Прескочи до съдържание

Карта Curve


Препоръчани мнения

50 minutes ago, Таньо said:

В нея има 10 GBP награда от регистрацията през линка. При проверка на наличност дава 0. В UK никога не съм попадал на каквато и да е такса за услуга на банкомат. Така или иначе с 10 паунда заредих Револута, плащам с картата в нета. Теглене на банкомат и плащане на ПОС ще опитам в България. 

Тези 10 паунда са не точно в нея (във физическата карта), a са в Curve Cash частта и, аз оттам съм изкарвал бонусите само под формата на зареждане на револют, не съм си и помислял да тегля, не знам дали и може да итеглиш 10 паунда...

Досега мислех, че си закачил нормална кредитна или дебитна карта (може и револют например), верифицирал си я, и си се опитвал да теглиш без успех ?

 

Връзка към коментар
преди 6 часа, georgebg каза:

Тези 10 паунда са не точно в нея (във физическата карта), a са в Curve Cash частта и, аз оттам съм изкарвал бонусите само под формата на зареждане на револют, не съм си и помислял да тегля, не знам дали и може да итеглиш 10 паунда...

Досега мислех, че си закачил нормална кредитна или дебитна карта (може и револют например), верифицирал си я, и си се опитвал да теглиш без успех ?

 

Има закачени Револут и Монезе, от там си взема при плащане в интернет. Кеш не даде. 

Връзка към коментар
На 9.11.2019 г. в 7:41, Таньо каза:

Има закачени Револут и Монезе, от там си взема при плащане в интернет. Кеш не даде. 

Update:  В България теглене от банкомат стана без проблем.

Връзка към коментар
11 hours ago, Таньо said:

Update:  В България теглене от банкомат стана без проблем.

Странно, че точно в "родината" на Curve има проблеми с тегленето 😉

Аз днес в Германия си дръпнах наведнъж 1000 EUR без проблем.

Връзка към коментар
преди 17 часа, georgebg каза:

Странно, че точно в "родината" на Curve има проблеми с тегленето 😉

Аз днес в Германия си дръпнах наведнъж 1000 EUR без проблем.

A колко такса ти взеха...?

Връзка към коментар

Предполагам са му взели нула, защото той е второ ниво с лимитите. Първото ниво е 400 паунда на ден, второто е 1000 паунда на ден. Слагаш си еврова (по-добре) или левова дебитна (че от кредитна много боли) карта зад Кърв и готово

Връзка към коментар
преди 4 часа, Angelita каза:

Искам да попитам как се зарежда карта curve.

Не се зарежда. Тя само пренасоява плащането към някоя от свързаните други карти..

Връзка към коментар
5 hours ago, chandni said:

A колко такса ти взеха...?

Да - стигнах годишния лимит и ми го вдигнаха на 1000 паунда на ден. А предния мисля е 200. В приложението ги има.

Всъщност вчера го пробвах и изтеглих на два пъти общо 1160 евро. Такса няма, но на левовата карта зад Кърв в приложението я сложих, че е еврова, за да не ме превалутира Кърв и да начисли такси над максимума за безплатно превалутиране.

Връзка към коментар

Ако можеш да ги следиш стриктно, провери отново. Докато не пуснат тази функционалност да се виждат точките за всяка транзакция е трудно да се разбере. 
Няма причина да не начисляват - това си е плащане на ПОС терминал. 
Аз единствено съм имал проблем с плащане през Curve в сайта на Wizz - просто бяха начислили точките х2 вместо х4. И като им написах един мейл на ДСК и ги коригираха.

 

ps. Разбира се говоря за реални плащания. Ако си зареждаш Револют или Дайнърс или други подобни с нея зад Curve - няма да има точки.

