Прескочи до съдържание

сБирка сред природата - сезон пролет/лято 2019


Polina

Препоръчани мнения

В момента, Радослав каза:

Един въпрос Поли, Децата ми как ще ползват басейна?

 

Увериха ме, че няма да има проблем за ползването на басейна в комплекса. 

Връзка към коментар

Лошото е, че басейн - къща като разстояние не е малко, и не виждам как по джапанки, хавлии и мокри бански ще се разхождам с деца 10-15 мин, докато стигнем квартирата. Поли, благодаря за усилията, които влагаш, но ще трябва да се откажа.

Редактирано от Радослав
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Многоуважаеми хайманѝ!

 

Добрата новина е, че идвам. Е, сега, за ден, на 11 май събота, но от сърце. Липсвате ми. Главни виновници са безграничната сърдечност и добра душа на Деси монтанска; съперничещата с религиозно рвение настоятелност на Поли и безрезервно откликващия с транспорт ботко, ала такси от адрес до адрес. За пореден път се убеждавам, че на фона на редките ни срещи, срещу себе си имам не само съмишленици по път и mindset, а истински приятели и хора, готови на чудеса за мен от половин дума, на които дължа далеч повече внимание и време - нещо, което ще поправя сериозно в бъдеще. Сърдечно благодаря и нямам търпение да се видим - с някои пак, с други за първи път!

 

До скоро! 🙂

  • Харесвам 17
  • Браво 3
Връзка към коментар

Места няма. 

Всеки, който в последния момент се е наканил или пък плановете са му се променили, пък и иска може да си направи резервация в Радовата къща, която е на 8 минути пеша и 2 минути с кола от мястото, където ще е настанена основната група. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
Публикувано: (редактирано)

На шега или не, обаче ей го, на... така дългоочаквания уЙкенд дойде. 

Надявам се, сте се подготвили с доброто си настроение, банския сте го извадили от гардероба и вече нямате търпение да тръгнете, за да... се топнете в басейна. Или за да видите познати и/или непознати лица. Всичко това ще се случи и още как! 

По традиция явно, времето се очаква да е облачно към дъждовно, което предполага и друг тип забавления. 🙂 Можем ги! 

За да избегнем максимално всякакви неразбории пък и следвайки поговорката "не питай старило, а питай патило" съм длъжна да ви предупредя, че: 

- всяка консумация се плаща на място (съответно на маси) и сметката не е обща. Пари от закуски, обеди, вечери - аз няма да събирам! 

- остатъка от парите за нощувките ще ги събирам аз и ще бъдат платени на рецепция в неделя.

Моля Ви, имайте го в предвид и ако някой ви поиска пари за нощувката при настаняването ме повикайте или го насочете към мен. 

 

Остана да ви кажа доскоро и че ще се видим там... 🙂

 

ПС. на рецепцията е изпратен актуален списък с имената ви и номера на стаята, в която ще сте настанени. Надявам се, да не съм объркала нещо. 

Редактирано от Polina
  • Харесвам 17
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 27.02.2019 г. в 18:40, mary_shery каза:

Най-близо са музея на мастодонта в Дорково и крепостта Цепина. Цигов чарк е много приятно с изглед към язовир Батак. Град Батак с църквата-костница и историческия музей. Аз лично всичко това съм виждала в региона. Има обаче една малко по-екстремна атракция, с която се разминавам от няколко години - пещерата Лепеница близо до Велинград. Всеки, който е бил, казва, че е страхотна, но трябва да си готов да полазиш в кал на няколко места. В пещерата се влиза само с водач и е добре да се звънне предварително, за да е сигурно, че водачът ще е там. Така че, ако има и други желаещи за такова приключение, да казват. 🙂

Ще се организираме ли за пещерата?

Връзка към коментар

Ние отпадаме....🙄

Не че някой ще може да ни заеме мястото, щото стая нямаме запазена, но все пак да уведомя.

Зверски фарингит ме мъчи от вече един месец и не мога да го преборя дори и с тежка медицина. Кашлям като магарето от рекламата, особено като се заговоря с някой, а всяко едно преглъщане е победа над живота. Какво ли не пробвах...Баси гадорията е, не мога да се побера в кожата си от яд.

