Прескочи до съдържание

magelanci.com на 6 години!


Препоръчани мнения

Обикновено се сещам към 12 вечерта да пускам една празна тема с честитка, която попълвам с пожелания по-късно през деня, но този път я проспах...буквално. @master_of_germs ме изпревари и от мен да мине, нека негово е отварящото мнение 🙂 Естествено в тон с пожеланията му, темата беше отделена и преместена, както си трябва!

 

По-подробно изявление ще има по-късно, ама не пречи до тогава да си сипем по едно за здраве на първокласника. 

  • Харесвам 38
  • Благодаря 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

ЧРД!

Чрез този форум открих врата към света, която не подозирах , че съществува. Намерих  и много нови приятели! 

Благодаря на всички и наздраве...... от сега, защо да чакаме до довечера?

  • Харесвам 19
Връзка към коментар
Георги Матеев
Преди 1 час, Георги каза:

По-подробно изявление ще има по-късно, ама не пречи до тогава да си сипем по едно за здраве на първокласника. 

Одеве съвсем импулсивно си сипах една водка вкъщи. Сега разбирам, че всъщност е имало съвсем основателна причина 🙂


Та честито на всички ни! Готини сме, това е положението.

  • Харесвам 36
  • Браво 1
Връзка към коментар

ЧРД на първокласника! 🙂 

 

преди 17 минути , ven62 каза:

Айде, не на нас тия. :wink:

Че 'що...? К'ъв е проблемът...? Те гражданите на света навсякъде са си "у дома"... :blum2:

  • Харесвам 11
  • Браво 2
  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Избрали сме си за питие на 2019 Aperol spritz.

Честит Рожден Ден, черпя по един Аперол и казвам наздраве!

Благодарности за Георги, че ни е събрал, че ни търпи и ни угажда на капризи и желания.

Благодарности и  на всички вас, които, без  да познавам лично, смятам за близки!

Нека още много години да го има това чудесни местенце, където идвам с удоволствие.

 

8C77D83E-FB27-4B4A-915F-77797C0B923E.jpeg.677c55d0dfa5639859e484a0ff2096bd.jpeg

 

Наздраве!

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 24
  • Благодаря 2
  • Браво 2
Връзка към коментар

Честит Рожден Ден....Магеланци.ком!

Радвам се,че съм част от това общество от самото начало и се надявам да бъда част от него и до самият край-моят разбира се!😀

Сигурен съм,че ще ни бъде още дълги години!

Искам да изкажа огромни благодарност на целия екип,който с труда си поддържа това прекрасно място!

Огромни благодарности и на @Георги за това,че въпреки всички трудности продължава упорито да се бори за проекта Магеланци и за това, всички ние, да си имаме място в интернет-пространството,в което да се чувстваме като у дома си!

 

Благодаря и на всички вас,които споделяте,разказвате и помагате! Всички сте супер!

 

Огромни благодарности и на @Гергана Пенина и @bardon27 за това,че станаха част от нашето семейство,кумувайки на сватбата ни!

Благодаря и на всички магеланци от Пловдив помогнали на моето семейство за да разрешим налегналите ни здравословни проблеми!

 

От шест години живота ми е неразделно свързан с Магеланци.ком и с всички вас! 

 

Честита шеста годишнина!   Наздраве!🍺🍺🍺

  • Харесвам 24
  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към коментар

Честит Рожден Ден и от мен на този прекрасен форум! 🙂

Чрез този форум открих много неща 🙂 за които дори и не бях подозирал!

Открих вратата към света, благодарение на форума, за която дори и не съм се сещал, че така забавно и приятно може да е пътуването.

Намерих много нови приятели. Благодаря на @Георги за създаването на форума, на @Polina за прекрасните сбирки, на @Mary за помощта на подаръците и на всички модератори (дано не ми се сърдят, че няма да ги изреждам), които поддържат форума! 

Благодаря на всички Ви, че съществувате, пишете, разказвате и най-вече си помагаме взаимо! Всички сте повече от супер! 

Наздраве на всички МАГЕЛАНЦИ и още много пътувания по света! Бъдете здрави, успешни и щастливи! 🍺🙂

 

Редактирано от Иван Попов
добавяне
  • Харесвам 25
Връзка към коментар

Честито и наздраве за най-готиния форум! Кога минаха 6 години от онази първа среща в О'Шипка! Срещнах прекрасни хора, направихме чудесни пътувания до места, които не съм си и мечтала да посетя, мога да говоря с часове за местата по света и да слушам с интерес. И най-важното - съдадохме нови приятелства. Наздраве с вино от Ивайловградския регион!

 

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Честита годишнина на Георги и всички нас, които се определяме като част от магеланското общество! Благодаря ви за споделянето и отделеното време, което превърна този форум в полезно, забавно, позитивно и вдъхновяващо местенце. Все така да сме градивни и занапред! 🙂

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Честит рожден ден, Магеланци! Да сме здрави, с много сбъднати мечти и все така пътуващи!

Само 6 години, а в пътешественически план, толкова неща ми се случиха, които дори и в мечтите си не  мислех за възможни. 

С благодарност към Георги, който създаде това общество, както и към всички, които  по един или друг начин допринасят магеланци.ком да бъде толкова информативен и жив сайт.  

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Честит да ни е рожденият ден, приятели-магеланци!🎉🌍🛫

Да сме здрави, да пътуваме и да споделяме богатството, наречено пътуване!

Благодаря на всички - създателя, администратори, организатори и всички, които пребивават на това най-прекрасно място - magelamci.com!

 

youtube-banner2-770x433.jpg.93a75ef8af402110162c4ade4ba2d417.jpg

 

11217964_920354048030272_1695031372976217989_n.jpg.a819d61efa7ea2ae213605821e030afc.jpg

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.