Прескочи до съдържание

Карта Curve


Препоръчани мнения

Да питам и аз за Курвето. Тоя кешбек, не че ще хукна да го ползвам, ама ... Как се реализира? Уж пише 3 търговеца, обаче не е ясно как се добавят.

 

Screenshot_20200206-184220_Curve.jpg.807849f14b264fa93805fdcb92ca5cf7.jpg

Връзка към коментар
преди 1 минута , Zaro каза:

Да питам и аз за Курвето. Тоя кешбек, не че ще хукна да го ползвам, ама ... Как се реализира? Уж пише 3 търговеца, обаче не е ясно как се добавят.

 

Screenshot_20200206-184220_Curve.jpg.807849f14b264fa93805fdcb92ca5cf7.jpg

когато активираш кешбека се избират търговците

Връзка към коментар
преди 18 минути , koletoo каза:

Привет, Имате ли проблеми с верификацията на телефонния номер и получаването на смс на български номер ?

Нямах проблеми за верификация с български номер. В неделя един приятел също нямаше проблеми за получаване на смс номер на български номер и сега си чака картата.

Връзка към коментар
преди 5 минути , Zaro каза:

Втори тъп въпрос- откъде се активира?

По спомен казвам, че наскоро го правих това упражнение.

 

Отиваш в wallet, отиваш на Curve Cash card (при мен цветът на тази карта розово-оранжевее 🙂 ), в дясно има едно кръгче с i в него, цъкаш и оттам би трябвало да можеш да си избереш търговците за кешбека

Връзка към коментар
преди 7 минути , cybersimo каза:

Отиваш на карта Curve cash и следваш стъпките

 

 

D87C0D66-16BA-4778-941B-06458CBA2CE2.png

 

преди 6 минути , Yavor каза:

По спомен казвам, че наскоро го правих това упражнение.

 

Отиваш в wallet, отиваш на Curve Cash card (при мен цветът на тази карта розово-оранжевее 🙂 ), в дясно има едно кръгче с i в него, цъкаш и оттам би трябвало да можеш да си избереш търговците за кешбека

И там излиза това

Screenshot_20200206-185906_Curve.jpg.aff835bfcaf2eed26318e7b98bdb051c.jpg

 

От символ i няма и следа.

Връзка към коментар
преди 3 часа, Zaro каза:

 

И там излиза това

Screenshot_20200206-185906_Curve.jpg.aff835bfcaf2eed26318e7b98bdb051c.jpg

 

От символ i няма и следа.

Първо натискаш зъбното колело под Curve Cash

 IMG_20200206_222345.jpg

После избираш Curve cashbak

IMG_20200206_222359.jpg

На третия екран вече се избират търговците. 

Screenshot_20200206-222153.jpg

 

Това, което ме притеснява е надписът, че ако си се присъединил преди 18 февруари 2018, Curve rewards се отнася за теб... Не знам дали не са врътнали кранчето за нови потребители.

 

P.S. Всъщност сега разрових за този надпис...

Цитат

Customers who signed up before February 16th 2018 will earn cashback every time they spend with their Curve Mastercard® at a pre-selected list of retailers. Customers who signed up after February 16th 2018 are on the Cash Cash Programme

  • Curve Blue (Free) cardholders can earn between 1-3% cashback.
  • Curve Black (£50) cardholders can earn between 3-5% cashback.

One point is equivalent to one pence (GBP) - so 100 points = £1.00. You can see your balance in either Curve Rewards points or GBP - just tap the balance on your Curve Rewards card to switch between the two.

When spending at the selected retailers, you’ll get instantly receive cashback points onto your Curve Rewards card. Once you’ve accumulated points, you can use them to make purchases anywhere where you’d normally use your Curve card, with the exception of ATMs.

If you make a purchase at a selected Curve Rewards merchant and get a refund for that purchase, the points you’ve earned from that purchase will be deducted from your Rewards balance.

 

Връзка към коментар
преди 7 часа, Zaro каза:

 

И там излиза това

Screenshot_20200206-185906_Curve.jpg.aff835bfcaf2eed26318e7b98bdb051c.jpg

 

От символ i няма и следа.

Като гледам имаш надпис Get the app - следователно не си в приложението. Само от там можеш да активираш кешбека

Връзка към коментар
преди 8 часа, chandni каза:

Първо натискаш зъбното колело под Curve Cash

 IMG_20200206_222345.jpg

После избираш Curve cashbak

IMG_20200206_222359.jpg

На третия екран вече се избират търговците. 

Screenshot_20200206-222153.jpg

 

Това, което ме притеснява е надписът, че ако си се присъединил преди 18 февруари 2018, Curve rewards се отнася за теб... Не знам дали не са врътнали кранчето за нови потребители.

 

P.S. Всъщност сега разрових за този надпис...

Следвам точно стъпките, но не излиза възможност за избор....При списъка с търговците се мъдри надпис Get the app. 

