Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Вчера им писах, че не си намирам в My Bookings полета до Любек и днес ми върнаха, че няма да се изпълняват полетите. Сега ще чакаме да потвърдят, че ще летят до Хамбург, за да презаверим билетите. Че вече имаме билети за концерта на The Cure и със сигурност трябва да се ходи до Хамбург.

Току-що ми звъннаха от уиз и казаха, че няма да летят до Хамбург от София, а от Скопие. Предложиха ми полети до Дортмунд или Кьолн, но аз отказах и сега ще ги чакам в рамките на 10 дни да ми върнат парите по картата, чрез която съм платила резервацията.

Дано някой от вариантите да ви устройва за концерта...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Здравко Ангел

Никой още не ми е звънял. Ние като го размислихме, така даже се получава по-добре, защото ние трябваше да сме в Германия от 14 до 21 октомври, после обаче от 25 до 30 ще сме в Чехия. Сега ще поискам да ми върнат парите и ще взема билети до Хамбург, после ще слезем до Дрезден и оттам с Eurolines до Прага и после към София. Така вместо да си идваме до БГ, ще поостанем още няколко дни в Германия. Та всяко зло за добро!

Редактирано от Здравко Ангел
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Имам следния въпрос - кубих билети до Мадрид от Букурещ чрез Jetcost На отиване е с Уиз, а обратно с Раян. Чекирах се и в двете авиокомпании и т.н Интересното е, че докато в акаунта ми в Раян си го има полета с все бордни карти и пр., то в този на Уиз липсва и трябва да го търся с PNR кода. Намирам го де, но нийде няма и намек за "цена", т.е колко съм платил. При ирландците има и цена, и всичко ? :unsure:  Странно е някак си ...

Връзка към коментар

Имам следния въпрос - кубих билети до Мадрид от Букурещ чрез Jetcost На отиване е с Уиз, а обратно с Раян. Чекирах се и в двете авиокомпании и т.н Интересното е, че докато в акаунта ми в Раян си го има полета с все бордни карти и пр., то в този на Уиз липсва и трябва да го търся с PNR кода. Намирам го де, но нийде няма и намек за "цена", т.е колко съм платил. При ирландците има и цена, и всичко ? :unsure:  Странно е някак си ...

Не се притеснявай,всичко е наред! Реално билета е купен от jetcost а не от теб.Даже мейла за връзка не е твоя.Но всичко си е ок.Щом излиза с PNR кода и е потвърден,значи си имаш билетчета. ;)

Връзка към коментар

Пътниците от Брюксел ги очакват 5 часа преди полета!!!!

 

 

Attention all passengers traveling to and from Belgium

Wizz Air’s flights to and from Brussels Charleroi airport are on schedule, however due to additional security measures at the airport all passengers traveling from Brussels Charleroi today on 22 March 2016 are advised to arrive to the airport at least 5 hours before the departure time. For current status of your flight please check the WIZZ app or visit: https://wizzair.com/en-GB/FlightInformation.

ATTENTION PASSENGERS FLYING TO AND FROM LONDON LUTON

Please take extra care when planning your journey to London Luton Airport as there is ongoing building work on the approach road to the airport terminal building and in many airside areas. Wizz Air recommends you to arrive for your flight as early as possible to allow enough time for completion of security, check-in and boarding formalities at the airport.


To the attention of the passengers, travelling from Sofia Terminal 1

Due to increased time that the security screening of the passengers at Sofia Terminal 1 takes, all passengers are advised to strictly adhere to the recommended time for arriving at the airport, being 2 hours before the scheduled departure time of the flight. As soon as you arrive at the airport, please timely complete your check-in process and immediately head to the security screening area. Non-compliance with this recommendation may lead to missing of your flight, because of late arrival at the departure gate.

 

Връзка към коментар

 

Няма заплаха за сигурността на летище София, съобщиха от аерогарата по повод "появили се спекулации" в публичното пространство. 

Всички полети се изпълняват нормално. По-рано днес стана ясно, че нито един самолет на Wizz Air не е излетял тази сутрин от Терминал 1. Пътниците били качени на борда и блокирани заради "организационни проблеми". Закъсняха полети, сред които тези за Лондон и Дортмунд. 

Wizz Air имаше проблем с аеронавигационните си карти, което е чисто технически проблем. Той вече е отстранен и полетите от летище София се осъществяват по разписание, обясниха още от летището.

 

 

Новият A321 на Уиз ер с 230 седалки

12274290_583086318510033_901116236041860

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Добре го разбирате-Wizz просто се възползват от монополното си положение на единствен(ако бъркам,поправете ме) нискотарифен авиопревозвач в България.Вероятно поне малко положението ще се промени,ако има и друг/и.

Засега правят,каквото решат.Често разликата в цените на билетите с нормална авиокомпания не е голяма

Чудя се ,след като платих вече билети за определена дестинация,дали мога да извърша пререгистрация за друга дата да речем,без да загубя платената сума?

Редактирано от Georgie
Връзка към коментар

...

Чудя се ,след като платих вече билети за определена дестинация,дали мога да извърша пререгистрация за друга дата да речем,без да загубя платената сума?

За да можете да правите безплатни промени по резервация, трябва да имате закупен   WIZZ Flex  С него е възможно да променяте онлайн датата, часа и маршрута на вашия полет.

В момента цената му е 20 лв. на полет, на пътник.

С него реално ще избегнете таксата за промяна, но ако има разлика в цената на билета или багажа, то ще ги доплатите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако темата не е за тук,Георги ще й намери място. :)По същество:полетът ми от Шарлероа за София е в 06.00 ч.Резервирал съм хотел в Брюксел.                                                                                           Да се притеснявам ли,че ще имам проблем с  трансфера с Brussel City Shuttle,заради ранния час на полета ми.Като гледам разписанието виждам,че бусчетата пътуват през 30 м.от 03.30 ч.Това е ок,но истина ли е?Има ли по-удачен вариант,как мислите?Хотелът е най- близо до Brussels Midi,според мен.

Има ли значение,че денят ,в който трябва да пътувам е събота?

Редактирано от Georgie
Връзка към коментар

В 08.20 си е от години. Някакво объркване е станало.

 

 

П.С. Бусчета стигат грубо за 50 мин.

По-притеснително е , че на Midi си направо в гнездото на джихадистите ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Здравко Ангел

Върнаха си ми директно парите за билетите до Хамбург, дори нямах от онези служебните опции за премаршрутиране или пък избор на други дестинации.

Връзка към коментар

Странно. Когато ми се обадиха миналата седмица в неделя ми предложиха като алтернатива полет до Дортмунд или Кьолн. След като отказах ми преведоха обратно парите, при това много бързо - в сряда ми бяха обратно в сметката. Обяснявам си го само с това, че вашият полет е доста далеч във времето, а моят беше за Великден. 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.