Прескочи до съдържание

Магеланци на МЕНАР 2020


Здравко Ангел

Препоръчани мнения

Здравейте @Здравко Ангел ,

 

моля за 1 билет за Морски номади

 

и по 2 билета за 26.01 Пастаряни и 28.01 Тя е мъжът, той е жената

 

Харесах още 2-3 , но не знам как ще сме в времето .

 

Благодаря !

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Здравко Ангел
преди 40 минути , silvia_b каза:

Здравейте @Здравко Ангел ,

 

моля за 1 билет за Морски номади

 

и по 2 билета за 26.01 Пастаряни и 28.01 Тя е мъжът, той е жената

 

Харесах още 2-3 , но не знам как ще сме в времето .

 

Благодаря !

Здрасти! Записвам те и в списъка с безплатни пропуски за "Морски номади", и в списъка за билети с намаление за другите два филма.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да попитам за 28.01 за индийския филм - директно с филма ли ще почнете или преди това ще има нещо друго - реч, презентация и т. н. Няма да успея за началото на филма, но ако има и нещо друго преди това може и да успея. Питам, за да знам какво да правя. 

Връзка към мнение
Здравко Ангел
преди 7 минути , mililia каза:

Да попитам за 28.01 за индийския филм - директно с филма ли ще почнете или преди това ще има нещо друго - реч, презентация и т. н. Няма да успея за началото на филма, но ако има и нещо друго преди това може и да успея. Питам, за да знам какво да правя. 

Нали ги знаеш индийците, няма вариант да се започне директно с филма. Ще пием масала, ще има речи, ще палим тържествен огън, надявам се към 19.30 да се започне, че ще ни изгонят от киното. 🙂

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Ако има някой, който има запазени билети за откриването и още не си ги е взел, нека да отиде да ги вземе, защото билетите свършват и след това дори и да ви има в списъка, няма как да получите билети.

Ще давам информация за прожекциите, за които билетите започват да привършват, та и за "Да откриеш Витлеем" също има много закупени билети, ако има запазени и невзети, отидете да ги вземете.

Връзка към мнение

Наистина страхотен филм. С нетърпение чакам да дойде вечер за следващия филм.

 

От вчера до края всяка вечер на кино, че събота и неделя по 2.

 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Здравко Ангел
преди 8 часа, Polina каза:

Браво! Много докосващ филм и силно начало! Пълни зали до 30-ти да има! 

 

преди 10 минути , MayaS каза:

Наистина страхотен филм. С нетърпение чакам да дойде вечер за следващия филм.

 

От вчера до края всяка вечер на кино, че събота и неделя по 2.

 

Радваме се, че филмът ви е харесал! И благодарим на всички магеланци, които са част от фестивала! Много киномани сред пътешествениците!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Началото беше вдъхновяващо! Да видим какви киночудеса ни очакват до края. 🙂

Отказвам се от безплатния си билет за Морски номади, че много ми стана натоварена програмата. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Довечера очакваме магеланците на индонезийския "Моята вселена". Фестивалът продължава с пълна сила, все още важат записванията за прожекцията на "Морски номади" в понеделник.

А може и да се запишете за билети с намаление за всички прожекции до края на фестивала.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз имам един въпрос. Искам да си взема предварително билети за 21.01 20:00 Сазът: Ключ към сърцето в кино Влайкова. Там ми отговориха, че продавача идвал 15 мин преди прожекцията и само тогава можело. Така ли е или може по някакъв друг начин да взема предварително? Благодаря!

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 16 минути , MayaS каза:

Аз имам един въпрос. Искам да си взема предварително билети за 21.01 20:00 Сазът: Ключ към сърцето в кино Влайкова. Там ми отговориха, че продавача идвал 15 мин преди прожекцията и само тогава можело. Така ли е или може по някакъв друг начин да взема предварително? Благодаря!

 

Само в деня на прожекцията, точно както са ти казали. Поне така беше досега. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

@Здравко Ангел  Много сте ни ощетили в Пловдив 

Някакъв шанс  за И края на света? Кипарис под вода?

