Прескочи до съдържание

Сбирка в Пловдив - 19.02.2020


Sun4o

Препоръчани мнения

На 6.02.2020 г. в 8:02, Sun4o каза:

 

Ако и някоя птица от друг град желае, нека долети.

 

А бе Sun4o, ми те чуждоземните птици в сряда обикновено си летят над техните си градове, по техни си дела :wink:

Иначе ще прелитам над Пловдив в неделя, ама...

  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 8 часа, Petkan каза:

А бе Sun4o, ми те чуждоземните птици в сряда обикновено си летят над техните си градове, по техни си дела :wink:

Иначе ще прелитам над Пловдив в неделя, ама...

Понеже мен почти винаги ме няма петък-неделя, затова през седмицата ги правя.

Иначе аз следващия уикенд може да летя над твоето гнездо, ще ти звънна.

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

 @Sun4o, Сънчо, май прихващам от теб,за малко да ида днес на сбирката, уффф. Луда работа. Защо така се объркАх... Нищо, ще се видим утре, важното е, че се усетих. 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, luba_rizova каза:

 @Sun4o, Сънчо, май прихващам от теб,за малко да ида днес на сбирката, уффф. Луда работа. Защо така се объркАх... Нищо, ще се видим утре, важното е, че се усетих. 

Да няма някоя дневна сбирка, че от сутринта тръгваш? 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 21 минути , Guinness каза:

Да няма някоя дневна сбирка, че от сутринта тръгваш? 😄

Хихихи, защото от сутринта си нареждам програмата за деня и според наредбата организирам децата, ключовете, вечерята. та, ако не забележа сега, работата е отишлА. В този ред на мисли, радвай се на ергенлък и свобода, докато можеш. 

  • Шок 1
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
На 6.02.2020 г. в 8:02, Sun4o каза:


1. Люба и Люб

2. Сънчо

3. Следящият темата ???@“/!//#*}

4. aleksnpopova + 1

5. She

6. stenia

7. T.E.Lawrence

8. Botko

9. bulpa

10. pamela

11. Guinness

12. Slavena

13. mary_shery

14. bay_kolio - 2-ма

15. Граф Вронски

16.....

 

Гледам списъка и какви емоции бушуват в мен само - @mary_shery , @bay_kolio И Елчо, Ботко, Снежка, Илиян... Ох, абе всички, да не изреждам един по един и аз няма да мога да дойда! 

 @Sun4o кога ще е следващата среща, искам от сега да знам! Миналата беше ноември, по-миналата през май, пак ли след 4-5 месеца и пак като я изпусна, то какво?  Помолих те в групата ни във Фейсбук да я направиш след една седмица ако може, за да мога и аз да присъствам - ама ти - не, та не.   😩 😰😤

  • Шок 1
Връзка към мнение

И мене ме пишете, макар и не напълно сигурен, но с достатъчен доверителен интервал 🙂 "Синият кит" на @mary_shery има достаъчно голям търбух да ме побере и мене 🙂 

@Happy_Traveler, много яко да си изкараш в Йордания 🙂

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 19 часа, Happy_Traveler каза:

Гледам списъка и какви емоции бушуват в мен само - @mary_shery , @bay_kolio И Елчо, Ботко, Снежка, Илиян... Ох, абе всички, да не изреждам един по един и аз няма да мога да дойда! 

 @Sun4o кога ще е следващата среща, искам от сега да знам! Миналата беше ноември, по-миналата през май, пак ли след 4-5 месеца и пак като я изпусна, то какво?  Помолих те в групата ни във Фейсбук да я направиш след една седмица ако може, за да мога и аз да присъствам - ама ти - не, та не.   😩 😰😤

Съжалявам...само това мога да кажа. Все ще има някой възпрепятстван. Ти се радвай, че не идваш, понеже ще пътуваш😎. Предния път върнах хора, нямаше места. Това за мен като организатор е дори по-кофти ситуация.

преди 9 часа, strelec72 каза:

Може ли към нас двамата да добавим още двама(единия е регистриран магеланец а другия е половинката му)

Да идват, ще ги сместим. Макар че много искам да си поговорим с всички вас за записванията в последния момент...🤨

Нали не си мислите, че заведението е мое и мога да променям до последно бройката?

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

За съжаление закъснявах доста, а когато стигнах до изхода на Пазарджик се оказа, че пътят за Пловдив е затворен и трябва да обикалям през магистралата. Много жалко, че пропуснах.

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.