Прескочи до съдържание

Тенерифе в края на февруари


Препоръчани мнения

Моля Ви да ми помогнете.

Имаме потвърдена резервация за Тенерифе с дата на пристигане 21.02.2014 и дата на връщане 28.02.2014.

Трябва да закупим самолетни билети /4 бр/. Който може да ми предложи по-евтини варианти нека пише тук.

Ако може кацането да е на Тенерифе юг-добре, но ако има по-добри условия за другото летище, също ще се възползвам, защото разстоянието не е много.

Връзка към мнение

Отиване:

 

През Барселона, с една нощувка пътьом е най-евтиния вариант:

 

W7 + FR	Sofia (SOF)	Tenerife (North) (TFN)	1 BCN	Thu, 20 Feb	16:20	10:05*	19 h 45	68.96	EUR
   Wizz Xclusive	   Sofia (SOF)	   Barcelona (BCN)		Thu, 20 Feb	16:20	18:25	3 h 05	20.45	EUR
   Ryanair	   Barcelona (BCN)	   Tenerife (North) (TFN)		Fri, 21 Feb	07:20	10:05	3 h 45	48.51	EUR

Ако не искате да спите в точката на прекачване, ето това е най-евтиното, но има само 50 минути между двата полета и е силно непрепоръчително. 

W7 + FR	Sofia (SOF)	Tenerife (South) (TFS)	1 MAD	Fri, 21 Feb	17:50	23:55	8 h 05	103.50	EUR
   Wizz Xclusive	   Sofia (SOF)	   Madrid (MAD)		Fri, 21 Feb	17:50	20:50	4 h 00	40.90	EUR
   Ryanair	   Madrid (MAD)	   Tenerife (South) (TFS)		Fri, 21 Feb	21:40	23:55	3 h 15	62.60	EUR

Ето това е комбинация с повечко изчакване между двата полета, втората авиокомпания е Vueling:

 

W7 + VY	Sofia (SOF)	Tenerife (North) (TFN)	1 BCN	Thu, 20 Feb	16:20	22:40	8 h 20	112.93	EUR
   Wizz Xclusive	   Sofia (SOF)	   Barcelona (BCN)		Thu, 20 Feb	16:20	18:25	3 h 05	20.45	EUR
   Vueling	   Barcelona (BCN)	   Tenerife (North) (TFN)		Thu, 20 Feb	20:15	22:40	3 h 25	92.48	EUR

 

С още по-голям буфер е ей това:

 

W7 + FR	Sofia (SOF)	Tenerife (South) (TFS)	1 BGY	Fri, 21 Feb	06:00	16:50	12 h 50	114.21	EUR
   Wizz Xclusive	   Sofia (SOF)	   Milan (Bergamo) (BGY)		Fri, 21 Feb	06:00	07:10	2 h 10	10.22	EUR
   Ryanair	   Milan (Bergamo) (BGY)	   Tenerife (South) (TFS)		Fri, 21 Feb	13:10	16:50	4 h 40	103.99	EUR

================================

 

За връщане:

 

Кажи речи това е единствения читав вариант:

 

FR + W7 Tenerife (North) (TFN) Sofia (SOF) 1 MAD Fri, 28 Feb 13:00 01:55* 10 h 55 100.89 EUR
   Ryanair    Tenerife (North) (TFN)    Madrid (MAD) Fri, 28 Feb 13:00 16:35 2 h 35 70.90 EUR
   Wizz Xclusive    Madrid (MAD)    Sofia (SOF) Fri, 28 Feb 21:25 01:55* 3 h 30 29.99 EUR
 

 

Препоръчвам да резервирате вече, особено с толкова фиксирани дати, че си е време, под 200 евро за двупосочен билет без куфар смятам за добра цена.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Хъм.. Като знам, че 2012-та летяхме за около 130еу на човек, тия 200евро ми се виждат много.
Инак е баш сега момента да купуваш.. или да изчакаш някой и друг ден и да наблюдаваш как вървят цените.

Връзка към мнение

Датите 20-28 февруари са точно преди карнавала в Тенерифе, който тази година е в периода 28.02 - 05.03., така че няма да има кой знае каква атака за билети точно за тези дати, но и не трябва съвсем да се изчаква до последния момент.

