Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

В момента, Боби каза:

Ако вчера или днес преди теб някой е взел последните билети от по-ниския ценови сегмент, сега виждаш следващия сегмент с намаление.

Нали си даваш сметка, че не си само ти кандидат за този полет (и слава богу) :lol:

Е да ама вчера в нито една от посоките не пишеш ''only 3...2..seat" какъв тоз късмет изведнъж да се вземат точно тия дати :shout:

Връзка към коментар
преди 1 минута , Ivko каза:

Е да ама вчера в нито една от посоките не пишеш ''only 3...2..seat" какъв тоз късмет изведнъж да се вземат точно тия дати :shout:

Продължавай да следиш за Лисабон, цените тепърва ще падат.

Връзка към коментар

За това, което гледам и според мен намалението е реално. Друг е въпроса, че цените са много динамични и спрямо търсенето, съвсем наскоро можах да се убедя в това. Гледам конкретна цена, отменям резервация за 5 човека поради промяна в разписанието с идеята за 20% бонус и покупка на цената, която гледам. Да, ама с махането на резервацията за 5-те човека цената веднага допълнително падна и взех билетите още по-евтино :) След купуването цената се върна пак на първоначалното, което гледах.

Редактирано от logist13
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Препоръчвам за разходка из Елзас (Страсбург-Колмар) + Базел  от 15-ти септември нататък до края на ноември почти всички дати са на цена
SOF-BSL-SOF  38.38лв. (с дискаунтклуб)  ,  хубава опция е удължен уикенд петък-понеделник. 
Друг добър вариант е отиване SOF-BSL петък сутрин с Wizz и прибиране неделя на обед FKB-SOF с Ryan, намират се билети за 20-30€, или общо става 40-50€

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 19
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 7 минути , Фичо каза:

Препоръчвам за разходка из Елзас (Страсбург-Колмар) + Базел  от 15-ти септември нататък до края на ноември почти всички дати са на цена
SOF-BSL-SOF  38.38лв. (с дискаунтклуб)  ,  хубава опция е удължен уикенд петък-понеделник. 
Друг добър вариант е отиване SOF-BSL петък сутрин с Wizz и прибиране неделя на обед FKB-SOF с Ryan, намират се билети за 20-30€, или общо става 30-40€

Много силно ме настъпи по мазола :) От няколко месеца отчаяно се опитвам да вместя в графика си точно един такъв уикенд SOF-BSL / FKB-SOF. От 2-3 години опитвам да посетя интересния за мен Europa Park, който е там в района. 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

И още нещо в допълнение към горното с полетите до Базел. 
За хората, които имат желание да посетят красивия град Бордо и да дегустират прочутите местни вина, и понеже от София доста трудно се намират удобни (и евтини) връзки за там,  да обърна внимание, че Easyjet имат полети BSL-BOD и се намират билети за по 50-60-70CHF (около 50-60€) , като на отиване часовете са съответно WIZZ SOF-BSL 6:30-7:55  и  EASYJET  BSL-BOD 10:30-12:00 , или два часа и половина за връзка в Базел. 
С други думи - може да се сглоби приятна комбинация с няколко дни в Бордо и няколко дни за Елзас, с билети за около 70-80-90€ , което на мен ми изглежда като доста добра възможност.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 14
Връзка към коментар
преди 1 минута , Фичо каза:

И още нещо в допълнение към горното с полетите до Базел. 
За хората, които имат желание да посетят красивия град Бордо и да опитат прочутите местни вина, и понеже от София доста трудно се намират удобни (и евтини) връзки за там,  да обърна внимание, че Easyjet имат полети BSL-BOD и се намират билети за по 50-60-70CHF (около 50-60€) , като на отиване часовете са съответно WIZZ SOF-BSL 6:30-7:55  и  EASYJET  BSL-BOD 10:30-12:00 , или два часа и половина за връзка в Базел. 
С други думи - може да се сглоби приятна комбинация с няколко дни в Бордо и няколко дни за Елзас, с билети за около 70-80€ , което на мен ми изглежда като доста добра възможност.

