Прескочи до съдържание

Магеланци на МЕНАР 2020


Здравко Ангел

Препоръчани мнения

Здравейте! Благодаря за поканата, засега се записваме с жена ми за двата безплатни филма, а за другите ще проучим по-подробно. Ще е чудесна възможност да се видя и с някои от магеланците, че напоследък ме е хванала липсата🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ще направим само едно уточнение, че се получи нещо, което не сме очаквали. Относно безплатните прожекции, все пак има някакви места, които ние блокираме от продажби специално за магеланците, получава се така, че броя на магеланците и тези, които придружават магеланците става почти един и същи. Хората, на които сме потвърдили, че могат да дойдат с половинките си, нека да заповядат, но от този пост натам, ще записваме само членове на магеланци за безплатни пропуски. Правим го само от гледна точка на това, че ние имаме 35 пропуска, а пък накрая ще се получи, че ще имаме 20 магеланеца и 15 придружаващи, и може да има магеланци, за които няма да има пропуски.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Безплатните пропуски за "Моята вселена" и "Морски номади" ще се получават непосредствено преди прожекцията на филмите.

За билетите с намаление, ще има списък с имената на всички заявили билети в касата на Дома на киното. Казвате на касиерката, че сте от списъка на магеланците и тя ще ви даде билети с отстъпка. Предполагам, че утре този списък ще бъде в касата на киното. Ще напишем тук, когато е наличен.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Поздрави на MENAR от туткаща се patilana!

 Най - сетне избрах филмите, които не искам да пропускам. Никак не беше лесно с всички тези ирански филми :girl_sigh:

Ще се радвам да се видим на място и да съпреживеем емоциите с много магеланци.

 

Дано не остана без билети 🤞

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , patilana каза:

Поздрави на MENAR от туткаща се patilana!

 Най - сетне избрах филмите, които не искам да пропускам. Никак не беше лесно с всички тези ирански филми :girl_sigh:

Ще се радвам да се видим на място и да съпреживеем емоциите с много магеланци.

 

Дано не остана без билети 🤞

Няма измъкване от магеланския списък! Записана си! 😂 

  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Много благодаря!

Индонезийският филм ще бъде ли част от по - голяма програма на посолството им у нас, както друг път ? 

Миналата година изпуснах половината и още ме е яд. Останах си само с фотоизложбата. :cray:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, patilana каза:

Много благодаря!

Индонезийският филм ще бъде ли част от по - голяма програма на посолството им у нас, както друг път ? 

Миналата година изпуснах половината и още ме е яд. Останах си само с фотоизложбата. :cray:

И тази година ще има индонезийска изложба, която ще е във фоайето на Дома на киното по време на целия фестивал. Иначе нямам представа с какво ще ни изненадат на самата Индонезийска вечер, но изненада ще има.

А преди прожекцията на "Морски номади" Гергана Лаптева ще ни разкаже за нейното пътуване из Южна Америка и ще представи книгата си “Врата на боговете. Южна Америка – истории от земята на инките.”  Та и двете прожекции няма да са само прожекции, ще има и допълнителни събития към тях.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

Всички, които имат запазени билети с отстъпка, може да ги вземат от касата на Дома на киното. При касиерката има списък с имена на магеланците. Безплатните пропуски за "Моята Вселена" и "Морски номади" ще се получават непосредствено преди прожекцията, а не предварително. 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 3
Връзка към коментар

Днес е последният работен ден на Дома на киното за тази година, касата ще е отворена от 12.00 до 19.00ч. На 31 декември и 1 януари, киното няма да работи, а от 2 януари касата ще работи с обичайно работно време - от 12 на обяд до началото на последната прожекция.

Списъкът с имената на магеланците е при касиерката.

Желаещите магеланци да получат билети с намаление са добре дошли, пишете на pozorcompany@yahoo.com или пратете съобщение тук.

Връзка към коментар
преди 17 минути , Kalina Ivanova каза:

@Здравко Ангел, а как стои въпроса за прожекциите във Варна? 

Билетите за Варна трябва да бъдат пуснати в продажба днес. Прожекциите са във ФКЦ. Ама нямаме договорка за намаление на билети за магеланци. Само в София магеланците ползват отстъпки.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 50 минути , Здравко Ангел каза:

Билетите за Варна трябва да бъдат пуснати в продажба днес. Прожекциите са във ФКЦ. Ама нямаме договорка за намаление на билети за магеланци. Само в София магеланците ползват отстъпки.

Благодаря!

Ще погледна още днес за билети.

И мен иранските филми са ми във фокус.

А за намаленията...ясна работата, пак наши и ваши :to_take_umbrage:

Шегичка де...нямат значение.

Дано се заформи и дискусия след това, ще ми е любопитно и интересно.

Успех!

 

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Kalina Ivanova каза:

Благодаря!

Ще погледна още днес за билети.

И мен иранските филми са ми във фокус.

А за намаленията...ясна работата, пак наши и ваши :to_take_umbrage:

Шегичка де...нямат значение.

Дано се заформи и дискусия след това, ще ми е любопитно и интересно.

Успех!

 

Ето програмата за Варна. Не може да им контролираме намаленията, затова така се получава. :)

24.01

Пастаряни

18.00

Капан

19.30

 

25.01

Гастрольорът

18.00

Затвор за душата

19.30

 

26.01

Да се помирим след сватбата

18.00

Старият град

19.30

 

27.01

Морски номади

18.00

Домино

19.30

 

28.01

Чародеят

18.00

Приказният замък

19.30

 

29.01

Алжир отвисоко

18.00

Аматьори

19.30

 

30.01

Под конвой из света

18.00

Саз: Ключът към сърцето

19.30

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Йей, записах се и аз за "Морски номади", благодарение на момчетата 🙂 Начи януари пак ще се правя на културна и пак ще пътешествам на лента 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 31.12.2019 г. в 16:24, Яничка каза:

Йей, записах се и аз за "Морски номади", благодарение на момчетата 🙂 Начи януари пак ще се правя на културна и пак ще пътешествам на лента 🙂

Все още има места и за "Морски номади", и за "Моята вселена", така че не се притеснявайте.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, patilana каза:

Аз пък и билетите си купих, с най -хубавото място, разбира се!😍

 

Магеланците много обичат да сядат на определени места из салона. 🙂

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 1 час, kdelin каза:

Аз бих искала също два билета за  Морски номади. Възможно ли е ? Ако е твърде късно ще си купя и редовни билети

Здравей, и двата билета ли са за магелнаци? 

Преди 1 час, ruwenzogy каза:

Ако все още има места,  бих желал един пропуск за Морски номади.

В списъка си, Оги. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Здравко Ангел каза:

Здравей, и двата билета ли са за магелнаци? 

В списъка си, Оги. 

единият е за мен, втория за съпруга ми, но той не е във форума Ивинявам се , но не съм разбрала правилно съобщението , явно

 

 

Връзка към коментар
преди 25 минути , kdelin каза:

единият е за мен, втория за съпруга ми, но той не е във форума Ивинявам се , но не съм разбрала правилно съобщението , явно

 

 

За теб си е безплатен, за съпруга - с магеланско намаление - 7 лева. Може ли само да изпратиш твоето име на лично съобщение, за да го добавим в списъка.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.