Към тези цени горе трябва да се прибавят еднократно 59 лева такса за членство в Wizz Discount Club за един от пътуващите, ако никой от 4-мата няма вече членство. Въпреки, че в случая таксата се "избива" още на отиване, мисля че е редно да се уточни, все пак, и да се прибавят тези 59 лева към крайната цена. Още не мога да си обясня защо тази малка подробност винаги се пропуска да бъде отбелязана. :)

Връзка към мнение

Миналата година за близки около тези дати билетите паднаха около Нова година, ако искаш изчакай до тогава. Ние летяхме за по 120 евро на човек.

Връзка към мнение

Датите 20-28 февруари са точно преди карнавала в Тенерифе, който тази година е в периода 28.02 - 05.03., така че няма да има кой знае каква атака за билети точно за тези дати, но и не трябва съвсем да се изчаква до последния момент.

Към тези цени горе трябва да се прибавят еднократно 59 лева такса за членство в Wizz Discount Club за един от пътуващите, ако никой от 4-мата няма вече членство. Въпреки, че в случая таксата се "избива" още на отиване, мисля че е редно да се уточни, все пак, и да се прибавят тези 59 лева към крайната цена. Още не мога да си обясня защо тази малка подробност винаги се пропуска да бъде отбелязана. :)

 

ВИНАГИ??? 

 

Пропуска се, ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ, защото не предоставям официална услуга на никой и не мисля, че е необходимо да съм издържан до последната запетайка, въпреки че се старая повече, от колкото хора, които предостаят подобни услуги и им се плаща за целта. Давам само съвети.

 

В случая съм пуснал програмката, отделил съм време да потърся най-подходящите възможности, пуснал съм ги. Преценявам, че предоставената информация е достатъчна, ако Ани има проблеми ще попита за допълнителна. Като цяло в случая е по-важно да се дадат най-евтините комбинации, а не точно колко струват. Нямам никаква представа дали Ани вече няма членство в дискаунта, а не искам да си харчим времето взаимно в словесен пинг-понг за да разбера тази информация, която по никакъв случай няма да промени най-евтините полети. Пак ще са си същите, ще струват само малко повече, което е хипер незначителна сума на фона на тази, която ще се изхарчи за четирите билета.

 

Ще напиша за уиз дискаунт, следващата стъпка е да ме питаш що не са отбелязани разликите в центове при плащане с дебитна и кредитна карта в раян. Ще напиша за това, после сигурно ще съм пропуснал някой детайл при плащането с вуелинг. Дребнаво е и категорично НЯМАМ времето и нервите и желанието да навлизам в такива детайли. Пред това да отговоря по начина, по който съм отговорил тук и това да не отговоря въобще, избирам първия вариант. Не смятам, че подлъгвам абсолютно никого. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

:offtopic:

 

ВИНАГИ??? 

 

Пропуска се, ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ, защото не предоставям официална услуга на никой и не мисля, че е необходимо да съм издържан до последната запетайка, въпреки че се старая повече, от колкото хора, които предостаят подобни услуги и им се плаща за целта. Давам само съвети.

 

В случая съм пуснал програмката, отделил съм време да потърся най-подходящите възможности, пуснал съм ги. Преценявам, че предоставената информация е достатъчна, ако Ани има проблеми ще попита за допълнителна. Като цяло в случая е по-важно да се дадат най-евтините комбинации, а не точно колко струват. Нямам никаква представа дали Ани вече няма членство в дискаунта, а не искам да си харчим времето взаимно в словесен пинг-понг за да разбера тази информация, която по никакъв случай няма да промени най-евтините полети. Пак ще са си същите, ще струват само малко повече, което е хипер незначителна сума на фона на тази, която ще се изхарчи за четирите билета.

Наистина недоумявам защо толкова много се палиш като засегна темата за цената на Wizz Discount Club.  :blink:

Само пет думи уточнение е, все пак. Нали уж сме за разкриване на скрити тайни такси, и цени, които не се споменават по другите сайтове, а само тази за клуба се пропуска.

