Прескочи до съдържание

Постобработката или още известно като фотошопване, "За" или "Против"?


Препоръчани мнения

"Магеланци.ком" има много достойнства, аз особено ценя богатството от мнения.

 

Цяло щастие е, че и нашият Основател все още ни търпи, особено мен, за което съм му благодарен. :lol:

 

Жоре, купих ти подарък - "Официален правописен речник на българския език", издание на БАН от миналата година. Тайно се надявам да мога да ти го връча на някое летище. Че, братко, такава дума като "постобработка" все още не съществува в българския език и в неговия речник. Най-обичам използваната от теб думи като "регулярно", макар и тежък русизъм, от който трябва да се отърсим, тя е много готина. :)

 

А за легендарният стил на Георги Пенин - думите са слаби. Обожавам "АХ", приятелю, обожавам пътеписите ти. Чета ги, както едва ли някой друг го прави. :)

 

В това инженерно-филологическо мое словоблудство как да не похваля Дюк, Господи, машина е, даже и запетайките не изпуска. :)

 

Аз за това си имам редактор в блога, щото знам че бог дал, бог взел. Ама мерси, във форума ми е основно важно да се разбираме криво-ляво и да пишем на кирилица. Постобработка е точно от тоя тип думи, доста груб и тъп превод на английската дума. В тоя ред на мисли приемам предложения с какво да я заменя, като ще е критика да е конструктивна :) Може би само обработка?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.