Прескочи до съдържание

Ех, тази Америкааааа!


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 14 часа, AlexandraKo каза:

нещо полезно от писанията ми

Не е нещо - всичко е! И не са писания, а споделени мисли. Благодаря ти за споделянето.

преди 14 часа, AlexandraKo каза:

помагам с нещо

Помагаш ни да видим света през добри очи ! Какво по - хубаво от това! 

 

 

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , patilana каза:

Не е нещо - всичко е! И не са писания, а споделени мисли. Благодаря ти за споделянето.

Помагаш ни да видим света през добри очи ! Какво по - хубаво от това! 

 

 

Много ти благодаря!

Ма те, моите разклонени мисли са насочени към вас:)))), всеки да си хване това клонче, дето му трябва:))))

Както и аз, си копвам, каквото ми е интересно от вашите писания:)))

Например, идеята за хилядата острова си я взех оттук, @akairбеше пуснал снимка - загадка от там, хареса ми много и си я копнах.

@домосед беше сложил пък, фасадата на Рокфелер център, скътах си го и него:))).

За Азорските острови, пак оттук взех идейката:))))За визата @Childish ме насърчи

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

@AlexandraKo, днес най-после ми се отдаде възможност да дочета разказа ти. Супер преживяване! 

Аз от юни се опитвам да напиша пътепис за Филаделфия и Ди Си, но ето, че ти си ме спреварила 😆 

@Rumiana е много права, че природните красоти на САЩ са на запад. Ще те чакаме следващия път. 

Както винаги от теб и @akair научих доста нови неща. Благодаря!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 23 часа, Marusinka каза:

@AlexandraKo, днес най-после ми се отдаде възможност да дочета разказа ти. Супер преживяване! 

Аз от юни се опитвам да напиша пътепис за Филаделфия и Ди Си, но ето, че ти си ме спреварила 😆 

@Rumiana е много права, че природните красоти на САЩ са на запад. Ще те чакаме следващия път. 

Както винаги от теб и @akair научих доста нови неща. Благодаря!

Благодаря ти много!

Да сме живи и здрави, ще го мислим нататък.

 

 

 

Връзка към коментар
  • 5 месеца по-късно ...

Не знам каква е причината🤔, но разказите за Америка винаги са ми били много интересни😃.

Както бе казал някой преди мен - днес Източното крайбрежие, утре Западното. В крайна сметка Америка е голяма като цял континент, така че може да си я кръстосвате безброй пъти и все ще откривате нови неща. 

А покрай вас и ние от ОР отдела, най-малко очи ще оплакнем😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Radnev каза:

Не знам каква е причината🤔, но разказите за Америка винаги са ми били много интересни😃.

Както бе казал някой преди мен - днес Източното крайбрежие, утре Западното. В крайна сметка Америка е голяма като цял континент, така че може да си я кръстосвате безброй пъти и все ще откривате нови неща. 

А покрай вас и ние от ОР отдела, най-малко очи ще оплакнем😉

Така, така, точно така си беше планирано. През септември - Западното. Ама, кат гледам, май, няма да е този септмври. Какво планче само имаааам....

Живот и здраве, да стигна до там, пак ще разкажа.:)))))))

Благодаря ти!

П.П. А причината, / лично мнение/,  според мен е “ Американската мечта” или представянето на Америка, като “ страната на неограничените възможности”. Аз самата, никога не съм го приемала, като постулат. И като отидох и повидях туй- онуй, продължавам да мисля  така. 

Ама, съм от тая порода, не можеща да живее извън Бг и дето тЕ тука си е на мястото:)))))))))

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

А сега пък, след страхотната презентация на @Marusinka, рязко ми се увличи желанието да видя Аризона. До септември има време , все пак , имам малка  надеждичка:))))

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
2 hours ago, AlexandraKo said:

А сега пък, след страхотната презентация на @Marusinka, рязко ми се увличи желанието да видя Аризона. До септември има време , все пак , имам малка  надеждичка:))))

Дано да се случи!
Аз пък от тазседмичните презентации за Швейцария и Канарските острови се размечтах за по-зелени дестинации от Аризона. Едно Колорадо и един Орегън ми се въртят в главата.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Marusinka каза:

Дано да се случи!
Аз пък от тазседмичните презентации за Швейцария и Канарските острови се размечтах за по-зелени дестинации от Аризона. Едно Колорадо и един Орегън ми се въртят в главата.

Е, на тебе ти е лесно! От останалите 49 щата, все ще си харесаш нещо.:party:

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.