Прескочи до съдържание

booking.com - еднократни кодове за отстъпка


cck
Съобщението е добавено от cck,

Правила на темата (9.6.21 - 30.7.21):


Ако търсите код, изразете вашето желание за това.
Може би ще получите приятна изненада на лични съобщения.
Благодарете, ако желаете, публично на изпратилия кода в тази тема.

 

Ако имате валиден код и желаете, можете да го обявите в тази тема.
Ако вече не е валиден, моля сигнализирайте за да бъде маркирано.

Препоръчани мнения

Днес Букинг е решил да ми изпрати  втори код в рамките на няколко часа... 🙂

 

Отново имам код, който е валиден до 14 ноември 2023 г. Първият писал ми на лични го получава! 

 

Даден!

Редактирано от woman_in_white
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Днес отново ми се мерна тази тема и се замислих защо аз никога не съм получавал такива кодове, а други хора - редовно. Може би отговорът е тривиален - защото съм забранил всички известия от Букинг:

image.png.2a7bba5da0f7a89b416a4158a4e36900.png

Някой, който редовно получава от въпросните кодове, би ли споделил коя настройка за известие му е активирана? Може би така повече магеланци ще се сдобият с кодовете.

Връзка към коментар
преди 5 часа, vorbis каза:

Днес отново ми се мерна тази тема и се замислих защо аз никога не съм получавал такива кодове, а други хора - редовно. Може би отговорът е тривиален - защото съм забранил всички известия от Букинг:

image.png.2a7bba5da0f7a89b416a4158a4e36900.png

Някой, който редовно получава от въпросните кодове, би ли споделил коя настройка за известие му е активирана? Може би така повече магеланци ще се сдобият с кодовете.

При мен ги поразредиха доста кодовете, все пак още получавам понякога, не се бях сещала изобщо да гледам нотификациите, но почти всички се оказаха включени...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , АТрендафилов каза:

Здравейте, наличен е код за 10% при резервация над 200 лв валиден до 02.11.23. Който го поиска пръв на мейл atrendafilov@gmail.com ще го получи.

Изпратен

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Имам нужда от код. Предварително благодаря!

 

Междувременно на мен от край време са ми активирани всички известия и само веднъж съм получавала код през последните незнам... сигурно 5-6 години.

Връзка към коментар

Здравейте, 

Вашият промокод за 10% обратно:

UP8SRD51CP

 

  • Трябва да резервирате за минимум BGN 200 за една резервация, за да получите наградата
  • Тази промоция изтича на 2 ноември 2023 г.

Приятно пътуване!

Връзка към коментар
преди 1 час, NinaN каза:

Здравейте, 

Вашият промокод за 10% обратно:

UP8SRD51CP

 

  • Трябва да резервирате за минимум BGN 200 за една резервация, за да получите наградата
  • Тази промоция изтича на 2 ноември 2023 г.

Приятно пътуване!

Вече някой е използвал кода..

Връзка към коментар
преди 12 часа, searus каза:

При мен ги поразредиха доста кодовете, все пак още получавам понякога, не се бях сещала изобщо да гледам нотификациите, но почти всички се оказаха включени...

Благодаря! Ще включа някои от тях, които ми се струват релевантни и ще видя дали и аз ще се сдобия с код.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Miladina
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.