Прескочи до съдържание

magelanci.com на 6 години!


Препоръчани мнения

Честит рожден ден! И аз си налях едно Togouchi,  за да отпразнувам рожденника. Най ми се видя подходящо;-)

И благодаря много на Георги!

Редактирано от Роми
  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Празниците са за празнуване, за нас това значи пътуване! 

Та моят поздрав е от близък и любим град:

 

C7EF4EBE-8067-4E0F-B584-51D7E266B8E0.jpeg

 

Нека  да сме здрави и да пътуваме на още 

по-интересни места! 

Нека са споделяме с останалите за тези пътувания, защото форумът се изпълва със смисъл благодарение на всеки един  от вас, който пише, споделя и ни прави съпричастни със собствените си сбъднати мечти! 

 

Щастлива съм, че съм една от вас! Наздраве! 

  • Харесвам 18
Връзка към мнение

Честито и наздраве! Да сме здрави да пътуваме и да опознаваме света 🙂 Личните ми предпочитани дестинации са за около 4 живота - колкото успея - толкова! 😄 
* в момента съм на това любимо питие, само дето бутилката не е толкова пълна 😄 😄 😄 

ardbeg-uigeadail.jpg

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Честит рожден ден и от мен - магеланец едно ниво над новобранец. Реших да се вслушам в Георги /той няма нужда от тагване😉, всичко вижда/ и да съм сред тези 28 писали срещу 579 гледали. По-удовлетворяващо и готино е. 

Вписах се тук един ден преди рождения си ден и от тогава имам голям проблем - идеите за пътуване ми идват в повечко от възможностите. Въпреки това е супер, че имам идеи, цели, мечти, които да желая да осъществя, живот и здраве. За това виновниците са всички писали по темата руска виза @epetkov @stanimir @П.Кръстев и със сигурност изпускам други, а от вчера @aleksandrina ми вкара още една муха - Колмар. 

Чудесни сте!

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Аз завършвам магеланския рожден ден, както си трябва. @Roberto Baggio, специални благодарности! Мисля, че уцелих точния ден да се насладя на вече добре отлежалия си коледен подарък 🙂

Наздраве!

IMG_20190403_231741.jpg.779715953cdf655325f4618b33100471.jpg 

Редактирано от master_of_germs
  • Харесвам 15
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Честит рожден ден на magelanci.com! 

Присъединявам се към благодарностите към основателя, модераторите, и всички съфорумници, които споделят идеи, впечатления, въпроси, съвети, и вдъхновение под формата на снимки и пътеписи... Моите пътешествия до сега със сигурност нямаше да са толкова сполучливи без вас! 🙂

Бъдете живи и здрави! 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Хм, някак съм пропуснал темата, добре че ме тагнаха 🙂 

Честит рожден ден на Магеланци, само напред и нагоре! Мисля, че не съм се задържал по-дълго време във форум, дори и в силните ми години 😄 Тук през последните 5 години обаче намирам хора със сходни виждания, както и много полезна информация, дори извор на вдъхновение. Ако пък успея да помогна на някой с планирането и организацията, още по-добре. 

Дано потребителите, интересните разкази и пътуванията само се увеличават. Колкото повече хора пишат и споделят по-активно, толкова по-добре! 

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Честити 6 годинки на magelanci.com! Пълен новобранец съм, но черпя идеи и съвети от невероятни хора и изключителни пътешевственици, някои от който срещнах и на живо! Благодаря на всеки, който е участвал или все още участва в създаването, поддържането и бъдещия просперитет на това толкова уютно местенце! 🎉🎂🎈

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Честити 6 години на magelanci.com. Вече изгубих бройката на колко приятели съм казвал: Има един форум с чудесни хора, не като другите, където всички си помагат за пътешествия и споделят опит. Благодаря ви, мили хора, че ви има и че заради вас съм организирал не едно пътуване, което е оставило безценни спомени в мен и моите близки! Пожелавам на форума и на всички хора тук да сме живи и здрави и да продължаваме да търсим непознатото и да откриваме невероятни места по света! 🙂

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

6.jpg.b27b023bb549b72b0881af0f24daf429.jpg

 

Честита ни предучилищна възраст! Давам си сметка колко истински приятели намерих в този сайт, имам предвид приятели не във виртуалния, а  в реалния свят! Честито и Благодаря, Жоро Пенин!

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
На 3.04.2019 г. в 23:24, ДиянаВ каза:

За това виновниците са всички писали по темата руска виза @epetkov @stanimir @П.Кръстев 

Като споменат  магеланец, не мога да не честитя рождения ден на форума, макар и на две(три) патерици 🙂 ! Доволен съм, че съм бил полезен с нещо.  

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.