Прескочи до съдържание

сБирка сред природата - сезон пролет/лято 2019


Polina

Препоръчани мнения

Не беше лесно, но пък не беше и толкоова трудно да ме навият на последната сбирка, да се съберем отново извън градската среда. Още там на място се започнаха идеите за места, кое от кое по-привлекателни с природа, местоположение, манджи или друго. Да, но в последствие едно по едно бавно започнаха да губят позиции в надпреварата, да ни съберат на техен терен... малко места, още по-малко места... накрая изведнъж се появи и мястото! Благодаря за подсказката! Споделен проблем - половин проблем. Важно е пред кого ще споделиш..., а вие поднасяйте своите благодарности на bulpa (която повече от месец ме подпитва тихичко на лични, а аз се правех на разсеяна), mia69, wilikо и Mary, които направо ме издействаха на място.

И така, има-няма няколко часа в приказки и увещания, докато някои слушаха патагонски и/или японски разкази, мен ме увещаваха да я бъде! ... е, склоних, както забелязвате, уважаеми! 

Няма лъжа, няма измама! Сбирка ще има! Басейн с топла вода - също! Магеланци в изобилие - тоже! 

И така, първата сбирка сред природата от втората петилетка на форума ще се осъществи във втория уЙкенд на месец май - 10.05-12.05.2019г. Точно ще са минали тежките великденски празници, денят на труда, гергьовден и вие ще сте си дали обещание, че вече никога, ама наистина никога няма да преяждате така с агнешко, козунаци и яйца, че вече е дошло времето да  влизате в хранителен режим, за-що-то време за морето не остана и Бали чука на вратата, нооо.... не и преди да е минала магеланската инвазия през.... Варвара

Предложението е следното: 

 - двойна стая - 70.00лв/ стая / вечер (спалня)

 - тройна стая - 80.00лв / стая / вечер (спалня и ед. легло)

 - апартамент 1-ви вид* - 130.00лв / апартамент/ вечер 

 - апартамент 2-ри вид** - 140.00лв/апартамент/вечер 

За съжаление, единичното настаняване - заето!!! 

При засилен интерес и запълване капацитета на комплекса единичното настаняване няма да бъде възможно.

Деца до 6 години се настаняват - безплатно. 

* апартамент 1ви вид включва: спалня със самостоятелна баня и тоалетна, хол с две единични легла и мека мебел +отделна баня и тоалетна. 

** апартамент 2ри вид включва: две спални със самостоятелни санитарни възли

Посочените цени са само за нощувките и ползването на басейн. Храната е на свободна консумация и кухнята работи през целия ден. Петък и събота ресторанта работи докато има хора, което е подходящо като за нас. Продължението може да е в басейна... или на друго място. Повече информация и снимки има на сайта - Комплекс Варвара

 

Важно!!!

Изисква се капаро от 50% от цената. Резервацията трябва да бъде потвърдена до 25.03.2019 година

На всеки желаещ да се включи в сбирката - събитие ще му изпратя данни / ако ги няма от миналогодишната сбирка/, на които може да преведе сумата за капариране, освен ако не иска да се видим лично на по бира/вино/кафе/сок/палачинка/торта/сладолед. 

Краен срок за записване - 25.03.2019г (вкл. превеждане на сума за капаро). 

 

През месец май се надяваме на хубаво време и усмивки. Програмата, както обикновено е свободна. Не забравяйте да си вземете настолните игри, кремовете против изгаряне и доброто настроение. 

 

Остава само да започнем записването, а вие не чакайте последния момент, защото местата са ограничени! 

Ами това е... вие сте на ход! 

 

Списък:

 

Две нощувки:

1. mia69 +wiliko 

2. bulpa

3. Lindt + Жентълмена

4. Roberto Baggio +1 1/2

5. luba_rizova +1

6. MayaS +1

7. Фичо

8. Mary

9. Desi75 

10. Ellena 

11. Emil Chakalov +1

12. zvezda9001+1

13. skliw

14. lesy +куфар

15. Kremcheto 

16. kaka_reni +2

17. silvia_b +2

18. Tedy+2x2

19. Миланка +peterpup

20. bronco +2

21.Брани

22. bay_kolio + Елчо

23. Happy_traveler +1

24.