Приятно на всички, като се оправя ще се реванширам с една София. 

  • Харесвам 1
  • Шок 6
Връзка към коментар

@Sun4o, антибиотици Пробва ли? Мъжльо така се разболя едно след друго 2 пъти веднага след Аржентина, като втория път фарингита веднага мина в гнойна ангина. Предписаха АБ за цели 10 дни, за да се оправи. Та, може и това да ти е решението. 

 

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 28 минути , Sun4o каза:

Ние отпадаме....🙄

Не че някой ще може да ни заеме мястото, щото стая нямаме запазена, но все пак да уведомя.

Зверски фарингит ме мъчи от вече един месец и не мога да го преборя дори и с тежка медицина. Кашлям като магарето от рекламата, особено като се заговоря с някой, а всяко едно преглъщане е победа над живота. Какво ли не пробвах...Баси гадорията е, не мога да се побера в кожата си от яд.

Приятно на всички, като се оправя ще се реванширам с една София. 

Императорът побесня (нищо, че не те познава, или че няма да идва на тая среща, или че няма нищо общо с форума изобщо - той по принцип често скучае, усеща със Силата какво ли не и само си търси повод да мъчи и наказва ... ). Настояваше, че е мой дълг да ти причиня още по-сериозни ДИХАТЕЛНИ проблеми. Или изгаряния с едно специфично оръжие "от една по-цивилизована епоха" (как ли пък не!). Или артистична комбинация от двете. Едвам го убедих, че не си джедай и като цяло си готин, показах му "снимков материал", че дори кемперът ти е черен и има стикери на Империята по него. Не го мисли де, решили сме да медитираме за твое здраве!

  • Смея се 5
Връзка към коментар
На 8.05.2019 г. в 20:36, zvezda9001 каза:

Ще се организираме ли за пещерата?

Да, утре ще звънна за да ми потвърдят, че ще са там водачите в събота. Влиза се в групи от по 10 човека с 1 водач. Те ще ни дадат ботуши, каски с челници. Може малко да се накаляме, но пещерата била много красива.

Ако има още желаещи, пишете. Ние ще пристигнем към обяд в комплекса и от там ще тръгнем с който желае за пещерата.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, mary_shery каза:

 

Ако има още желаещи, пишете. Ние ще пристигнем към обяд в комплекса и от там ще тръгнем с който желае за пещерата.

В събота по обяд! Че да не стане объркване 😉 

Връзка към коментар

Оф, как ме е яд за пещерата... Ние отпадаме за нея, защото ако въобще сколасаме да дойдем, ще сме с децата. Мечтаех си за нея, пху! Дано поне се видим,де. Хайде до довечера евентуално. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз май като неразбрала да питам за пещерата - в събота ли е или днес? Днес с Иво пристигаме привечер и няма да можем да се включим, но ако е утре сме в групата.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз не съм по пещерите, ама утре ако е хубаво времето, бих посетил крепостта Цепина и оня пич, мастодонта, в Дорково 🙂

преди 1 час, cybersimo каза:

Тюх, аз тръгнах преди малко за да успея по обяд да съм там 🙂

Тъкмо ще имаш няколко часа по средата на пътя да заредиш батерията 😛

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, MayaS каза:

Аз май като неразбрала да питам за пещерата - в събота ли е или днес? Днес с Иво пристигаме привечер и няма да можем да се включим, но ако е утре сме в групата.

 

за събота става въпрос по обяд.

преди 11 часа, mary_shery каза:

Да, утре ще звънна за да ми потвърдят, че ще са там водачите в събота. Влиза се в групи от по 10 човека с 1 водач. Те ще ни дадат ботуши, каски с челници. Може малко да се накаляме, но пещерата била много красива.

Ако има още желаещи, пишете. Ние ще пристигнем към обяд в комплекса и от там ще тръгнем с който желае за пещерата.

Пиши ни двама за пещерата. Ние ще пристигнем в петък късно вечерта.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.