Прескочи до съдържание

Програма за Бали (пролет-лято 2020)


Препоръчани мнения

Привет пътешественици!

От много време ме е стегнала шапката за дълга дестинация, но чакам трепетно децата (към днешна дата на 3г да пораснат), тъй като искам с тях да пътуваме. Планирам отиване до Бали другата пролет и исках да ви питам две неща: Добре ли е като дестинация за две 4г. деца и добре ли е да предвидя 20дни на общо (вкл. с полета) . Иска ми се да е лежерно, но пък не и скучно. Мислих да го комбинирам и с Ломбок и Гили евентуално. 

Връзка към коментар

Катарците имат промоция до утре включително до Сингапур, Бали и Банкок.

Как мислите? Да бързам ли да резервирам за февруари, март догодина на цена  1074 лв на човек - София- Сингапур-Бали-София?

Връзка към коментар

Аз вече резервирах същата дестинация, но Сингапур на връщане, за да не се налага да боря часовата разлика там. На мен обаче ми излезе около 800лв билета. (За май)

Връзка към коментар
преди 43 минути , irinata каза:

Аз вече резервирах същата дестинация, но Сингапур на връщане, за да не се налага да боря часовата разлика там. На мен обаче ми излезе около 800лв билета. (За май)

За кои дати през май?

Връзка към коментар
преди 17 часа, bonboneva каза:

Катарците имат промоция до утре включително до Сингапур, Бали и Банкок.

Как мислите? Да бързам ли да резервирам за февруари, март догодина на цена  1074 лв на човек - София- Сингапур-Бали-София?

И ние резервирахме точно тази дестинация за края на април и началото на май 2020г. Гарантирам, че цената (780 лв на човек за двупосочен билет) е най-ниската от октомври 2017 досега!!! Следя цените на Катарците от две години и само веднъж съм виждал такива големи отстъпки до и от Сингапур и Бали 😊 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, bakotiu каза:

И ние резервирахме точно тази дестинация за края на април и началото на май 2020г. Гарантирам, че цената (780 лв на човек за двупосочен билет) е най-ниската от октомври 2017 досега!!! Следя цените на Катарците от две години и само веднъж съм виждал такива големи отстъпки до и от Сингапур и Бали 😊 

Безкрайно благодаря за информацията!!! 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, irinata каза:

Аз вече резервирах същата дестинация, но Сингапур на връщане, за да не се налага да боря часовата разлика там. На мен обаче ми излезе около 800лв билета. (За май)

Сумата 800 лв включва ли полета между Сингапур и Бали?

Връзка към коментар
преди 1 минута , bonboneva каза:

Сумата 800 лв включва ли полета между Сингапур и Бали?

Естествено, че не! Плануваме полет с AirAsia от Сингапур до Бали, като цените в момента са по около 50 евро на човек! И там има промоция до неделя вкл. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , bakotiu каза:

Естествено, че не! Плануваме полет с AirAsia от Сингапур до Бали, като цените в момента са по около 50 евро на човек! И там има промоция до неделя вкл. 

И аз видях че има изгодна оферта с Air Аsia от Бали до Сингапур. Около 33евро излизаше. Според вас добре ли е да букна и за там. Ние сме 4-ма, с две деца и ни дава 250лв обща цена. Обаче се чудих там как седи въпроса с багажа. Или цената е само за ръчен, тъй като катарците имат и 30кг чекиран багаж.? 

 

Иначе аз съм букнала 1-18 май. 

 

Връзка към коментар
преди 8 минути , irinata каза:

И аз видях че има изгодна оферта с Air Аsia от Бали до Сингапур. Около 33евро излизаше. Според вас добре ли е да букна и за там. Ние сме 4-ма, с две деца и ни дава 250лв обща цена. Обаче се чудих там как седи въпроса с багажа. Или цената е само за ръчен, тъй като катарците имат и 30кг чекиран багаж.? 

 

Иначе аз съм букнала 1-18 май. 

 

Допустимият багаж е 20 кг. За него се доплаща, при опит да резервирам ми добави автоматично 21 долара за 20 кг багаж.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , bonboneva каза:

Допустимият багаж е 20 кг. За него се доплаща, при опит да резервирам ми добави автоматично 21 долара за 20 кг багаж.

 

 

преди 29 минути , bonboneva каза:

Допустимият багаж е 20 кг. За него се доплаща, при опит да резервирам ми добави автоматично 21 долара за 20 кг багаж.

 

Вие успяхте ли да букнете, с две карти пробвам и все грешка при слайдера ми дава при потвърждението? 

Връзка към коментар
преди 6 минути , irinata каза:

 

Вие успяхте ли да букнете, с две карти пробвам и все грешка при слайдера ми дава при потвърждението? 

Реших да проверя информацията, до която стигнах в агенция при позната ... тя ми каза, че освен багаж допълнително се начисляват такси...засега няма да резервирам.

Връзка към коментар
преди 41 минути , bonboneva каза:

Реших да проверя информацията, до която стигнах в агенция при позната ... тя ми каза, че освен багаж допълнително се начисляват такси...засега няма да резервирам.

Резервирах, не ми начислиха нищо освен за 1 багаж по мое желание и такса за плащане около 7евро. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 37 минути , irinata каза:

Резервирах, не ми начислиха нищо освен за 1 багаж по мое желание и такса за плащане около 7евро. 

