Прескочи до съдържание

Интересни наши снимки


Препоръчани мнения

преди 9 часа, dimitrov6 каза:

Залеза снощи

 

IMG_20220210_181117.jpg

Снимката от къде е 😊 ако не е тайна разбира се 😉

  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...

Падам си по мистиката, определено.

 

Това беше изумителна зрителна измама, каквато никога не бях преживявала. За дълъг период от време между дърветата се открояваше ослепителна светлина. Наподобяваше много силни автомобилни фарове. Вече разсъждавах какво се случва - на това място няма как да мине нещо повече от планински велосипед, а в тогавашния ден и такива не минаваха. Спекулирах с мисълта за поставена от хижарите на близката хижа "Камен дел" светлина, за каква ли човеколюбива цел? Шегувах се със себе си, да не би да са извънземни.. А то било невероятна Игра на Светлината..

За спътничката ми, студентка и счетоводител на 21 г., нямаше нищо странно, но и тя не знаеше какво става.

 

126901186_2774290689556319_7586286242106802848_n.jpg

  • Харесвам 8
  • Браво 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 5 седмици по-късно ...
  • 9 месеца по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Когато бяхме в Мадейра, направихме популярната разходка при Понта де Сао Лоренсо и после като си преглеждах снимките  - какво да видя :shok: - а, някакъв странен, гигантски  "водопад".  :biggrin: 

 

20210623_145725.jpg.d4ccbeefe9747c5e5edd5e7a0c3d6e74.jpg

Не знам как се беше получило - може би защото, както усатнових от предходната снимка:

20210623_145718.jpg.6aecf23d5f91aeb661f03f94e8fb2861.jpg

 

съм бил включил режим "панорама" на смартфона,  обаче не съм го движил плавно хоризонтално, а някак съм го завъртял и софтуерът на фото-приложението е напарвил тази особена "сглобка" (както сега е модерно да се казва в родната политика :grin:) ... 

 

 

  • Харесвам 13
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...


Един мой сборен албум с около 80 избрани снимки от различни части на света, които съм правил през последните 26 години. Не са от всичките места, които съм посетил, едва ли съм успял да събера и най-добрите, но при всички случаи съм правил селекция.

Всички кадри съм снимал с Никон огледално-рефлексни фотоапарати, някои от старите още с филмови такива (сканирани диапозитиви), повечето с цифрови тела и всички с различни Никон обективи, които съм притежавал през различни периоди от живота си. Верен съм на марката от 1996 година.

Няма как да кача 70+ снимки тук, затова цък

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.