Прескочи до съдържание

Езерото Комо-препоръки за хотел и още нещо


Sara

Препоръчани мнения

На 17.10.2017 г. в 17:51, mechoni каза:

Добра опция е! Още повече че има връзки с корабче до Беладжио и Варена, а и на двете места има немалко за гледане! 

 

Иначе в Комо сме спали в хотел Метропол Суис на самия център /тук обаче може да имате проблем с паркинга и да ви се налага да паркирате на платен паркинг на 5-6 мин. от хотела/. В Чернобио сме отсядали също - Hotel Ristorante San Guiseppe, който не беше зле, но и там проблеми с паркирането може да имате. 

Точно това ми се иска да избегна, проблема с паркирането. Забелязах, че повечето места за настаняване по Варена и Менаджио са с хубави парко места, та дори и гаражи. От друга страна обаче, може би заради еднодневното ходене до Стреза, Комо е по-оптималния вариант за настаняване.

Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...
Галин Маргаритов
На 23.08.2014 г. в 7:33, Sara каза:

От тези които посетихме през май, аз бих избрала от сегашна гледна точка Варена за отправна точка.Но не съм била във Комо .Сутрин е невероятно.До останалите е близо с корабче,както е написано по нагоре за 15 евро може да обиколите другите градчета наоколо.Красотата на езерото се вижда с корабчетата и мисля, че е по добре да се разгледат с тях,отколкото с друг транспорт.

Здравейте ,всички казвате за билет от 15 евро за корабче ,има ли сайт откъдето може да се купи онлайн?

Връзка към мнение
преди 34 минути , Галин Маргаритов каза:

Здравейте ,всички казвате за билет от 15 евро за корабче ,има ли сайт откъдето може да се купи онлайн?

https://www.navigazionelaghi.it/biglietti-como.aspx

Ето един сайт с подробно инфо

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.