Прескочи до съдържание

Четвърта виртуална сБирка на по бирка. Събота, 04.04, 14:00. Тема - Melbourne - The place to be!


Георги
Георги
Съобщението е добавено от Георги

Препоръчани мнения

Ето и връзката: https://zoom.us/j/933654714

 

Имайте предвид, че този път ще пита и за парола. Паролата е magelanci , както се изписва домейна на сайта. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е, на мене просто ми е писано да пропускам всички презентации за Австралия. Ама трябва и аз да презентирам по същото време. 😞 

 

Връзка към мнение

А можеше ли някой, който не е регистриран във форума и не се е записал тук да му пратя линка и да гледа презентацията?

За един преАтелка питам... 🙂

Връзка към мнение

И аз бих искала да го споделя с едни приятели, което не са във форума. Проблем ли е, че са около 15 различни?🙂

Не е лесно в това забързано ежедневие , но имат желание хората....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 11 минути , Desi75 каза:

А можеше ли някой, който не е регистриран във форума и не се е записал тук да му пратя линка и да гледа презентацията?

За един преАтелка питам... 🙂

 

преди 1 минута , Тони каза:

И аз бих искала да го споделя с едни приятели, което не са във форума. Проблем ли е, че са около 15 различни?🙂

Не е лесно в това забързано ежедневие , но имат желание хората....

Разбира се, връзката е публична, всеки може да се присъедини. Само не забравяйте да им кажете за паролата 🙂

 

@Тони, забравих да те питам дали си ок да направим запис. 

Иначе вдигнах лимита до 500 човека, така че може да се присъединят още. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
1 hour ago, krasen_denev said:

А някой с проблеми?

Изписва ми 403 Forbidden?!?

След дъжд качулка, но вчера четох, че зуум са имали някакъв по-глобален проблем при връзка през уеба. Вероятно още не са го оправили.

 

Благодарности за презентацията!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , Victoria каза:

След дъжд качулка, но вчера четох, че зуум са имали някакъв по-глобален проблем при връзка през уеба. Вероятно още не са го оправили.

Явно е само при опит за влизане през браузър.През апликацията на телефона нямаше никакви проблеми.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Супер яка презентация, благодаря Тони! Хванах я след средата, но нищо. Ще гледам после запис на пропуснатата първа част. Обърках часовите пояси. 14.00 българско, а не испанско  време.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Наистина страхотна презентация! Благодаря, Тони. И между другото, чудесно изглеждаш, явно добре ти се отразява Австралия 😘

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Благодаря много на всички!!!

Иначе се надявам да не съм дрънкала прекалено, обикновено трудно се спирам.🤣

  • Харесвам 2
  • Благодаря 7
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.