Прескочи до съдържание

HGS стикер при пътуване в Турция

123456

Препоръчани мнения

Христо Кожухаров
На 13.06.2024 г. в 14:03, neuromancer каза:

Няма магистрала, та ако не се качваш на моста не ти трябва. Иначе вероятно пак можеш да минеш без, ама прочети темата.

Благодаря! Ще ползвам ферибота.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Мога да предложа сайт, от който може да се зареди HGS стикер - https://pttbank.ptt.gov.tr/pttweb/#/pages/hgs Малко бъгаво работи сайта, но върши работа. Става и с дебитна и с кредитна карта от България. На края често дава error, но всъщност транзакцията е успешна. Големия недостатък е, че не показва крайното салдо в стикера. В тази връзка искам да попитам, дали някой знае, от къде мога да си проверя салдото в HGS-а? Всички извесни ми съйтове не работят, или поне не от България. Тъпотията е, че при преминаване през тол бариери, таблото изписва само дължимата сума, а не и салдото по стикера. Омръзна ми да си дозареждам суми в стикера за всеки случай.

Връзка към коментар

Ако имаш регистрация си свали мобилното приложение на HGS, оттам може да виждаш всичко. Относно дозареждането от официалния сайт, който не работи от месеци в България, като влезнеш в Турция го зареди, там работи, явно следи IP-то.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Nayden Bondzhev каза:

Ако имаш регистрация си свали мобилното приложение на HGS, оттам може да виждаш всичко. Относно дозареждането от официалния сайт, който не работи от месеци в България, като влезнеш в Турция го зареди, там работи, явно следи IP-то.

Като си сваля приложението, то ми изисква освен № на кола и № на турски документ за самоличност. Като въведа № на българския паспорт, с който съм закупил HGS-а, ми дава невалиден номер...

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Да, старата версия на HGS приложението за смартфон, дава иформация за салдото по стикера, но след сваляне на приложението, до 2-3 часа то само се актуализира до новата версия и вече актуализирало се, става нъвъзможно да се проследява салдото. За целта е нужно от Гугъл да се свали HGS 4.5.3 , да се въведе № на документа с който е закупен стикера и рег. № на МПС-то.

Връзка към коментар
Преди 1 час, gembala каза:

Да, старата версия на HGS приложението за смартфон, дава иформация за салдото по стикера, но след сваляне на приложението, до 2-3 часа то само се актуализира до новата версия и вече актуализирало се, става нъвъзможно да се проследява салдото. За целта е нужно от Гугъл да се свали HGS 4.5.3 , да се въведе № на документа с който е закупен стикера и рег. № на МПС-то.

Откакто го имам инсталирано, работи. Проблем имаше с дозареждане, но на територията на Турция става.

Screenshot_2024-07-10-22-25-21-52_e5e2d4cc32ce381c8aefaac2d7618cc8.jpg

Връзка към коментар

Инсталирах си приложението. Какво трябва да се попълни на TCKN/VKN ?

Нали няма проблем да пътуваме с лични карти аз,съпругът ми и 16 годишен и 11 годишен единствено  с паспорт ?

Благодаря .

Връзка към коментар
Преди 1 час, NikitaGD каза:

Инсталирах си приложението. Какво трябва да се попълни на TCKN/VKN ?

Нали няма проблем да пътуваме с лични карти аз,съпругът ми и 16 годишен и 11 годишен единствено  с паспорт ?

Благодаря .

По спомени номер на паспорт или лична карта, които са записани във формуляра при закупуване на стикера.

Връзка към коментар
На 10.07.2024 г. в 21:07, gembala каза:

.. до 2-3 часа то само се актуализира до новата версия и вече актуализирало се, става нъвъзможно да се проследява салдото. За целта е нужно от Гугъл да се свали HGS 4.5.3 , да се въведе № на документа с който е закупен стикера и рег. № на МПС-то.

Изключвате автоматичната актуализация в GooglePlay и няма да се актуализира. Разбира се , който има регистрация не е нужно да пази старата версия, но имам познати не искат да се регистрират и постоянно ме питат за наличността по стикера си.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

• Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.