Връзка към коментар
преди 1 час, cybersimo каза:

Ако можеш да ги следиш стриктно, провери отново. Докато не пуснат тази функционалност да се виждат точките за всяка транзакция е трудно да се разбере. 
Няма причина да не начисляват - това си е плащане на ПОС терминал. 
Аз единствено съм имал проблем с плащане през Curve в сайта на Wizz - просто бяха начислили точките х2 вместо х4. И като им написах един мейл на ДСК и ги коригираха.

 

ps. Разбира се говоря за реални плащания. Ако си зареждаш Револют или Дайнърс или други подобни с нея зад Curve - няма да има точки.

Да да,за реални плащания говоря.Миналата седмица си прехвърлих всички точки към профила и в момента са 0,така че всяка точица ще я забележа 😄.До сега за плащане,за теглене на кеш-за всичко имаше точки.
По мои сметки имам още 7-8 хил до достигане на максималния оборот,така че не би трябвало и това да е причината,но някак си не ми се иска да ровя и да заострям вниманието на ДСК върху Curve.

Ще пробвам директно плащане с WIZZ да видим ще има ли разлика.

Връзка към коментар
На 17.10.2019 г. в 10:46, Limoncello каза:

Значииии точно в банкирането седях и гледах 5 мин докато разбера какви са тия работи, върнати са парите по всички сметки, да...също така самото основание за плащане съдържа въпросния код. Егати схемата! Да си вляза в ДСК банкирането да дебна превода за кода.

image.png.f7a02874ef3c721f6781d855b9493f4e.png

Снощи си добавих ДСК КК в Curve, беше направена микротранзакция, която е видима в банкирането на ДСК но така и нямам код за верификация който да ползвам в Curve. Трябва да чакам да бъде осчетоводена от банката ли?

image.png.5daaf086bc2fea8130f5f30bddc6187e.png

Връзка към коментар
преди 28 минути , penkoyordanov каза:

Снощи си добавих ДСК КК в Curve, беше направена микротранзакция, която е видима в банкирането на ДСК но така и нямам код за верификация който да ползвам в Curve. Трябва да чакам да бъде осчетоводена от банката ли?

image.png.5daaf086bc2fea8130f5f30bddc6187e.png

Трябва да се осчетоводи, но ако имате SMS известяване за направени трансакции, кодът би трябвало да е в съобщението.

Връзка към коментар
преди 5 минути , yordanov каза:

Трябва да се осчетоводи, но ако имате SMS известяване за направени трансакции, кодът би трябвало да е в съобщението.

Благодаря за отговора! Ще трябва да чакам осчетоводяване, защото нямам sms-и за направени транзакции.

Връзка към коментар
На 20.11.2019 г. в 7:58, imarev каза:

На мен ли така ми се струва,или ДСК спряха на начисляват точки в WIZZ картата при използването и през Curve?Някой друг дали има такива наблюдения?

Забелязах забавяне в начисляването на точки за всички транзакции. На мен преди малко ми се появиха точките за миналата седмица. Може да провериш и ти отново.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
5 minutes ago, tougherty said:

Можеш ли да закачиш обикновен Diners към Curve или само Evolve (заради mastercard частта)?

Не, не може. Не поддържат дйанърс, затова варианта ти е мастъркард чстта на еволв

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Jorro каза:

затова варианта ти е мастъркард чстта на еволв

Въпросът е дали от Дайнърс няма да те чарджат за такава транзакция с 1%...

Връзка към коментар
преди 7 минути , chandni каза:

Въпросът е дали от Дайнърс няма да те чарджат за такава транзакция с 1%...

Е защо пък да ме чарджат, аз нали използвам реално тяхната карта, просто минава през Curve (като идеята за това е за да мога да я свържа с GPAY)?

Връзка към коментар

Защото Diners също въведоха някаква такса за парични преводи и не знам как ще изтълкуват такава една транзакция. За Revolut ще те чарджат и още как... нищо, че реално е плащане на ПОС с тяхната карта. Това с Gpay при мен е с друга карта отзад - не Diners.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.