Супер е, ... но за мен ще е реализуемо, ако обърнат работните дни и тези за отпуски - 30 дни се работи, останалите са отпуски. :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 2 часа, Фичо каза:

Препоръчвам за разходка из Елзас (Страсбург-Колмар) + Базел  от 15-ти септември нататък до края на ноември почти всички дати са на цена
SOF-BSL-SOF  38.38лв. (с дискаунтклуб)  ,  хубава опция е удължен уикенд петък-понеделник. 
Друг добър вариант е отиване SOF-BSL петък сутрин с Wizz и прибиране неделя на обед FKB-SOF с Ryan, намират се билети за 20-30€, или общо става 40-50€

Да добавя и още една възможност, особено за връщане - Flixbus + FRA-SOF на Wizzair. Полетите са ежедневни, а и автобусите не са малко.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

уеб версията на сайта им забива доста неочаквано, ама мобилното приложение е пушка :) октомврийска семейна разходка из Лондон при нас, не че цените са спаднали с повече от 80 стотинки спрямо вчера, но то при цени от 20 лв няма накъде, та с един позабравен уиз кредит сама си направих промоцията :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , Иван Попов каза:

Има и за Париж по 19лв. в посока  през ноември.Май е добра цена.:unsure:

Е то няма накъде  да пада, но за мен  есен и зима Париж не е толкова привлекатеен, защото има голяма вероятност за дъжд и лошо време

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
5 hours ago, Ivko said:

Е да ама вчера в нито една от посоките не пишеш ''only 3...2..seat" какъв тоз късмет изведнъж да се вземат точно тия дати :shout:

Отстъпката е за полети преди 29.10, @Mistela го е постнала, а ти следиш за следващата година

Връзка към коментар
преди 7 часа, Фичо каза:

И още нещо в допълнение към горното с полетите до Базел. 
За хората, които имат желание да посетят красивия град Бордо и да дегустират прочутите местни вина, и понеже от София доста трудно се намират удобни (и евтини) връзки за там,  да обърна внимание, че Easyjet имат полети BSL-BOD и се намират билети за по 50-60-70CHF (около 50-60€) , като на отиване часовете са съответно WIZZ SOF-BSL 6:30-7:55  и  EASYJET  BSL-BOD 10:30-12:00 , или два часа и половина за връзка в Базел. 
С други думи - може да се сглоби приятна комбинация с няколко дни в Бордо и няколко дни за Елзас, с билети за около 70-80-90€ , което на мен ми изглежда като доста добра възможност.

Ох, @Фичо, и мен ме настъпи по мазола като @Георги Матеев! Цял следобяд правя планове по предложението ти. Кога ще почна да спестявам, не знам.:lol: Много хубаво предложение, благодаря!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 час, Емика каза:

Ох, @Фичо, и мен ме настъпи по мазола като @Георги Матеев! Цял следобяд правя планове по предложението ти. Кога ще почна да спестявам, не знам.:lol: Много хубаво предложение, благодаря!

Отиде ми мазола!

Благодарности на Фичо, ще се ходи в Колмар, няма как! :)

Ако ми подскажете и къде да спим преди ранния полет от Базел за София, щастието ще е пълно :)

Редактирано от noshtna_ptica
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 минути , noshtna_ptica каза:

Отиде ми мазола!

Благодарности на Фичо, ще се ходи в Колмар, няма как! :)

Ако ми подскажете и къде да спим преди ранния полет за София, щастието ще е пълно :)

Има много хотели в близост до летището, зависи от бюджета, "Консул", "Метрополитън", "Ибис" на 500 м. от Терминал 1, "Експо" , "Парк хотел Витоша" рано сутрин за 10 мин. на летището.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Кога мислите, че може да пуснат общо намаление за всички полети без discount club? По принцип не следя промоциите на Уиз, но сега ме интересуват полетите до Мадрид през октомври и ги наблюдавам.   

Връзка към коментар
преди 4 часа, Jenbel каза:

Кога мислите, че може да пуснат общо намаление за всички полети без discount club? По принцип не следя промоциите на Уиз, но сега ме интересуват полетите до Мадрид през октомври и ги наблюдавам.   

 

Няма точна схема. Онзи ден имаше намаление с клуба и освен ако няма да пътуваш сама, членството ти се изплаща още с първата резервация.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.