Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2019


Mary

Препоръчани мнения

преди 9 минути , ДиянаВ каза:

Който ще се записва да побърза и да гледа началната страница, че броя да остане четен😉

Четен или нетен брой е без значение. 
Не си разменяме подаръците по двойки, а подаряваш на един и получаваш от друг. :smile: 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

🙂 май съм зле с математиката. Знам, че не е по двойки, но как се получава формулата с нечетен брой😁? Не е необходимо да се отговаря на този въпрос. Ще го размишлявам за домашно😆

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 53 минути , ДиянаВ каза:

🙂 май съм зле с математиката. Знам, че не е по двойки, но как се получава формулата с нечетен брой😁? Не е необходимо да се отговаря на този въпрос. Ще го размишлявам за домашно😆

Спойлер

3 участника. 1 подярява на 2, 2 подарява на 3, 3 подарява на 1 🙂

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар
12 minutes ago, Георги said:
  Hide contents

3 участника. 1 подярява на 2, 2 подарява на 3, 3 подарява на 1 🙂

 

Точно преди малко разиграх тази схема с моето тричленно семейство. Получава се. Спокойна съм 😆

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар

21224ab1ea19787d270a59f4c74364c4.gif     21224ab1ea19787d270a59f4c74364c4.gif     21224ab1ea19787d270a59f4c74364c4.gif    

 

 

Записването за участие в размяната на подаръци вече приключи!

 

 

Днес всеки от вас ще получи писмо от мен, на което трябва да отговори!

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

 

След един час и 52 минути писане на писма, докладвам, че вече всеки от Вас е получил писмо, на което трябва да ми отговори.

Моля, отговаряйте на това писмо, а не отваряйте нови писма, че иначе ми е трудно да следя кореспонденцията.

 

Сега сте Вие - чакам отговорите Ви!

 

А аз започвам вече да отбелязвам получените писма.

 

7bef7e83815646aa85d94aa10d9677a9.gif

 

 

 

  • Харесвам 14
  • Благодаря 7
  • Браво 8
Връзка към коментар
преди 3 часа, Mary каза:

 

След един час и 52 минути писане на писма, докладвам, че вече всеки от Вас е получил писмо, на което трябва да ми отговори.

Моля, отговаряйте на това писмо, а не отваряйте нови писма, че иначе ми е трудно да следя кореспонденцията.

 

Сега сте Вие - чакам отговорите Ви!

 

А аз започвам вече да отбелязвам получените писма.

 

7bef7e83815646aa85d94aa10d9677a9.gif

 

 

 

@Mary,БЛАГОДАРЯ за отделеното време и организацията!

Нека играта започне сега! Подаръци ще има за всички от сърце!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Вече 2/3 от вас ми отговориха.

 

Аз се извинявам, че не ви отговарям на всеки един персонално, но наистина ми отнема доста време.

 

Затова тук благодаря на абсолютно всички за милите думи и пожелания, с които са отговорили на писмата ми!

Редактирано от Mary
  • Харесвам 19
Връзка към коментар

Цяла сутрин посветих на това да мисля и търся интересни подаръци. Нямам търпение да разбера за кого ще имам щастието да бъда дядо Коледа и да започна същинското избиране, опаковане и изпращане.

Миналата година получих подарък, но така и не подарих. А за мен май по-голямото удоволствие е именно да правя изненади. Та тръпна си аз в очакване и реших да ви споделя колко се вълнувам  🎅

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 8 минути , schnappsyy каза:

Нямам търпение да разбера за кого ще имам щастието да бъда дядо Коледа

И аз тръпна да видя кой на кого ще подарява, но преди това съм нетърпелива да получа всички адреси.

Довечера ще пусна отчет от кого още очаквам информация.

 

И понеже всяка година за мен няма никаква изненада - винаги знам кой ще ми подарява, та се радвам как ви комбинира системата, а вие започвате да се чудите - кой е този, какво ли харесва, как да го изненадам?! :smile:

  • Харесвам 12
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

30c77e2bb1ef9a2fc5f50d41cf517fef.gif                                    30c77e2bb1ef9a2fc5f50d41cf517fef.gif                                   30c77e2bb1ef9a2fc5f50d41cf517fef.gif

 

Да направя равносметка след два дни в очакване на вашите писма.

Към момента не съм получила отговори от:

@Annna13 @Agi @Djulka @sndos @peterpup @feel_the_rush @Olianata (има да допълва данни)  @violeta @aleks_s @Eti* @Happy_Traveler @Kalina Ivanova @Вероника

 

Моля, очаквам и вашите отговори, за да продължим напред!

Ще изчакам до неделя най-късно и след това тези, които не са ми отговорили, ще отпаднат от участие.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

@Annna13(има да допълни данни) @Agi @Djulka @feel_the_rush   @violeta @Happy_Traveler

Това са хората, от които очаквам писъмца.

Надявам се днес и утре да успеят да ми отговорят за да не отпаднат от участие.

 

83bbc3f56c80b9820ec528fa314facd6.gif

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, Mary каза:

@Annna13(има да допълни данни) @Agi @Djulka @feel_the_rush   @violeta @Happy_Traveler

Това са хората, от които очаквам писъмца.

Надявам се днес и утре да успеят да ми отговорят за да не отпаднат от участие.

 

83bbc3f56c80b9820ec528fa314facd6.gif

Отговорих ти, извини ме за забавянето, но нощес се прибрах от Индия и съм гроги. Само потвърждавам участие и ще ти пиша пак. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

0799313474c1a37a016d46fbf85e44cb.gif                     0799313474c1a37a016d46fbf85e44cb.gif                    0799313474c1a37a016d46fbf85e44cb.gif

 

Докладвам към днешна дата какво е положението:

Две дами са заявили участие.

Едната ми е изпратила адрес, но не ми е изпратила телефон - @Annna13

Другата не се е включвала изобщо - @Agi

 

Мили дами - Аннна13 и Аги, ако четете тук или прочетете писмата ми, да знаете, че само вас чакам! Не мога да чакам повече!

 

Изчаквам ви  до довечера и ако нямам отговор, за съжаление ще отпаднете от размяната на подаръци. Някак не ми е справедливо 93 човека да чакат двама...

 

Утре сутринта започвам да изпращам писмата с името на получателя на вашия подарък.

  • Харесвам 16
  • Браво 3
Връзка към коментар

Хайде, че днес дадох начало на Коледните приготовления...и се чудех мъж или жена ще е късмета ми тук, че някак си искам да е лично, не просто отметка в Коледния списък:ded_snegurochka:.

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

След малко започвам изпращането на писмата.

Моля, имайте търпение, защото става бавно и ми отнема доста време. Но до края на деня всички ще имате писма.

 

 

От участието в размяната на подаръци отпадат @Agi и @Annna13 - за съжаление участието е свързано с редовно влизане във форума, защото не може безкрайно да чакаме всички.

 

 

Внимание: При изпращане до офис на Еконт в цената не е включено sms известяване! Затова моля да го поръчате като допълнителна услуга, която се заплаща. Цената е 0,18лв.

 

  • Харесвам 19
  • Благодаря 4
  • Браво 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.