Явно за тази такса ми е говорила, ама без багаж няма как... значи крайната цена е около 80 долара, нали?

Връзка към коментар
преди 9 часа, bonboneva каза:

Явно за тази такса ми е говорила, ама без багаж няма как... значи крайната цена е около 80 долара, нали?

Букнах билет за април 2020г.

от Сингапур до Бали при AirAsia и искам да отбелжа, че накрая на резервацията, ако запаметиш кредитната си карта в акаунта, ти отпада таксата от 7€ на билет за обработка! В моя случай икономисах 42€ за 6 билета! После прочетох, че това със запазването на картата е текуща промоция валидна от 10.06.19 до 30.06.19г!!!  В крайна сметка 6 билета, 6 места по 3.6€ и 3 чекирани багажа по 18,5€ всеки = 400€ точно! Доволно 😊Иначе и аз имах проблем при плащането с Мастеркард на Обб и стана с Visa на Уникредит - не знам по какви съображения! 

Screenshot_20190621_221938.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, bakotiu каза:

Букнах билет за април 2020г.

от Сингапур до Бали при AirAsia и искам да отбелжа, че накрая на резервацията, ако запаметиш кредитната си карта в акаунта, ти отпада таксата от 7€ на билет за обработка! В моя случай икономисах 42€ за 6 билета! После прочетох, че това със запазването на картата е текуща промоция валидна от 10.06.19 до 30.06.19г!!!  В крайна сметка 6 билета, 6 места по 3.6€ и 3 чекирани багажа по 18,5€ всеки = 400€ точно! Доволно 😊Иначе и аз имах проблем при плащането с Мастеркард на Обб и стана с Visa на Уникредит - не знам по какви съображения! 

Screenshot_20190621_221938.jpg

Страхотно. Честито. Аз букнах 4 билета, но не и места. Не вярвам да ни разделят с малките деца. Само в техен ущърб би било:) Иначе при мен точно с виза в ОББ не стана, а се получи с мастъркард на ЦКБ през мобилното им приложение. Но аз изпитвам страх да сейввам карти и прежалих промоцията. 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Привет, 

Ще следя темата. 

Нашите билети са за края на март - началото на април, ще летим с турските авиолинии с престой от 2 часа в Истанбул и в двете посоки. Това е възможно най-краткия полет, а цената е както на Катарците, с двата стопа. 

Мнение за Турските авиолинии? 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , alexnpopova каза:

Здравйте, сега гледам цени на емирейтс 1150 лв до бали с 1 прекачване. Как смятате, дали е добре като цена? 

Катарците имат много промоции. Можете да се абонирате. Моите ги купих за 850 лв на човек.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 47 минути , bonboneva каза:

Катарците имат много промоции. Можете да се абонирате. Моите ги купих за 850 лв на човек.

до Бали за 850лв или до Сингапур и от там до Бали. Защото после като се сложат и разходите за другия полет май разликата не става кой знае каква.

Връзка към коментар

Имаше екстремно добра цена на катарците до Бали наистина за толкова, каквато никой досега не беше виждал (говоря с тях, не разни гимнастики, error fare и т.н.). По принцип добра цена е за теб каквато цена е ок. 🙂 За мен до 1200 е добра, под 1000 е перфектна. Ако не си от хората, които няма да може да спи, щото може да мине 50-100лв по-евтино и не искаш да си губиш безкрайно времето и нервите в проверки, тогава купувай, няма да сбъркаш. 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 31 минути , alexnpopova каза:

до Бали за 850лв или до Сингапур и от там до Бали. Защото после като се сложат и разходите за другия полет май разликата не става кой знае каква.

Да. Нашите билети са до Сингапур и после връщане от Бали.

Връзка към коментар
преди 1 минута , T.E.Lawrence каза:

Имаше екстремно добра цена на катарците до Бали наистина за толкова, каквато никой досега не беше виждал. По принцип добра цена е за теб каквато цена е ок. 🙂 За мен до 1200 е добра, под 1000 е перфектна. Ако не си от хората, които няма да може да спи, щото може да мине 50-100лв по-евтино и не искаш да си губиш безкрайно времето и нервите в проверки, тогава купувай, няма да сбъркаш. 🙂 

ами да, реално разликата наистина не е фрапантна като се сложат това че е само едно прикачване, а не 2 и че няма полет от сингапур до бали допълнителни разходи за билет и багаж. Въпросът е вече май дали искам да видя и Сингапур или директно за Бали да летим още го обмисляме.

Връзка към коментар
преди 19 минути , alexnpopova каза:

ами да, реално разликата наистина не е фрапантна като се сложат това че е само едно прикачване, а не 2 и че няма полет от сингапур до бали допълнителни разходи за билет и багаж. Въпросът е вече май дали искам да видя и Сингапур или директно за Бали да летим още го обмисляме.

 

 

 

Лично мнение:

А от Атина до Сингапур лети и нискотарифната Scoot. Виж им цените с багаж и храна, може да са изгодни. Аз летях с тях Бали-Сингапур-Банкок. Доволна съм.

Да си в този край на света и да не разгледаш Сингапур поне за 2-3 дни, ще бъде жалко. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.