Прескочи до съдържание

Йордания през февруари


Препоръчани мнения

On 1/6/2020 at 11:44 PM, SimonaM said:

@ivapal, много благодаря 🙂 Планираме да правим само шноргелинг. Доколкото знам, това не е проблем, защото не се потапяме надълбоко (не променяме налягането толкова). 

 

Имам и още един въпрос. Планираме да се придвижваме с такси. Поискала съм оферти от 3 фирми. Едната ми даде супер висока цена, а другите две - много по-разумни и приблизително еднакви. Та, в момента се колебая между https://www.jordancab.com/ и http://www.jordan-taxis.com. Някой пътувал ли е тях? 

 

Разбира се, ако имате добри впечатления и от други компании, ще се радвам да споделите 🙂

Може и да се спазарите на място. Най подходящо е да си намерите човек ,които е и от хотела , къмпинга  и направо да ви направи целия пакет програма. Почти всеки ,коъто има кола ( и разрешително за работа с туриски) предлага и транспорт 

 

Какви цени за какви маршрути ви дадоха? След малко ще кача снимка на цени за дестинации , но не мога да я намеря сега

 

По отношение на конкретните фирми - не мога да дам отношение, не ги познавам. 

Хубавото в Йордания ,за разлика от Мароко ,че дори да "натоварят"цените , няма да е много :)) В Мароко са големи мошеници и ги правят двойни

Връзка към мнение
5 hours ago, ivapal said:

Може и да се спазарите на място. Най подходящо е да си намерите човек ,които е и от хотела , къмпинга  и направо да ви направи целия пакет програма. Почти всеки ,коъто има кола ( и разрешително за работа с туриски) предлага и транспорт 

 

Какви цени за какви маршрути ви дадоха? След малко ще кача снимка на цени за дестинации , но не мога да я намеря сега

 

По отношение на конкретните фирми - не мога да дам отношение, не ги познавам. 

Хубавото в Йордания ,за разлика от Мароко ,че дори да "натоварят"цените , няма да е много :)) В Мароко са големи мошеници и ги правят двойни

Здравей, 

 

Вече запазих е трансфери с Jordan Cab. 

 

Ето и цените:

 

 

A regular car From Aqaba airport To wadi Musa one way is 55 JD
 
And from Petra to Wadi Rum is 45 JD
 
And from Wadi Rum to Aqaba is 30 JD
And from Aqaba city to Aqaba airport is 10 JD

 

Връзка към мнение

Здравейте, може ли някой,вече пътувал да ми даде номера на някой таскиджия, да се разберем с него да ни развозва навсякъде още от тук:) Намерих в друга тема един номер и открих човека в социалните мрежи, ама профилната му снимка е на калашници и някак не буди доверие😀😃

Връзка към мнение
Преди 1 час, Kiio каза:

Здравейте, може ли някой,вече пътувал да ми даде номера на някой таскиджия, да се разберем с него да ни развозва навсякъде още от тук:) Намерих в друга тема един номер и открих човека в социалните мрежи, ама профилната му снимка е на калашници и някак не буди доверие😀😃

На теб какъв ти е плана да мога да ти кажа дали ще ти свърши работа?

 

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
Илияна Николова

Здравейте, прието ли е да се плаща с карта в Акаба - напр. хранителни магазини, ресторанти, както и транспорт до Петра и Вадирум,

или на повечето места е в кеш?

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.