Прескочи до съдържание

сБирка сред природата - сезон пролет/лято 2019


Polina

Препоръчани мнения

На 28.02.2019 г. в 15:11, silvia_b каза:

Тази година няма да се чудя сто години 🙂

записвам се с домочадието 2+2 , двете вечери, апартамент първи тип

Едното дете отпада. Оставаме 2+1 . Ако има вариант да сменим апартамента за тройна стая ?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Последна напомнянка ако някой е имал колебания или го е отлагал за малко по-нататък записването - сега е момента. 

 

Редактирано от Polina
  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Вероника каза:

Записвам се само за ресторанта без нощувка  на 10 май. 

🙂

Благодаря ти, все още записвам за нощувките. По-късно вероятно ще дойде ред и на ресторанта. 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

А аз до последно си мислех, че става дума за Варвара по южното ни Черноморие🤨. И нали повечето пътувате от София, си викам "Ебаси ентусиастите". 

Понеже местата вече отдавна са заети, а и аз не съм много по яденето и пиенето, искам да попитам предвижда ли се нещо друго?

За пещерата разбрах, но ми се вижда малко афиф тая работа с водача🤨. Ако не стане има ли някаква алтернатива? 

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към коментар

Ще се намерят някакви алтернативи, тъй си мисля 🙂 Може да отскочим до Милеви скали, аз там не съм бил.

 

Това да се счита за запис от моя страна, като ъпгрейдваме от тройна стая до апартамент 1-ви тип за една нощувка в събота заедно с @Mistress of Germs, @mary_shery и @jungfraujoch

 

Кога и как ще пристигна на тази сБирка, на този етап остава загадка и за мене, но все ще намеря някакъв начин 🙂

 

Редактирано от master_of_germs
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 57 минути , Radnev каза:

А аз до последно си мислех, че става дума за Варвара по южното ни Черноморие🤨. И нали повечето пътувате от София, си викам "Ебаси ентусиастите". 

Понеже местата вече отдавна са заети, а и аз не съм много по яденето и пиенето, искам да попитам предвижда ли се нещо друго?

За пещерата разбрах, но ми се вижда малко афиф тая работа с водача🤨. Ако не стане има ли някаква алтернатива? 

Искаш една сурия магеланци да щурмуваме пещерата ли? 😄 

Не мисля, че е трудно да се организира посещението с водач. Само трябва да решим кой ден е по-удобен и аз ще звънна на водача.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 1 час, Radnev каза:

А аз до последно си мислех, че става дума за Варвара по южното ни Черноморие🤨. И нали повечето пътувате от София, си викам "Ебаси ентусиастите". 

Понеже местата вече отдавна са заети, а и аз не съм много по яденето и пиенето, искам да попитам предвижда ли се нещо друго?

За пещерата разбрах, но ми се вижда малко афиф тая работа с водача🤨. Ако не стане има ли някаква алтернатива? 

Раднев, пиленце... Имаш опцията да разделиш стая с @Божидар за две нощувки, вярно тройна ще се наложи да е , че двойната е спалня. 

Напомням само, между другото... Кхъ-кхъ! 🙂

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 16 часа, master_of_germs каза:

Кога и как ще пристигна на тази сБирка, на този етап остава загадка и за мене, но все ще намеря някакъв начин 🙂

 

Ако не се намери споделена седалка, имай предвид, че автобуса София - Велинград спира на Варвара и комплекса е на 100-200м от спирката. Само трябва да предупредиш шофьора предварително да те остави там 🙂 Разписанието не съм сигурен дали е същото, но навремето имаше автобуси в петък в 15:00, 16:30, 18:30. Препоръчвам, ако не ти е проблем ден-два по-рано да си купиш билетите, защото точно за петък следобед свършват. В предишни години качваха допълнително пътници на табуретки по пътеката и залягаха като минаваше покрай караулката, може би тази дивотия вече я няма 🙂

 

Говорим за Автогара Юг, тази до Интерпред, само от там тръгват автобусите за Велинград. 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Георги каза:

Ако не се намери споделена седалка, имай предвид, че автобуса София - Велинград спира на Варвара и комплекса е на 100-200м от спирката. Само трябва да предупредиш шофьора предварително да те остави там 🙂 Разписанието не съм сигурен дали е същото, но навремето имаше автобуси в петък в 15:00, 16:30, 18:30. Препоръчвам, ако не ти е проблем ден-два по-рано да си купиш билетите, защото точно за петък следобед свършват. В предишни години качваха допълнително пътници на табуретки по пътеката и залягаха като минаваше покрай караулката, може би тази дивотия вече я няма 🙂

 

Говорим за Автогара Юг, тази до Интерпред, само от там тръгват автобусите за Велинград. 