 

Ще напиша за уиз дискаунт, следващата стъпка е да ме питаш що не са отбелязани разликите в центове при плащане с дебитна и кредитна карта в раян. Ще напиша за това, после сигурно ще съм пропуснал някой детайл при плащането с вуелинг. Дребнаво е и категорично НЯМАМ времето и нервите и желанието да навлизам в такива детайли. Пред това да отговоря по начина, по който съм отговорил тук и това да не отговоря въобще, избирам първия вариант. Не смятам, че подлъгвам абсолютно никого. 

Тези сравнения, които даваш тук за центове и детайли, са просто нелепи. Не мисля, че 59 лева са центове, или маловажен детайл. Но изглежда само аз смятам така. Та чак сега и ме нападаш като аз съм отделил от МОЕТО време да го уточня.

 

Както и да е, Празници идват, давай го малко по-ведро :)

Връзка към мнение

:offtopic:

 

Наистина недоумявам защо толкова много се палиш като засегна темата за цената на Wizz Discount Club.  :blink:

Само пет думи уточнение е, все пак. Нали уж сме за разкриване на скрити тайни такси, и цени, които не се споменават по другите сайтове, а само тази за клуба се пропуска.

 

Тези сравнения, които даваш тук за центове и детайли, са просто нелепи. Не мисля, че 59 лева са центове, или маловажен детайл. Но изглежда само аз смятам така. Та чак сега и ме нападаш като аз съм отделил от МОЕТО време да го уточня.

 

Както и да е, Празници идват, давай го малко по-ведро :)

 

Wilks, нямаше да се запаля въобще, ако не беше язвителното ти коментарче накрая: "Още не мога да си обясня защо тази малка подробност винаги се пропуска да бъде отбелязана.  :)" Все пак това е форум и основната идея на форума е, ако някъде някой допусне грешка останалите да го поправят. Както други отбелязаха, че цената може би не е нещо кой знае какво, хора които имат повече опит с тази дестинация. За това сме тук, да надграждаме един на друг. Като забележиш, че изпусна да уточня дискаунта, добави го, но без заяждащото коментарче накрая, защото то макар и да си го добавил с усмивчица вкарва нещата в съвсем друга орбита от обикновена забележка. 

 

Не искам да се оплаквам, сам съм си избрал задачите, които ги върша, никой с нищо не ме насилва, но си нямаш на идея колко подобни дребни детайли дневно ми минават през ръцете. Просто няма теория да съм изчерпателен във абсолютно всичко. На секундата преценявам кое заслужава внимание и кое не. Не ми пращаш само ти дребни въпросчета на лични, постоянно изскачат разни технчиески проблемчета, на които да обърна внимание, координацията на размяната на подаръци, проблеми с публикуване на пътеписи и много много други. Взети сами по себе си нито едно от тия неща не отнема много време, но се натрупват, и те изцеждат.

 

На теб ти пречи това, че уточнявам за дискаунта в 90/100 случая, а не в 100/100. На втори му пречела картата на Европа на заглавната страница, че била от времето на Австро-Унгария, което било недопустимо. Трети се сърди, че сухоземния транспорт бил наречен алтернативен. Не знам, не очаквам да ме разбереш, защото отвън нещата изглеждат доста по-лесни.

 

А в конкретния случай не мисля, че съм подходил повърхностно за да се заяждаш, отбелязах че най-евтината опция изисква нощувка, отбелязах че втората най-евтина е с много кратък престой, отбелязах останалите по-скъпи, които са с по-приличен престой и занижен риск. Това съм преценил, че са основните неща, това за дискаунта ми се е сторило излишно. Ако за теб е важно, просто го добави, без да се закачаш накрая и да вкарваш инсинуации. 

 

А конкретния случай да се запаля толкова е, че първия път когато направи забележка открито предположи, че може би ми се плаща да съм толкова небрежен. Нещо, което и до ден днешен ме кара да стискам зъби и да не кажа неща, за които в последствие като се успокоя ще съжалявам. 

 

Пак казвам, нямаше да имам абсолютно нищо против забележката ти, стига да го нямаше последното редче. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ех, сам виж сега колко много време изгубихме и двамата. А аз в момента наистина нямам такова, затова ще отговарям поред без цитати.

