Прескочи до съдържание

сБирка сред природата - сезон пролет/лято 2019


Polina

Препоръчани мнения

преди 29 минути , Mary каза:

И аз ще дойда.

Някой знае ли какво може да се разглежда наоколо?

Прочетох тези, които са дадени в сайта на хотела.

 

Най-близо са музея на мастодонта в Дорково и крепостта Цепина. Цигов чарк е много приятно с изглед към язовир Батак. Град Батак с църквата-костница и историческия музей. Аз лично всичко това съм виждала в региона. Има обаче една малко по-екстремна атракция, с която се разминавам от няколко години - пещерата Лепеница близо до Велинград. Всеки, който е бил, казва, че е страхотна, но трябва да си готов да полазиш в кал на няколко места. В пещерата се влиза само с водач и е добре да се звънне предварително, за да е сигурно, че водачът ще е там. Така че, ако има и други желаещи за такова приключение, да казват. 🙂

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
преди 34 минути , mary_shery каза:

Най-близо са музея на мастодонта в Дорково и крепостта Цепина. Цигов чарк е много приятно с изглед към язовир Батак. Град Батак с църквата-костница и историческия музей. Аз лично всичко това съм виждала в региона. Има обаче една малко по-екстремна атракция, с която се разминавам от няколко години - пещерата Лепеница близо до Велинград. Всеки, който е бил, казва, че е страхотна, но трябва да си готов да полазиш в кал на няколко места. В пещерата се влиза само с водач и е добре да се звънне предварително, за да е сигурно, че водачът ще е там. Така че, ако има и други желаещи за такова приключение, да казват. 🙂

Всичките места между другото изискват да се мине през дефилето до Велинград. Доста живописен път, но са си 30км завои. Ако има повече мераклии може да се направи и с теснолинейката, което ще е доста по-интересно от това да се вземе от Септември и да се кара само по плоското 🙂

 

Цепина може да се стигне и през дивото от гара Цепина, но са си няколко часа ходене в посока. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 11 минути , Ellena каза:

@Брани, великолепен си сред природата! Записвам се и аз с удоволствие, за две нощувки.  

Дали не пропусна да споменеш нещо? 😃

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 14 часа, Mary каза:

И аз ще дойда.

Някой знае ли какво може да се разглежда наоколо?

Прочетох тези, които са дадени в сайта на хотела.

 

През Май стават смокините в с.Ветрен дол до Варвара.Няма къде по това време на годината да се ядат пресни смокини освен там.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
14 hours ago, Mary said:

И аз ще дойда.

Някой знае ли какво може да се разглежда наоколо?

Прочетох тези, които са дадени в сайта на хотела.

 

Има време до тогава, ще проучваме и обсъждаме. 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Gentleman Basta каза:

Мога само да гледам снимката му на нощното ми шкафче ...

Започвам да съжалявам ЛиндитУ. Не знам, знае ли до какъв човек си ляга... Всъщност тя до теб ли си ляга? 

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 15 часа, mary_shery каза:

Най-близо са музея на мастодонта в Дорково и крепостта Цепина. Цигов чарк е много приятно с изглед към язовир Батак. Град Батак с църквата-костница и историческия музей. Аз лично всичко това съм виждала в региона. Има обаче една малко по-екстремна атракция, с която се разминавам от няколко години - пещерата Лепеница близо до Велинград. Всеки, който е бил, казва, че е страхотна, но трябва да си готов да полазиш в кал на няколко места. В пещерата се влиза само с водач и е добре да се звънне предварително, за да е сигурно, че водачът ще е там. Така че, ако има и други желаещи за такова приключение, да казват. 🙂

Бройте ни за пещерата още двама, аз и се каня от 4 години вече и все не остава време, така че сме навити 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 20 минути , Polina каза:

Започвам да съжалявам ЛиндитУ. Не знам, знае ли до какъв човек си ляга... Всъщност тя до теб ли си ляга? 

На нейното шкафче има снимка на Мали. Всичко е точно.

  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 2 часа, Gentleman Basta каза:

Мога само да гледам снимката му на нощното ми шкафче ...

 

преди 2 часа, Polina каза:

Започвам да съжалявам ЛиндитУ. Не знам, знае ли до какъв човек си ляга... Всъщност тя до теб ли си ляга? 

 

преди 2 часа, Gentleman Basta каза:

На нейното шкафче има снимка на Мали. Всичко е точно.

Надявам се спите добре...

  • Браво 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Записвам се.Допълнително, до края на другата седмица ще уточня броя на нощувките и в каква стая бих искала да бъда настанена.

Редактирано от jungfraujoch
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.