Прескочи до съдържание

Новогодишни пожелания ;)


Elena

Препоръчани мнения

Честита Нова Година, да сте живи и здрави всичките!!! И много много пътешествия! 

 

П.П. И тук при нас не носи червено бельо, но като настъпи новата година се пали за здраве. И също 12 секунди преди настъпването на новата година се ядът 12 зърна грозде на всяка една секунда.   

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Да ви е честита новата година! :)
Здраве, късмет и много пътешествия по интересни места, за които да разказвате във форума!
 

А на Тони честит рожден ден малко на патерички!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

На Тони значи и се падна някакъв огроооомен късмет. Бяха се постарали хората...Не питайте какво задрасках, само дето не ми хареса. Така че не важи! :P

post-108-0-65277700-1388652179_thumb.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Хахаха, Тони е избила рибата с един късмет с всичко вътре, даже и с опцията да задраскваш :)

 

Айде, честита на патерици и от мен, нямаше ме 2-3 дни да се включа навременно :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

На Тони значи и се падна някакъв огроооомен късмет. Бяха се постарали хората...Не питайте какво задрасках, само дето не ми хареса. Така че не важи! :P

 

То ти всичко си обрала, за другите никакъв късмет не си оставила ...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

ЧНГ!  Може би това е добро начало :)

 

Астрономическата 2014 г. започва с ежегодния метеорен поток Квадрантиди

Довечера в 21:30 ч. се очаква падането на огромен брой звезди.

Квадрантидите са активни от 28 декември до 12 януари, а максимумът е тази вечер. Регистрират се около 120 метеора за час.

Родителското тяло на потока е кометата Мачхолц, която се  намира в границите на съзвездието Воловар. Днес то вече не съществува, останало е само названието на метеорния поток.
 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.