 

 

Една нощувка (11,05-12,05,2019):

1. Izida + Марианка

2. Вирусчо +Mistress of germs

3. jungfraujoch + Mary_shery

4. Kalina0109+ Sult

5. Olianata +2

6. Monika_Koko + mililia.

7. Oshko's+3

8. Божидар

9. Радослав+2.

10. lyusi +1

 

Редактирано от Polina
  • Харесвам 14
  • Браво 3
Връзка към коментар
В момента, Sun4o каза:

Браво бе.... @bulpa ѝ подсказала....🤨

Не, тя ме подпитваше за срещичка, а за мястото Mary подсказа тази година, а ти го подсказа миналата година. И по по миналата... 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 41 минути , Mary каза:

@Фичо, сега е момента да си пръв в списъка! :smile:

То така ще стане - пак точно докато обядвам и сега вече и в тройката не мога да се класирам. :huh:

Редактирано от Фичо
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 23 минути , Lindt каза:

Велико, записваме се и ние за 2 вечери, ако някой ни помогне с достигането на дестинацията 🙂

Аз бих ви помогнал, но неведомите сили отново избраха грешната дата - на 11.05 пътувам за Сейшели

Но пък там ще направим мини магеланска сбирка сред природата на остров Ла Диг

  • Харесвам 6
  • Шок 1
  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
В момента, cybersimo каза:

Аз бих ви помогнал, но неведомите сили отново избраха грешната дата - на 11.05 пътувам за Сейшели

Но пък там ще направим мини магеланска сбирка сред природата на остров Ла Диг

Е''' ти тъпото място, от сега те съжалявам 🤣

  • Харесвам 1
  • Смея се 16
Връзка към коментар
преди 13 минути , Фичо каза:

То така ще стане - пак точно докато обядвам и сега вече и в тройката не мога да се класирам. :huh:

Белким влезеш в десетката. 😄

  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 16 минути , Фичо каза:

тройката не мога да се класирам.

@Фичо, отписвам се, @Polina ще те запише на моето място. И за да не кажеш, че е подарък, отваряш една тема за архитектите и архитектурните чудеса по света. Имаме ли сделка?

  • Браво 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Lindt каза:

Велико, записваме се и ние за 2 вечери, ако някой ни помогне с достигането на дестинацията 🙂

От Септември с теснолинейното влакче. Има и вагон-бюфет 🍻

  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , Goal & Boss каза:

От Септември с теснолинейното влакче. Има и вагон-бюфет 🍻

То от Септември до Варвара няма да смогнеш да си поръчаш даже 🙂

 

Edit: @Polina, ние стоим в режим на изчакване. Имам един конгрес тогава, трудно бих се откопчил. Свършва в събота, де, та може и за събота вечер да смогнем. Трябва да се предоговаря с шефовете...

Редактирано от master_of_germs
  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , master_of_germs каза:

То от Септември до Варвара няма да смогнеш да си поръчаш даже 🙂

 

Edit: @Polina, ние стоим в режим на изчакване. Имам един конгрес тогава, трудно бих се откопчил. Свършва в събота, де, та може и за събота вечер да смогнем. Трябва да се предоговаря с шефовете...

Конгрес??

Конгресите не ги ли правят от понеделник до петък, като първия и последен ден ги оставят да транспортиране до мястото на събитието, когато е в друг град, втория и четвъртия ден са опознавателни - разходки на командирования из града, опознаване на местните пивници и навици, а третия ден започва към 9, всички успешно са се събрали до 11. В 12 е време за обедна почивка и така до 14. В 15 е време за кафе пауза докъм 15:30-45. И после до към 17 си казвате каквото е останало да си кажете, разменяте си визитки итн подобни...?

  • Харесвам 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 1 час, bulpa каза:

 И за да не кажеш, че е подарък, отваряш една тема за архитектите и архитектурните чудеса по света. Имаме ли сделка?

Имаме, няма нужда да се отписваш.  :wink:
Трябва да помислим как да се структурира подобна тема ...

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Еми що да взема да не дойда и аз, естествено единично настанен, 😛 освен ако па некоя не ми върже дотогава ...

 

Обичам природата!

 

darth-vader-sipping-tea-poster.jpg.52a79e564d6bea2372129e4d8a379193.jpg

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 19
Връзка към коментар

Здравейте и аз се записвам, но само за събота една нощувка в двойна стая с половинката ще сме, тоест сме двама души. Много се радвам, че тази година ще можем и ще се запознаем най - после със софийските магеланци на живо :))))

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.