Конкретно за този дискаунт, макар и на теб да ти изглежда заяждащо, съвсем не беше такова, но ти така си го възприел вероятно заради струпалите се на главата ти всички тези неща, които си изброил.

Сам знаеш колко време го обсъждахме това за дискаунт клуба  и във форума, и на лични след това. Това ми е трън в очите още от момента, в който се зачекна темата, затова и го забелязвам винаги. Както писах, не отнема чак толкова време споменаването на 5 думи.

Никъде не съм писал, че си подходил повърхностно. И никога не съм  го мислил. Това сега са твои интерпретации. За заяждането също. Не знам защо моето допълнение ти се е видяло като заяждане. Че и инсинуации съм вкарвал...не знам, явно нещо не си на кеф, и си го изкарваш на мен. Няма проблем, ако така ще ти олекне.

 

Първия път, когато отворих дума за пропускането на таксата за дискаунта, не изказах лично предположение че Уиз ти плащат да им рекламираш клуба, а писах, че все едно така изглежда отстрани. Ако ти се рови, намери ми мнението и сам ще се увериш. Даже тогава пак по същия начин ми преиначи думите, и ми обясни как това е недопустимо даже да си го мисля, и тогава пак ти поясних същото - че не го мисля, а така изглежда постоянното пропускане да отбележиш, че тези цени, които даваш са с дискаунт клуб, който обаче си има цена. Предполагам, че така си си настроил Азуона и на теб направо така ти излизат , и не ти се пренастройва всеки път, но цените са различни без отстъпката. Това няма кой да го отрече.

 

За центове и други подробности не знам кой се е "заяждал", както писа в предното си мнение, но определено не съм бил аз. Ако намериш и най-малкото такова дребнаво заяждане за центове  при плащане с не знам си каква карта от моя страна, посочи ми го, и публично ме порицай, или каквото прецениш. :) Но пак казвам, това изпускане на цената на Дискаунт клуба не мисля, че е дребен факт, и никой не може да промени мнението ми, или да ме убеди в обратното. Ясно е, че се избива за 3 полета, но преди това трябва и да се плати от тези, които не са членове отпреди.

 

Няколко пъти съм го писал, сега пак ще предложа за последен път, и повече няма да отварям дума за това: Какво пречи цените на Уиз да се дават БЕЗ дискаунт клуба, както си излизат в сайта им? Те тези, които са си с членство, се предполага, че преди да го купят са се запознали добре, и са абсолютно наясно какви права и отстъпки им дава то и без да е нужно някакво допълнително уточнение и тук. Но въпросът е, че за незапознатите с "вратичките" на Уиз, които от търсачка са попаднали на темата с "най-ниските цени за седмицата" не са ясни нито членства, нито отстъпки. И като се зарадват на цените във форума, после като отидат да резервират - хоп, ами то не било същото, ами с по 20 лева повече на отсечка.

Все пак добре че се съгласи след толкова настояване да  включваш пояснението поне в тези теми. :)

 

Айде да не се разделяме с лошо, весело да си изкарате празниците, и срещите на форума! Живот и здраве, догодина може да се видим.  :crazypilot:

Редактирано от wilks
Връзка към мнение

wilks, в темите на заглавната страница се съгласих и там е показано и съм изчерпателен и детайлен. Съмнявам се някой да чете всяка седмица абсолютно идентичните обяснения, но ги пускам. 

 

Цените НЯМА да започна да ги пускам без дискаунт, това също го обсъждахме, по простата причина, че дискаунта е много по-приложим, отколкото без дискаунта. И в двата случая се изисква човек да си направи малко допълнителен труд,и в двата случая са необходими разяснения, според мен много е по-объркващо да пишем завишени цени, от колкото занижени. Не е пускането на цени без дискаунт да е идеален вариант също, защото не показва най-ниската постижима цена.

 

Извинявам се, ако в един момент ми преливат други неща тук, случва се да е натоварен човек. Но откровено не мисля, че е нормално да се очаква подобна изчерпателност. Тези жълти центове при разлика с плащане в раянер в случая са 12 евро за четирима души (150 евро на човек полети на раян, 600 евро обща цена, по 2%, става 12 евро). Малко ли са, или не са?

