Прескочи до съдържание

сБирка сред природата - сезон пролет/лято 2019


Polina

Препоръчани мнения

преди 7 минути , Kremcheto каза:

Поли, запиши и мен. За двете вечери. Нямам претенции за стая. 🙂

Това добре, дано се намери и друг желаещ за споделяне на стая за две вечери! 

 

Връзка към коментар

Обичам пролетта, природата, планината, купоните, така, че не виждам причина да не се включа. Е, да тази Варвара не е онази на морето, но все някак ще го преживеем. Давам заявка за двойка за две нощувки.

Редактирано от kaka reni
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Браво како Рени!! 

Така се прави. Вярно, друго щеше да сме на онази, другата Варвара..., но ще я заместим с топло минерални басейнче! 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

Това го слагаме в подточка - здравословни, наравно с басейна и забавленията!

 

От дума на дума, бира след бира, снощи по неведоми пътища до ушите ми достигнаха хвалби по адреса на бай Ангел от с. Ветрен! Тоя човек имал златни ръце. Чакракчия номер едно в района. Оправял с няколко ловки движения плексити и разни други болежки. Доказан в областта си.

Та, ако ви се иска да сте номер едно в кръста - било за танца или за ремонта в къщи,  и ако не ви се ходи в кални пещери, а басейна ви е скучен, пък биричката в повече..., но ви се иска все пак някой да ви усуче ( овърти, разпъне и намачка) то, това е бай Ангел от с. Ветрен! Пък после идете да берете смокини с кеф! 

 

Хубави почивни дни да имате... и места много не останаха, да си знаете!

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

И на мен ми се идва, но имам лекции тогава и трите дни! 😥

Ще видя какво да мога да направя, за да се включа и аз в тази сбирка из природата. 😊 А в този период и дипломите си чакаме (сигурно ще е в петък). Ще проуча идната седмица и ще действам за включването към групата.! :dance3: 

От доста време ми се иска да се повозя на прочутата теснолинейката и все не мога да стигна до нея, или времето не ми стига или някакви задачи и проблеми и ето така! Дано ми се получат нещата! :dance4:

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Дано Ванка ти се получат!

Аз само добавям, че не са останали много свободни стаи и е напълно възможно срокът за записване да бъде променен.

Редактирано от Polina
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Добре, записването върви чудесно. Първоначалната запазена бройка места е запълнена. Дадоха ни още малко стаи и време. 

 

Важно: Единичните стаи за настаняване са две и са заети за две нощувки от Брани и евентуално Kremcheto за една нощувка.

Моля, всеки друг,който е обмислял вариант за единично настаняване - вече да помисли за друга комбинация. 

Ако има някаква промяна, моля Брани и Kremcheto да го отразят, за да е ясно и по-лесно за другите.

 

Редактирано от Polina
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Подреждам ви по ред на записване за тази бройка стая, точно защото не сте уточнили! 

Веднага мога да коригирам и да бъде заета от следващия... 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , Божидар каза:

И аз съм записвам за две нощувки, нямам против и двама да сме в стая. 

В момента няма опцията да си единично настанен, според жената от комплекса. 

Търсим ти другарче... Двойните стаи са спални. 

Връзка към коментар
Преди 1 час, Polina каза:

В момента няма опцията да си единично настанен, според жената от комплекса. 

Търсим ти другарче... Двойните стаи са спални. 

Няма проблеми

Връзка към коментар

Ама какво е това нещо! На какво прилича това! Що за чудо! Не е необходимо да демонизирате Брани! Той се отличава с крехка душевност. Толкова крехка, че почти отсъства!

Колкото и да ми е яко да съм си сам в отделен списък, ще се наложи да изляза от него с гръм и трясък като си уточня нощувките на два броя!

 

🙂

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.