няма индонезийски, няма азербайджански, няма казахстански....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Здравко Ангел
преди 9 часа, MayaS каза:

Аз имам един въпрос. Искам да си взема предварително билети за 21.01 20:00 Сазът: Ключ към сърцето в кино Влайкова. Там ми отговориха, че продавача идвал 15 мин преди прожекцията и само тогава можело. Така ли е или може по някакъв друг начин да взема предварително? Благодаря!

 

Явно няма как да се преборим с таз политика на киното, колкото и странна да ни изглежда.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Здравко Ангел
преди 3 часа, giafil каза:

@Здравко Ангел  Много сте ни ощетили в Пловдив 

Някакъв шанс  за И края на света? Кипарис под вода?

няма индонезийски, няма азербайджански, няма казахстански....

Проблемът е, че в Пловдив няма много МЕНАР фенове. А за индонезийски, азербайджански и казахстански филми съвсем. Та затова сте ощетени, според търсенето и предлагането.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

не подценявайте Пловдив , не е че няма много Менар фенове , а че няма никаква информация и популяризиране...

и селекцията за Пловдив на фона София и Варна е доста слаба...

няма как да предизвикате интерес без да популяризирате филмите ....а има доста хора които с удоволствие гледат този вид кино...

 

Връзка към мнение
Здравко Ангел
преди 24 минути , giafil каза:

не подценявайте Пловдив , не е че няма много Менар фенове , а че няма никаква информация и популяризиране...

и селекцията за Пловдив на фона София и Варна е доста слаба...

няма как да предизвикате интерес без да популяризирате филмите ....а има доста хора които с удоволствие гледат този вид кино...

 

Не мисля, че може да определите дали селекцията е слаба, без филмите да са гледани. Не подценяваме Пловдив, просто виждаме резултатите от прожекциите на едни и същи филми в София, Варна, Стара Загора, Асеновград и Пловдив. В Пловдив зрителите са 50% по-малко от тези в останалите градове. Нямаме представа защо е така, киното винаги е Lucky Дом на киното. Всеки местен организатор се заема с рекламната кампания.

 

преди 13 минути , saved_ каза:

Къде мога да погледна програмата за Менар в Пловдив?

Оттук може да видите програмата за Пловдив: https://menarfest.com/menar-film-fest-plovdiv/

Връзка към мнение
Здравко Ангел
преди 11 часа, MayaS каза:

Аз имам един въпрос. Искам да си взема предварително билети за 21.01 20:00 Сазът: Ключ към сърцето в кино Влайкова. Там ми отговориха, че продавача идвал 15 мин преди прожекцията и само тогава можело. Така ли е или може по някакъв друг начин да взема предварително? Благодаря!

 

Изненада! Казахме им, че имаме оплакване, че не може да се купуват билети предварително и хоп!

Вече може онлайн: https://epaygo.bg/2115400075?fbclid=IwAR3JLhu3cRq1-lBVCbcx4rwQ-f2hknFrMtoMQf0cjw0tfbF6HGLQBn6kbIY

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

Като гледам и пловдивската програма, макар и с десет филма, аз бих гледала с удоволствие поне пет от тях. 

Колкото е по-малко предлагането, толкова е по-лесен избора, нали? 

Връзка към мнение
Здравко Ангел
В момента, Childish каза:

Ако има места за утре, може ли 1 билет за nomad за Морските номади

Е, как да не може! За най-големия специалист по Южна Америка винаги ще се намери. 🙂

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
On 1/16/2020 at 10:32 PM, Здравко Ангел said:

Изненада! Казахме им, че имаме оплакване, че не може да се купуват билети предварително и хоп!

Вече може онлайн: https://epaygo.bg/2115400075?fbclid=IwAR3JLhu3cRq1-lBVCbcx4rwQ-f2hknFrMtoMQf0cjw0tfbF6HGLQBn6kbIY

Ура, вече съм горд собственик на 2 билета за филма. :dance2:

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Здравко Ангел
преди 2 часа, MayaS каза:

Ура, вече съм горд собственик на 2 билета за филма. :dance2:

Благодарение на теб, кино Влайкова мина в XXI век! 🙂

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.