 

Може да е малко, може и да не е. В кой момент става малко? Трябва ли специално да обръщам винаги внимание в азуона какъв процент от крайната сума на полетите са с раян, за да преценявам дали да уточнявам за кредитната карта? Ами ако пътуват пет човека и полетите с раян са по 200 евро, сумата става още по-голяма.

 

Ами ако няма ниската цена за всичките четири човека? Трябва ли да проверя дали се качва за 2,3, 4преди да пусна отговор?? Нямам никаква идея има ли такси с вуелинг, ами разните други лоу костове из европа - меридиана, блу ер, норвегиан, ер берлин? Няма как да нямат и те подобни уловки като дискаунт клуба. Усещаш ли колко работа става ако трябва човек да е перфектно изряден?

 

Ами куфарите, ако искате 2 куфара може с раян да е по-добър плана, но пък може да се съберете в един куфар с Уиз. Ама полета с Уиз е по-скъп, дали се избива цената от спестяване на куфар? Един куфар за 4 отсечки си е едно 100-ина евро, доста по-скъпо от дискаунт клуба, ако може да се спести, може би на това трябва да обърнем повече влияние?

 

В един момент навлизаме в някакво брутално буквоядене и човек може да стане луд, което на всичко отгоре имайки предвид ценообразуването на нискотарифните е валидно в момента на пускане на мнението. След 5 минути цената скача с 10 евро и всичко почва отначало. 

 

Категорично отказвам в моите препоръки да се подлагам на толкова крайно ровене, а и в крайна сметка дори да се подложа мисля, че ползата е хипер минимална. Споменаването на условията по дискаунт клуба, за мен са в същия кюп като изброените неща от по-горе. Съвсем не искам да монополизирам раздела, макар че така изглежда. Кеф ми е да цъкам, често съм онлайн и за това в повечето случаи точно аз съм първия предложил нещо. Но нищо не пречи да ме добавяте, поправяте и допълвате за да стигнем перфектно решение. Ако някой има времето, желанието и усилията да вложи повече труд в предлагане на комбинациите нека ми пише лично съобщение и ще намерим вариант. 

 

Извинявам се, ако съм реагирал по-остро. Ето от това започна целия спор:

 

Още не мога да си обясня защо тази малка подробност винаги се пропуска да бъде отбелязана.  :)

 

Отговора е: защото има освен тази, много други подобни малки подробности, и за да се отбележат всичките е прекалено много труд, който в крайна сметка носи малка крайна полза. Така става ли :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Опаа я приберете шпагите, че и мен това ме вълнува. Преди време бях питал в една от темите кога е добре да се купуват билетите и вярно ли е, че падат 50 - 60 дни преди датата. Тогава току що си бях купил Азуона и той ми даваше височки цени. Питах тук правилно ли е да изчакам и повечето отговори бяха "ЗА" така че изчаках. Ние ще фърчим на първи февруари, също за Тенерифе за седмица, и аз изтърпях до към 22 ноември. Тогава букнах и докарахме цена 636 евро за четиримата напред и назад. Рекох си добре е. Оттук до Бергамо с Уиз и Райан, а на връщане Тенерифе Лутън с Монарх и Лутън София Уиз. Ама нали Азуона има включена опцията "уведомявай ме при спад на цената" /невероятно готина опция, хвала тебе Георги/ получавам и до сега. Та няколко дни след  моето гордо купуване почнах да получавам мейлове са намаления на цената. Ако бях добър покерджия щях да задържа докъм 50 тия ден ама не би. Та ако Ани иска сега можем да пуснем Азуона с нейните дати да видим. По мои наблюдения около Коледа ще са най сгодни. Само да е ясно колко човека са.

 

Сега за да да сме точни това са цени без багаж и то по идиотските критерии на Уиз. Тепърва ще ни кръцнат кратуните с куфари. там вероятно ще отидат още 200 евро. Също така Монарх пристига доста късно на Лутън и ще се нощува някъде там.   

 

В тази връзка приемам добри идеи за нощувка около Лутън и също така за ходилите на Тенерифе някои РЦУ /редица ценни  указания/

 

А Ани ако иска мога да настроя Азуона да праща промоциите на нейния мейл.

