмьо, билетите са непоносимо високи за цялото лято, а и не само за тогава.

И аз на същия шиш.... т.е. хал.

Периодично проверявам Малмьо за юли... ми то като влакче на ужасите - нагоооре-надолу-нагооооооре. Усещам как всеки ден ми побелява тихичко някой и друг косъм :) Бяха по около 150лв в посока, станаха 214, после 254...после преди седмица слязоха на 174 - викам тука хванах тренда... ама то се задавало "намаление" - днес ги набиха отново на 215... Обаче съм тъп и упорит, ще ги чакам докат паднат под стотачка. Междувременно гледам и варианти с Раян от Букурещ до Копенхаген през където свари ;)

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Георги Матеев

attachicon.gifWizz10percentHotels.PNG

 

Ма**а им! :angry:  Вчера правих тлъста резервация през букинг

 

И аз, но току-що канселирах и пререзервирах отново :) Още една причина винаги да се буква с право на безплатна отмяна.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Последните няколко мнения са прехвърлени тук, след като не се отнасят за промоция на Wizz: http://magelanci.com/topic/512-wizz-air-кратки-новини-и-въпроси/?p=144104

Връзка към коментар

Само утре 20% до и от Полша!

 

post-735-0-55479900-1459188496.jpg

 

*20% отстъпка от цените, включително данъци, задължителни такси и малък кабинен багаж (макс: 42 x 32 x 25 см), но изключвайки административната такса. Тази промоция важи на 29 март от 0:00 до 23:59 CET. Отстъпката е валидна за нови резервации за всички маршрути, само до и от Полша. Отстъпката е валидна само за нови резервации за до 10 пътника.

Връзка към коментар

Само утре 20% до и от Полша!

 

attachicon.gifwizz.jpg

 

*20% отстъпка от цените, включително данъци, задължителни такси и малък кабинен багаж (макс: 42 x 32 x 25 см), но изключвайки административната такса. Тази промоция важи на 29 март от 0:00 до 23:59 CET. Отстъпката е валидна за нови резервации за всички маршрути, само до и от Полша. Отстъпката е валидна само за нови резервации за до 10 пътника.

 

Да не са пуснали полети от/до Полша?! :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Бъзикат се просто.

Шегаджии :)

 

Едно Шопенче ще развесели нещата. :lol:

 

 

Има, от Бургас. Ама малко по-късно. ;)

 

 Далече е. :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

А моите дати, които взех на предните 20 % за Малта за средата на Април, са с около 20 лв по ниски в момента  ... какво да се прави :) Иначе казано 12-16 Април с Wizz club е 86 лв, струва ми се добра цена за толкова близки дати .

Редактирано от edbloom
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.