Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2019


Mary

Препоръчани мнения

Записвам се и аз, за четвърто участие 🙂 Само да кажа - в Хамбург ми е коледно още от края на август, а в момента е 21 минус 20 градуса навън. Та чаках тази сгряващи тема с нетърпение. ☺️

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар

Коледата наближава
и @Mary ни известява,
че за поредна година
пак подаръци ще има.
jungfraujoch е тъй щастлива!
За уют и настроение
е нужна щипка вдъхновение,
човешко топло отношение
и магеланско приключение.
Записвам се с удоволствие!
Чакам с нетърпение
магеланското разпределение
и съм на разположение
за изпълнение!


 

  • Харесвам 7
  • Браво 6
Връзка към коментар
преди 12 минути , Djulka каза:

Хей, колко хубаво! ☺️ Аз съм новичка тук, но бих искала да участвам. Надявам се, че не е проблем, че живея в чужбина? 🙄 

Всяка година е имало участващи от чужбина, но и често с проблеми.

Не пречи да пробваме отново, разбира се.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Mary каза:

Всяка година е имало участващи от чужбина, но и често с проблеми.

Не пречи да пробваме отново, разбира се.

Ще се радвам. ☺️ Сроковете? Че Ноември ми е малко попретрупан, да си направя сметката от сега кога ще пращам. 🙂

Връзка към коментар
преди 7 часа, Djulka каза:

Ще се радвам. ☺️ Сроковете? Че Ноември ми е малко попретрупан, да си направя сметката от сега кога ще пращам. 🙂

До 12-ти ноември ще се записват желаещите да участват, после аз ще ви пиша и ще събера адресите и след като събера на всички адресите, ще ви разбъркам номерата и ще ви пусна писмо с името на кого трябва да подарявате подарък. Това ще е около седмица(предполагам) след края на записването.

Връзка към коментар
преди 4 минути , Mary каза:

До 12-ти ноември ще се записват желаещите да участват, после аз ще ви пиша и ще събера адресите и след като събера на всички адресите, ще ви разбъркам номерата и ще ви пусна писмо с името на което трябва да подарявате подарък. Това ще е около седмица(предполагам) след края на записването.

Супер! Точно по времето, когато ще съм си вкъщи, че после пак заминавам. Благодаря ти и ще чакам да пишеш. 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз се записвам...с най голямо удоволствие 

(един билет до произволна дестинация, няма да откажа...като подарък...😂 да улесня Магеланеца, на който му се падне честа да е моя Дядо Коледа 🤶

  • Харесвам 4
  • Смея се 2
Връзка към коментар

@Mary, Еконт вече не изпращат смс-и за пратки в офисите. Мисля, че това е услуга, която изрично трябва да се изиска и плати, така че изпращачите да го имат предвид. Може би организационно ще трябва да събираш и номерата на товарителниците. 

Спиди мисля, че все още изпращат смс-и.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 30 минути , Sju каза:

@Mary, Еконт вече не изпращат смс-и за пратки в офисите. Мисля, че това е услуга, която изрично трябва да се изиска и плати, така че изпращачите да го имат предвид. Може би организационно ще трябва да събираш и номерата на товарителниците. 

Спиди мисля, че все още изпращат смс-и.

Благодаря за информацията. :give_rose:

Скоро не съм получавала никакви пратки и не съм в час с новостите.

Ще мина да проверя в някой офис и преди да пусна писмата ще съм изяснила и този въпрос.

  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.