Прескочи до съдържание

Трета виртуална сБирка на по бирка. 02.04, 18:00. Тема: Грузия - седмица из земята на виното и кулите


Георги
Георги
Съобщението е добавено от Георги

Препоръчани мнения

преди 16 минути , Роми каза:

Нещо не мога да се свържа. А е добър нета при мен. Има ли друг с такъв проблем

 

И аз не мога - нямам говор.

Картина да. Предните пъти си беше наред.

След няколко излизния/влизания се оправи криво/ляво:))))

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И при мен този път началото беше трудно, но после, изключая чукането от микрофона, всичко беше ок. Звукът дори много силен. Все от тел.се включвам.

Благодаря на презентатора!

Страхотни гледки!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодарности за прекрасната разходка!

При мен всичко си беше ОК, звукът - по-добър от предишните.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Йосиф Милчов

Благодаря на всички за виртуалното присъствие, данo ви е харесало.

  • Харесвам 2
  • Браво 6
Връзка към мнение

Благодаря за презентацията! Съжалявам, че не се записах, но и аз водех презентации до 18 ч. Спонтанно реших да се включа да видя как е от другата страна. Програмата е страхотна, сядам да я разучавам. 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 21 минути , Йосиф Милчов каза:

Благодаря на всички за виртуалното присъствие, данo ви е харесало.

Харесало ни е, харесалооо и още как!
Много благодаря, чудесно беше!:give_rose:

Освен това, долових особености на речта, познати ми , от едно крайче на Бг, дето бях по разпределение:)))))И ми стана приятно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Относно техническите проблеми, пак ще се повторя, преди да се присъедините пробвайте на https://zoom.us/test дали всичко е наред. За предпочитане е да инсталирате приложението, а не през браузера. Ако всички останали чуват всичко, най-вероятно проблемът е при вас, а не можем да задържаме всички, докато решим проблемите. Като се включите навреме за презентацията, просто я караме напред независимо дали имате проблеми или не 🙂 

 

За сметка на това извън презентациите ще се опитам да помогна на всеки и имаме цялото време на света да тестваме слушалки и микрофони 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

@личи си, че Грузия ти е на сърце. Мадлоба за презентацията и положителните емоции! Добре че не си включил и снимки на манджите им, че щях да пусна лиги вече. Дано да стигнем до там юни месец! И както знаеш, чакаме ви тук септември!

 

Само не разбрах, Латвия, защо не ти харесва толкова? Казват латвийките били големи красавици. 😉

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Йосиф Милчов
преди 53 минути , Crazy Horse каза:

Латвия, защо не ти харесва толкова? Казват латвийките били големи красавици. 😉

Латвия е една друга тема. Напротив, даже много си я обичам като държава. Въпроса е, че през моите очи Латвия не е туристическа дестинация, а по скоро като втория ми дом извън България. Там спомените и преживяванията ми са като за място в което съм живял, а не като на турист.

Относно латвийките, тактично ще си замълча 😉 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, tougherty каза:

За съжаление ми изникна ангажимент и не можах да гледам на живо. Има ли я записана презентацията, за да я изгледам сега?

Аз пък не обърнах внимание на датата и мислех, че ще е в неделя, както бяха предишните две. Ако има запис ще го гледам.

Връзка към мнение
Йосиф Милчов
преди 18 минути , boogy83 каза:

Аз пък не обърнах внимание на датата и мислех, че ще е в неделя, както бяха предишните две. Ако има запис ще го гледам.

Има запис. Георги по-късно ще го качи.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Граф Вронски
преди 33 минути , Йосиф Милчов каза:

Там спомените и преживяванията ми са като за място в което съм живял, а не като на турист.

 

Това също би било интересно - разказ за дадено място, погледнато с нетуристически очи. 
В клуба на пътешественика съм ходил на доста разкази, но абсолютен фаворит ми е разказа за Руанда, който нямаше нищо за туриста, т.е. не е стандартния разказ. Жената беше живяла 3 години там.

Благодаря още веднъж за презентацията!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.