Той е на друг симпозиум преди този във Варвара и евентуалното му идване ще е в събота вечерта или през нощта или кой го знае 🙂

Ноооо информацията за рейсовете е полезна за мен - благодаря! 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 13 минути , Георги каза:

Ако не се намери споделена седалка, имай предвид, че автобуса София - Велинград спира на Варвара и комплекса е на 100-200м от спирката. Само трябва да предупредиш шофьора предварително да те остави там 🙂 Разписанието не съм сигурен дали е същото, но навремето имаше автобуси в петък в 15:00, 16:30, 18:30. Препоръчвам, ако не ти е проблем ден-два по-рано да си купиш билетите, защото точно за петък следобед свършват. В предишни години качваха допълнително пътници на табуретки по пътеката и залягаха като минаваше покрай караулката, може би тази дивотия вече я няма 🙂

 

Говорим за Автогара Юг, тази до Интерпред, само от там тръгват автобусите за Велинград. 

Возил съм се на табуретките и аз преди години...  😄 

Но ти благодаря, че ми напомни и за тази възможност. Конгресът ми е в парк хотел Москва и от автогара юг наистина ми е най-удобно да тръгна.

Връзка към коментар
16 hours ago, master_of_germs said:

Кога и как ще пристигна на тази сБирка, на този етап остава загадка и за мене, но все ще намеря някакъв начин 🙂

Аз и IvoS ще пътуваме петък привечер. Има 2 свободни места при нас. Няма проблем да те вземем. Надявам се правилно съм разбрала че ще пътуваш от София. Ако си ок пиши.

Връзка към коментар
преди 2 минути , MayaS каза:

Аз и IvoS ще пътуваме петък привечер. Има 2 свободни места при нас. Няма проблем да те вземем. Надявам се правилно съм разбрала че ще пътуваш от София. Ако си ок пиши.

Благодаря 🙂 Но няма как да се възползвам. Аз най-вероятно ще съм последният пристигнал на сБирката по някое време в събота вечерта 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Поли,ако още не са хлопнали кепенцата искаме да се запишем с Меги и Борис в една тройна стая за втората вечер-събота срещу неделя.Ако може изпрати ми IBAN и утре сутринта ще пусна парите.

Връзка към коментар

Записването приключи. Крайната бройка е почти като за коледна сбирка! 

До сряда - 27.03.2019 събирам останалото капаро. 

Ще има леко разместване и наместване по стаи и апартаменти, допълнително ще пиша и за него. 

 

ПС.@Sun4o що не каза, че са бутнали част от сградите и все още ги дострояват... ? 

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Polina каза:

Записването приключи. Крайната бройка е почти като за коледна сбирка! 

До сряда - 27.03.2019 събирам останалото капаро. 

Ще има леко разместване и наместване по стаи и апартаменти, допълнително ще пиша и за него. 

 

ПС.@Sun4o що не каза, че са бутнали част от сградите и все още ги дострояват... ? 

Щото дори и Сънчо не знае всичко...

  • Шок 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

След като се оказа, че сме запълнили всичките възможни места за настаняване  в хотелчето, а бройката желаещи за топъл басейн и магеланци на едно,  набъбна до над 80 човека, бе извършено разместване и наместване по стаи и апартаменти, както следва.  Направихме най-доброто, на което сме способни,  но въпреки това останаха магеланци, за които местата не достигнаха и които ще бъдат настанени на друго място. 

Другото място е Радовата къща, която е в близост до комплекса, в който ще е настанена основната група. 

Очаквам потвърждение за настаняване в тази къща от: @Радослав , @Happy_Traveler , @Stanislav Dimitrov , @saved_ . 

Моля, за бързи отговори. 

 

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.