Прескочи до съдържание

дневник Много километри - малко дни! Румъния,Украйна,Полша,Литва,Латвия,Естония и бонус Финландия


krasen_denev

Препоръчани мнения

На 22.03.2020 г. в 13:36, krasen_denev каза:

Колко трудно става за писане,когато дните в пътуването напреднат?!?Вече сме в ден 15-ти и монотонността при разглеждане на европейските градове,няма нищо общо с динамиката в разказите на @ivooo и @Lindt. При нас ,обикновено деня изглежда по следния начин:закуска-градски транспорт-стар град-катедрала-улички-музей-отново улички-обяд-кафе/бира-улички-градски транспорт и накрая прибиране в дома.Стерилност,еднообразие и никаква динамика.Какво трябва да стане за да е интересно,може би да ни ограбят или измамят? Не знам! Ще се опитам да ви разкажа за този ден посветен изцяло на столицата на Латвия-Рига и дано не ви бъде скучно?!?

 

 

С риск да се повторя, но ще го кажа отново:

Човече, ти правиш пътешествия от по над 10 000 км, през дузина държави и то с малки деца. Това не е просто приключение, а жив подвиг. Честно казано, не мисля, че има друг човек във форума, който да прави подобни неща. Ако на това му викаш стерилност, еднообразие и липса на динамика, то останалите тук трябва да се изпокрием в миша дупка.

Начинът ти на изразяване е много добър. На нещата се отделя точно толкова време и място, колкото е необходимо.

Не като при някои други хора, които взмат, че се разпишат, та напълнят форума само с глупости😉 - себе си имам предвид😆.

 

П.П. Снимките са невероятни.

 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.