преди 4 часа, cybersimo каза:

Като гледам имаш надпис Get the app - следователно не си в приложението. Само от там можеш да активираш кешбека

Там е работата, че до този екран стигам през приложението. Що се появява това идея си нямам.

 

А картата не ми е нова, някъде от около година. Просто сега се разровичках. 

Връзка към коментар
преди 1 час, Zaro каза:

А картата не ми е нова, някъде от около година. Просто сега се разровичках. 

Ето затова не можеш. Избор на търговци за трупане на кешбек е възможен само в първите 90 дни след активацията ѝ... 'тобуса замина! :girl_crazy:

Връзка към коментар
Преди 1 час, chandni каза:

Ето затова не можеш. Избор на търговци за трупане на кешбек е възможен само в първите 90 дни след активацията ѝ... 'тобуса замина! :girl_crazy:

А бе аз и тогава не можех, ама здраве да е. Къса клечка явно.

 

Връзка към коментар
преди 7 минути , jujo_si каза:

Здравейте,

 

Търся начин да плащам с Diners карта в Amazon.co.uk

Възможло ли е чрез Curve и ако да нали кешбека в Diners 1% ще си е валиден?

 

Поздрави,

Нито Амазон нито Кърв приемат Дайнърс

Всъщност американската версия го приема мисля, но английската - не

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
11 minutes ago, jujo_si said:

Здравейте,

 

Търся начин да плащам с Diners карта в Amazon.co.uk

Възможло ли е чрез Curve и ако да нали кешбека в Diners 1% ще си е валиден?

 

Поздрави,

Curve не променя нищо. В транзакцията пише - платено в Лидъл чрез Curve с ДСК карта или платено в Фантастико с Райфайзен карта през Curve. В твоя случай Дайнърс ще знаят къде плащаш и Амазон също ще видят с каква карта плащаш.

Връзка към коментар
On 10/23/2019 at 11:20 PM, koliob said:

Идеята беше да не е активна за плащане нито една от картите ти, когато нямаш намерение да правиш такова. В Cash картата дори да събереш нещо - едва ли ще е значителна сума. Може би не съм се изразил добре - не да я активираш Cash картата (тя си е активна), а да я избереш. Иначе заключването върши същата работа, но поне за мен другото е по-удобно.

Въпросът ми най-вероятно е много глупав, но стигнах до тази тема заради това мнение за безопасно плащане в сайтове на посредници за самолетни билети и преди никога не бях се интересувала от Curve. Изглежда като много добра идея, но не ми стана съвсем ясно - тъй като самата Curve карта е Mastercard, във въпросните сайтове тя само при плащания изискващи Mastercard ли се ползва? Ако зад нея стои примерно кредитна карта Visa, това засича ли се от сайта..? И ако не, как е по-безопасно тогава да се плаща там, където намаленията ги дават за Visa? 

Връзка към коментар

Ако Curve e Mastercard, може да се използва само в сайтовете с мастъркард, разбира се, без значение какво седи отзад. За сайтове с Виза ползваш Виза. То и без това се изискват проби, ако пише нещо конкретно за отстъпката и да имаш точно тази карта не е сигурно, че ще мине.

А за безопасно, не мисля, е Curve е много по-безопасна, като изключим, че може да се заключва, когато не ти трябва. В тази връзка, всяка предплатена карта, или кредитна, която може да се заключва ще свърши работа.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
On 2/12/2020 at 12:15 AM, neuromancer said:

Ако Curve e Mastercard, може да се използва само в сайтовете с мастъркард, разбира се, без значение какво седи отзад. За сайтове с Виза ползваш Виза. То и без това се изискват проби, ако пише нещо конкретно за отстъпката и да имаш точно тази карта не е сигурно, че ще мине.

А за безопасно, не мисля, е Curve е много по-безопасна, като изключим, че може да се заключва, когато не ти трябва. В тази връзка, всяка предплатена карта, или кредитна, която може да се заключва ще свърши работа.

Благодаря, и аз така предполагах, но са ми нови тези похвати и не бях сигурна. Чакам си вече картата и ще ми е интересно да я разуча 🙂 

Връзка към коментар
1 hour ago, WanderlustME said:

Може ли с Кърв да се плащат битови сметки чрез АТМ? 

Досега никога не ми е позволявало (пробвани 2-3 банкомата на различни банки). Единствените "допълнителни услуги", които ми позволява да извърша e проверка на баланса (което не работи правилно при Curve 😄). 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 15.02.2020 г. в 13:46, WanderlustME каза:

Може ли с Кърв да се плащат битови сметки чрез АТМ? 

Проверих, не може :/ Всичко върви нормално до екрана, където трябва да излезе задължението, и вместо него се накрая появява "Неразрешена операция - справка: банката)

Връзка към коментар
преди 11 минути , Алекс каза:

Откъде да видя кода за верификация на Дайнърс Мастъркард, че да я добавя?

От mydiners, но не съм сигурна, че няма да те таксуват с такса за паричен трансфер от Diners. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.