Прескочи до съдържание

Новогодишни пожелания ;)


Elena

Препоръчани мнения

Понеже искам да прочета всичките хубавини, които ще си пожелаем утре, а не да ги търся по форуми отварям тази тема :) То не, че е задължително да са само пожелания де - на всеки каквото му е кеф това да си пише. Аз започвам с единствения хороскоп, който чета....дано ви хареса толкова, колкото и на мен :)

http://www.nenovinite.com/ne/nehoroskop/5194/

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ако по време на празниците ви е страх да не напълнеете, изпивайте на екс една чашка ракия преди всяко ядене. Ракията премахва чувството на страх :P

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Това е от едно друго място:

 

СмеКъсни ШниМетчета

1.През януари с дафинов лист в шалвари ще ти се яви огромен знак. Може да е „Стоп“, а може „Брак“
2.На съседа котката ще хапне глист точно през февруари за да можеш най-накрая ти да спечелиш от тотото за твоето ферари
3.През март да ходиш с един крачол навит защото е време за разтуха и Любов в душата нежно ще задуха.

4.Ухо с кафе да си измил и закичил карамфил -ще чуваш само благи вести през април
5.Май през май ще има “ай“ от вълнения любовни, за това бъди нащрек – гледай всеки ден ти „Шрек“
6.През юни с обелка от картоф отговорът винаги ще е готов
7.Юлското море огледало ще ти е, там захапал джапанката бясно ще видиш, че нищо не ти е ясно
8.Скачайки в летни локви с един сандал червен, твоят август с чудесийки ще е окрилен
9.С леко вкиснал грозд в джоба през септември ще узнаеш кой верен ще ти е до гроба
10.В октомврийска утрин ще намериш дребен грош, туй явен знак ще е за непрестанна сексуална мощ
11.През ноември във виното зехтин с маруля натопи, зарадвай се като дете се и силно изцвили – знаеш, че №1 си ти!
12.Декември на година чудна слага край, за туй на пешеходната пътека дама ти си поиграй. Накрая като бездомна котка, пръцни с наперена походка!

 

Хареса ми и тази идея:

 

 

късмет със смс-и
изпращат се на 1 непознат номер смс с текст, например: зизи-бизи-бръм-портрет – ей това е за късмет
или: кучи-мучи-барабучи - в любовта някой ще сполучи 
тези късмети се слагат в баницата и на който каквото се падне, пуска първата част, за да му се случи втората

Редактирано от Asterisk
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Весело посрещане, мили другарчета  :) Да ви е прекрасна следващата година, изпълнена с много здраве, приключения, радост и щастливи мигове. Наздраве!  :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И аз искам:

Първо, да благодаря на Георги, Поли и другите помощници за това местенце. На тези, които видях лично, благодаря ви за сбирката. От години искам да благодаря на домосед за напомнянето му  (чрез сводките) да следвам детските си мечти. Благодарение на него намерих и магеланци (Гугъл: домосед Армения). И много благодаря на всички, които участват със съвети, споделят опита си и помагат.

Второ, т.к. наистина се пристрастих към магеланци, от Нова година минавам на "диета", ще се опитам да се "обаждам" по-малко в Общи приказки, за да не стана (по-)досадна.

Трето, искам да ви пожелая: попътен вятър и меко и безаварийно кацане.

Весело посрeщане на Новата година!

Редактирано от Childish
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

В момента в Република Италия има един много готин новогодишен обичай. Хората си слагат червено бельо и си приготвят стари вещи, които да изхвърлят през прозореца. Може тенджера да ти падне на главата, може и нещо друго.

 

Е, нека и аз да си сложа червените гащи за късмет и да сядам на трапезата, че синьора Ароста капама благоуханна е направила...

 

Но преди това да ви пожелая, магеланци, да не си давате много-много зор в работата, да си почивате, да ядате и пиете, и, естествено, да пътувате, защото пътят е живот.

 

А на Джорджо Пенин лично му пожелавам догодина булка, по-догодина люлка. Наздраве, войводо, наздраве, дружина!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Някой вече посрещнахме Новата година.  :)

 

Да е Честита 2014! Желая на всички здраве - за да може да пътувате без здравословни проблеми, и доходоносна - за да може спокойно да осъществите замислените за посещение пътувания!  :)

 

И от мен поздрави с двата символа на града в навечерието на празника в нощен S"pore

 

фонтана Merlion пред Fullerton Bay Hotel

post-72-0-39325200-1388519038_thumb.jpg

 

и MBS

post-72-0-71937300-1388518687_thumb.jpg

Редактирано от wilks
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Да сте здрави,здрави и пак здрави. :)  :)  :) Приятно посрещане на новата 2014 год.

 

П.П.Забравих да кажа и за кръстовете и те да са ви здрави.Колкото и да мисля винаги стигам до едно и също заключение-всичко се свежда до здравият кръст.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Честита Нова 2014 Година и от мен!

 

За много години! Да сте здрави и щастливи и мечтите ви да се сбъдват с лекота!

Редактирано от Бръмбар
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Честита Нова Година, магеланци!! Желая ви от сърце здраве и късмет, защото както се казва в един лаф - "И на Титаник били здрави, ама нямали късмет" ;)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.