 

Хайде лека 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ето сега дори пристигна: Ryanair, Milan (Bergamo) (BGY) to Tenerife (South) (TFS) @ Jan 31, 13:10 - 16:50 went DOWN from 60.17 EUR to 55.99 EU 

 

45 дни има дотогава

Връзка към мнение

А бе багаж на Тенерифе за 1 седмица не ви трябва, вярвайте ми! :) Освен ако не отивате в нещо много лъскаво и изискано и ще ви трябва сериозно преобличане по 5 пъти на ден. Голям багаж при Уиз, който е безплатен при Райън е чудесната възможност. В куфара, като наслагате няколко тениски и панталонки и сте готови. Купувате си шампоана, душ гела и всичко, останало оттам.. цените са хм, дори в някои магазини по-ниски от тукашните (ако неискате нещо конкретно и много марково да си занесете оттук). Дори вие като сте 4-ма, (ако предложим, че са деца) ви идва екстра това с козметиката. Парфюми също носите някви малки опаковки, защото там е безмитна зона и може да си купите нещо на по-изгодна цена. Сега ще кажете - хавлии за плаж...вариантите пак са няколко - ако сте си избрали Тенерифе в края на тукашния летен сезон и ви е хрумнала идеята да си купите от тия тръстиковите подложки ще е чудесно, защото на второто-третото лягане все някъде ще се е скъсала и няма да я мислите на връщане, а директно ще я изхвърлите в кофата. Ако обаче идеята е дошла по-късно тогава или слагате някоя тънка хавлийка в куфара, или разчитате на това, че там ще попаднете на тръстикови подложки / или там както се казват, ние като ходихме имаше и струваха по 1-2евро/бр/. Така че без досадния багаж, моля :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ани, ако се спреш на изчакването може би е добре да фиксираш кои опции ти харесват, и да букнеш тия полети, които няма накъде да падат. 

 

София - Барселона в момента е 20.45 с дискаунт, няма как да падне под това. А този полет ти върви и при варианта с преспиване и варианта с дълго прекачване с Vueling. Може да си купиш билета до Барселона и да дебнеш другите два варианта някой от тях да поевтинее. Ако единия скочи може да реагираш и да купуваш другия :)

 

С варианта през Милано ситуацията е същата, 10 евро е дъното, ако мислиш тая комбинация да дебнеш, то действай с резервиране сега. 

 

За връщането ситуацията е подобна, Мадрид - София не мисля, че ще пада под 30 евро с дискаунт, там ако чакаш поевтиняване ще дойде от Тенерифе- Мадрид. Ако искаш да се пробвам да изкарам всички възможни комбинации, независимо от текущата цена?

 

Друго - пробвай полетите за 1, 2, 5, човека. Виж дали цената скача. Ако остават малко места на по-ниската цена, значи може би няма да падат цените за напред...

 

И пак да си кажем, гаранция какво ще стане няма :)

Редактирано от Георги
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Вече резервирахме и платихме полетите на 21.02 до Тенерифе, Колкото -толкова. Аз нямам азуон и немога да моля някой да се ангажира непрекъснато с мен, така, че това с, което ми помагате до момента за мен е супер и съм много благодарна.

Не съм резервирала връщането на 28.02, защото един от групата рече-абе ей го къде е Маракеш-дай да се отбием за 3 дена до пустинята. Така, сега ми трябва помощ за полет Тенерифе-Маракеш или Тенерифе Агадир с дати 28.02 и полети Маракеш-София за 3.03. Ровя се и по фериботите. Така, че пак моля за помощ.

Редактирано от Ani_pv
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

bay_kolio, ако до четвъртък не намерим нещо изгодно Тенерифе-Мароко, ще купувам билети Тенерифе-софия за 28.02. за 4 човека./пустинята ще отпадне/ Така, че ако имаш възможност ти или някой друг,  утре може да ми пуснете най-добрите оферти за полети Тенерифе-софия за 28.02., ако пък не ще купувам билети по това, което ми изпрати Георги.

Редактирано от Ani_pv
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На пръв поглед няма лесна връзка между Тенерифе и Мароко въобще. Има полети, но май са скъпи и с прекачване в Палма. Дано някой ме опровергае. 

