Прескочи до съдържание

Карта Curve


Препоръчани мнения

Вече на мога да тегля на банкомат с Curve / дебитна мастеркард на ЦКБ, с която съм теглил досега.

Явно има някаква промяна в политиките.

От Curve съветват да се обърна към ЦКБ за разрешаване на трансакциите чрез Curve.

  • Шок 1
Връзка към коментар

Някой с опит в спортните залагания? 

Целта е следната:

В момента има промоция за 200% първоначален бонус в сайт, където имам регистрация и искам да го получа, но там ми е закачена КК ДСК-W¡ZZ...Питането е дали ако платя с Curve(ДСК), ще ми разпознае картата?

П. П.:Бонусът е за нови клиенти и ако я разпознае, няма да го получа! 

 

 

Връзка към коментар
преди 12 минути , crazyhorse каза:

Някой с опит в спортните залагания? 

Целта е следната:

В момента има промоция за 200% първоначален бонус в сайт, където имам регистрация и искам да го получа, но там ми е закачена КК ДСК-W¡ZZ...Питането е дали ако платя с Curve(ДСК), ще ми разпознае картата?

П. П.:Бонусът е за нови клиенти и ако я разпознае, няма да го получа! 

 

 

За сайта картата е различна - те получават номера на Curve. Какво има зад него не се вижда. 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, sildoro каза:

Вече на мога да тегля на банкомат с Curve / дебитна мастеркард на ЦКБ, с която съм теглил досега.

Явно има някаква промяна в политиките.

От Curve съветват да се обърна към ЦКБ за разрешаване на трансакциите чрез Curve.

Аз съм успявала с банкомати на ПИБ и на Пощенска... на ДСК не ми е давало, както и на още една, но не помня коя, ми каза че разпознава картата като чужда и ми предложи да тегля с някаква безумна такса 😕 (edit: според google maps е бил на Райфайзен)

Редактирано от PolinaS
добавяне
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 42 минути , crazyhorse каза:

Някой има ли идея защо се получава така? 

Пробвах 2 пъти, не е заключена картата, днес плащах 3 пъти... 

Извинявам се, но сега видях, че файла не е качен... 

 

Screenshot_20210128_200744.jpg

Връзка към коментар

Това в сайт за залагане ли е? Някои издатели на карти не допускат да се използват в такива сайтове, предполагам заради пране на пари и подобни

Връзка към коментар
преди 1 минута , neuromancer каза:

Това в сайт за залагане ли е? Някои издатели на карти не допускат да се използват в такива сайтове, предполагам заради пране на пари и подобни

Да, но малко по-горе писах, че вече е ползвана един път, а сега искам да е чрез Curve, за да получа бонус, но да не я засече... 

Връзка към коментар

Явно ЦКБ вече не позволява трансакции с Curve. Тъй като картата стана така или иначе неизползваема в Curve, реших да я премахна и да я добавя наново, за да се верифицира по новия начин въведен от ЦКБ, но механизмите за верификация  са несъвместими. ЦКБ изпраща код, но Curve не може да отвори страницата за неговото въвеждане.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Да потвърдя - майка ми досега плащаше с Google Pay през Curve с ЦКБ, но от няколко дни започна да ѝ отхвърля трансакциите. Аз поначало съм доста отрицателно настроен към ЦКБ, и веднага бих ги набедил, но знам, че и Curve честичко имат проблеми и помислих, че проблемът е в тях. Писах на Curve - излезе, че банката изпращала 'Do Not Honour' отговори за всички трансакции (Google Pay, онлайн трансакции и Chip&Pin присъствени - на POS и ATM) с картата от около седмица насам. Вече знам едно - ще има сбогом с ЦКБ. Не могат да предложат нищо - нито качествено онлайн банкиране (изглежда като първото направено някога, и то все едно аз съм го правил...), нито ниски цени, нито добро обслужване. Картата изтича през март, още преди края на месеца ще е раздялата, да не хабят пластмаса поне. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 55 минути , boduroff каза:

Да потвърдя - майка ми досега плащаше с Google Pay през Curve с ЦКБ, но от няколко дни започна да ѝ отхвърля трансакциите. Аз поначало съм доста отрицателно настроен към ЦКБ, и веднага бих ги набедил, но знам, че и Curve честичко имат проблеми и помислих, че проблемът е в тях. Писах на Curve - излезе, че банката изпращала 'Do Not Honour' отговори за всички трансакции (Google Pay, онлайн трансакции и Chip&Pin присъствени - на POS и ATM) с картата от около седмица насам. Вече знам едно - ще има сбогом с ЦКБ. Не могат да предложат нищо - нито качествено онлайн банкиране (изглежда като първото направено някога, и то все едно аз съм го правил...), нито ниски цени, нито добро обслужване. Картата изтича през март, още преди края на месеца ще е раздялата, да не хабят пластмаса поне. 

Аз заредих преди малко Revolut с Curve/KK CCb без проблем. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте! И при мен се появи проблема с отказаните транзакции, само че с Curve и зад нея вързана дебитна карта на Allianz. При онлайн разплащане ми зарежда страница, на която изписва, че е необходимо да отворя приложението на Curve и да оторизирам транзакцията, но нищо не се случва. На същата страница има вариант с смс или мейл с код за потвърждение - пробвах и с тях, но без успех. При теглене от банкомат показва съобщение за недостатъчна наличност и изплюва картата.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

С кой куриер ви пристигна картата? За първи път получавам имейл от Български пощи, но ми изглежда нещо съмнителен. "Не ви открихме на адреса, платете 4 лв, за да ви доставим пратката утре на друг адрес"?! Никак не ми се вярва да ползват точно тях за доставка. :dry:

Връзка към коментар
преди 9 часа, iliana_t каза:

С кой куриер ви пристигна картата? За първи път получавам имейл от Български пощи, но ми изглежда нещо съмнителен. "Не ви открихме на адреса, платете 4 лв, за да ви доставим пратката утре на друг адрес"?! Никак не ми се вярва да ползват точно тях за доставка. :dry:

Фишинг е 100% и аз го получих този имейл. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 часа, iliana_t каза:

С кой куриер ви пристигна картата? За първи път получавам имейл от Български пощи, но ми изглежда нещо съмнителен. "Не ви открихме на адреса, платете 4 лв, за да ви доставим пратката утре на друг адрес"?! Никак не ми се вярва да ползват точно тях за доставка. :dry:

Пристига с Български пощи,но виж имейла какъв е!Най-вероятно е букви и цифри,нямащи нищо общо с Български пощи!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 5 седмици по-късно ...

Мина месец и една седмица - няма и следа от картата. Ходих до кварталната поща - там същото. Писах в събота през уеб сайта им да се задействат малко, днеска бат Уил пише да почакаме още седмица и пак да им пиша. Не разбирам, при положение, че им е ясно за забавянията с доставките на БГ пощи и преиздаването на нови карти, за какво не сменят доставчика?! Ама както и да е, те да си правят сметката. 

Друго ми стана интересно - ползвам си апликацията откакто я изтеглих и активирах картите ми. Получих 5 паунда в "кърв кеш". По подразбиране съм си сложила да ми тегли от Револютската карта. Имам 2 плащания с малки суми, които приложението само си решава да ползва от кеш-а, а не от зададената карта. Това нормално ли е? Случвало ли се е на някой? Не че е фатално. Доколкото разбирам и без друго тези бонус точки няма кой знае какви опции как да се изразходват.

Връзка към коментар
преди 14 минути , iliana_t каза:

Това нормално ли е? Случвало ли се е на някой? 

Да, напълно нормално. Мисля, че по подразбиране е включена опцията да се използва Curve Cash, когато наличната сума може да покрие тази на покупката. Може да се изключи като отидеш на Curve Cash картата и цъкнеш върху името ѝ.

4D178DB0-8E73-46D3-8101-0AF517BBA809.png.6dbebc418491f945c107aaac902e3ee0.png

 

Иначе, аз си зареждам Амазон акаунта обикновено, когато получа Curve Cash.

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Те 5-те паунда няма да ги видиш при парите, където ти е картата, която си закачил за разплащане, ами в Curve Cash. И май не идваха веднага, ами трябва да направиш някаква транзакция първо, пък после от Curve ще ти ги наредят. Ама ако не си готов още с регистрацията/идентификация едва ли ще ги видиш в апликацията.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • boogy83
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.