Прескочи до съдържание

Карти Diners Club


Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

Тя ако тая промоция без таксите я удължат още ще е изгодно да вадим и по няколко Дайнърс. Макар и с такса 4 лева месечно пак се изплаща често с няма и поповин резервация. Като ти даде някъде 30-40 евро отстъпка на билет примерно през last minute :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 8/25/2016 в 11:24, clete каза:

Аз не успях, казаха - след 3 месеца - пак ела ;)

 

На 8/25/2016 в 11:28, stanimir каза:

Тя ако тая промоция без таксите я удължат още ще е изгодно да вадим и по няколко Дайнърс. Макар и с такса 4 лева месечно пак се изплаща често с няма и поповин резервация. Като ти даде някъде 30-40 евро отстъпка на билет примерно през last minute :)

 

 

Елате да ви дам две дайнерси карти, които не минават и след 4 месеца :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

важното е че в салоните минават  :biggrin: 

колкото отлежало уиски съм им изпил, не могат да си го избият с никакви такси  :lol:

 

Чудесно, щом ти харесва да отлежаваш по салоните  :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

Маестро, та маестро - е, извадих маестро, даже и това на тъщата е в моя портфейл ... и кво, ...вече в повечето случай само 6 евро намаление за двупосочен, :(

 

На тъщата кредитната карта трябва да е в твоя портфейл, а не маестото.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

 щом ти харесва да отлежаваш по салоните  :lol:

Така или иначе човек трябва да е по-рано на летището, често се налагат прекачвания ...  ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не виждам за какво въобще се коментира Дайнърса, след като ползите са неоспорими и очеизвадни.

 

Дори и само един път да се вземе билет с 40-50 евро отстъпка, пак е файда. Въобще да не споменавам, че накуп на една резервация можеш да вземеш примерно 5 билета и да спестиш 200-250 евро. И дори да приемем, че картата постоянно се ползва и всеки месец се плащат по 4 лв такса, спестените (минимум) 40-50 евро от 1 самолетен билет покриват наведнъж таксите на картата за 2 години.

 

Оттам-нататък остава мега далаверата с напълно безплатните бизнес салони, които спестяват сериозни пари, особено ако се пътува по-често. С един малък трик отпада и проблемът с 500 лв задължителен оборот на тримесечие, ако някой се интересува ще разкажа допълнително.

 

А ако случайно картата мине пак след 3 месеца на някой сайт и се вземе отстъпка от още билети - само още по-добре.

 

Всичко останало са глупости :)

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Пишете, пишете ... И като ме навиете да си взема и аз Дайнърс ... и ви закрият салоните по летищата, дето освен прословутата ви бира, къркате и уиски ... няма да съм аз виновен - предупредил съм ви. :P

То за Румбо е ясно, че ще секне. ;)  

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Пишете, пишете ... И като ме навиете да си взема и аз Дайнърс ... и ви закрият салоните по летищата, дето освен прословутата ви бира, къркате и уиски ... няма да съм аз виновен - предупредил съм ви. :P

То за Румбо е ясно, че ще секне. ;)  

 

Не взимай, много е гадна. Питай Hollywood  :lol:

Разкажи, моля!

 

EDIT: Който прочел - прочел. Наистина по-добре да не е публично :)

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 14
Връзка към коментар

сега остава от Дайнерс да надникват във форума и да резнат клончето :( идеята е добра, ама използва ли се по-масово няма как да не се усетят

Редактирано от logist13
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

сега остава от Дайнерс да надникват във форума и да резнат клончето :( идеята е добра, ама използва ли се по-масово няма как да не се усетят

Недей - масово ще връщат карти. За друго и без това не ставаг.

Връзка към коментар

промоцията без такса 4лв е само ако не я ползваш ,поне така пише в условията,които подписах вчера,когато я взимах


 С един малък трик отпада и проблемът с 500 лв задължителен оборот на тримесечие, ако някой се интересува ще разкажа допълнително.

 

Мисля,че е крайно време да почерпя едни питиета :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Нищо няма да спрат от дайнърс. Те своята комисионна от покупката си я прибират, било то да отменяте впоследствие или не.

Изрично са потвърждавали по телефона, че не ги интересува какво става след осчетоводяването и дали погасяването става от вас или от търговеца, затова не е нужно и да чакате с месеци.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Недей - масово ще връщат карти. За друго и без това не ставаг.

 

Ще минем на карти "Döners"  :biggrin:

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Е, бива ли така. Един час да поработя и да изпусна най-важното ... :(

 

Ако обещаеш да спреш да се "депресираш" от мен ще ти издам тайната на лично :P

 

то някои отдавна отсвирихме работата и дебнем по разните сайтове и форума :lol:  :lol:  :lol:

 

Работа... какво е това "работа"?  :blink:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.