 

Иначе пускай тук и ще запаля азуона винаги, между другото от връщането полета на Уиз се е качил с 10 евро, тоя на раян е паднал с 10 евро, луд може да стане човек :)

 

Ще настроя email alert за тая комбинация на имейла, който си регистрирала във форума. Ако намериш транспорт между тенерифе и мароко ще пусна и за там. Но имай предвид, че тия информирания по имейл работят, само ако някой потърси в азуон и освежи цената в тяхната база, те не търсят сами автоматично през определено време. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ей тия https://www.bintercanarias.com/ летят от Канарските о-ви към Маракеш и въобще Африка (Банджул, Дакар, въобще екзотика). Цените не съм гледал.

ПП 95-125 евро не изглежда зле. От Маракеш до София не знам.

Редактирано от neuromancer
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Като гледам трансферите май няма да се ходи до Мароко сега. Така, че тия дни ще си резервираме обратните полети Тенерифе-София, пък пустинята ще си остане само на профилната ми снимка отпреди 2 години :(

Както казват хората "Човек не може да има всички, а само най-доброто!"

Връзка към мнение

bay_kolio, ако до четвъртък не намерим нещо изгодно Тенерифе-Мароко, ще купувам билети Тенерифе-софия за 28.02. за 4 човека./пустинята ще отпадне/ Така, че ако имаш възможност ти или някой друг,  утре може да ми пуснете най-добрите оферти за полети Тенерифе-софия за 28.02., ако пък не ще купувам билети по това, което ми изпрати Георги.

Пуснал съм го да дебне за 28 ми. Аз също се поддадох на напъна и букнах малко по-рано. Не че голяма разлика ама на тъй. Ако ти изтърпиш смятам че ще спечелиш. Смятам че до 4ти 5ти януари ще има раздвижване.

Ще пиша тук

 

Пустинята не близо до Маракеш, трябва да прехвърлите планината. Един ден път с кола е. Макар да си заслужава.

Редактирано от bay_kolio
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Утре смятам да купувам билетите за връщане. Може ли да ми пуснете най-добрите възможности за полети на 28.02. от Тенерифе до София? Благодаря

Връзка към мнение

Това си остава най-добрата комбинация, на абсолютно същата цена е:

 

FR + W7	Tenerife (North) (TFN)	Sofia (SOF)	1 MAD	Fri, 28 Feb	13:00	01:55*	10 h 55	109.89	EUR
   Ryanair	   Tenerife (North) (TFN)	   Madrid (MAD)		Fri, 28 Feb	13:00	16:35	2 h 35	59.90	EUR
   Wizz Xclusive	   Madrid (MAD)	   Sofia (SOF)		Fri, 28 Feb	21:25	01:55*	3 h 30	49.99	EUR

Разликата е само, че полета на Уиз е скочил с 20 евро, а този на Раян е паднал с 20 евро. Което не е да те ядосва, а иде да покаже, че трудно човек може да излезе победител в тая игра :)

 

Другите комбинации или включват нощувка някъде, или прехвърляне на различни летища, а на всичкото отгоре са по-скъпи, някой от тях доста. Не си заслужават обсъждането, освен ако не решите да направите спиране за ден-два някъде по пътя. Може би ей това, ако искате да изкарате ден в Лондон и да тръгнете по-късничко от Тенерифе:

 

ZB + W7	Tenerife (South) (TFS)	Sofia (SOF)	1 LTN	Fri, 28 Feb	19:40	02:35**	1 d 5 h	125.56	EUR
   Monarch	   Tenerife (South) (TFS)	   London (Luton) (LTN)		Fri, 28 Feb	19:40	23:55	4 h 15	87.95	EUR
   Wizz Xclusive	   London (Luton) (LTN)	   Sofia (SOF)		Sat, 1 Mar	21:30	02:35*	3 h 05	37.61	EUR

Редактирано от Георги
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Подобна на последната оферта от Георги с нощувка в Лондон, но е за 1 март и вече е с около 30-тина евро по-надолу. Виж прикачения файл!

 

P.S. Съжалявам, но не не успях да намеря начин да я публикувам като табличка в мнението си. Ако има начин, помагайте!

А всъщност не мога да прикача и Word-файл.

Пратих я на лични. :)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.