Прескочи до съдържание

Пета виртуална сБирка на по бирка. Сряда, 08.04, 18:30. Тема: Парижките потайности или един по-различен поглед върху Париж


Георги
Георги
Съобщението е добавено от Георги

Препоръчани мнения

преди 47 минути , Тони каза:

Възможно ли е да споделя с още няколко  човека, ако няма ограничение, разбира се?

Няма ограничение, споделяй. 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

@Георги, паролата ОК, но каква е причината да ми иска логване и с email? За предишните срещи я нямаше тази "екстра"... :blink:

 

Връзка към мнение
преди 4 минути , chandni каза:

@Георги, паролата ОК, но каква е причината да ми иска логване и с email? За предишните срещи я нямаше тази "екстра"... :blink:

 

Не съм въвеждал такова ограничение освен паролата. Zoom яко им пари под опашката за сигурността на данните в последно време и не знам дали те не са направили нещо. 

Връзка към мнение
преди 44 минути , Георги каза:

Не съм въвеждал такова ограничение освен паролата. Zoom яко им пари под опашката за сигурността на данните в последно време и не знам дали те не са направили нещо. 

Ами досега влизах в срещите без регистрация през браузър. Сега като се опитам да се присъединя, ми иска да се логна с имейл или фейсбук.

 

П.С. Не знам защо, но през Chrome така и не тръгна без регистрация, докато през IE проработи.

Редактирано от chandni
Връзка към мнение

Роца, благодаря! Беше ми много приятно. 

 

Пс. Брани, видя ли тениската на Роца? 🙂

 

пс2. Да ни предупредиш навреме, когато си идваш, за да се подготвим и за сБирка с Роца и на живо.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Много благодаря за хубавата презентация!

 

Покрай Ситската Рапсодия и признанията за ComicCon и фантастиката, Императорът издаде указ, с който обявяваме Роца за Приятел на Империята. 🙂

  • Харесвам 1
  • Смея се 8
Връзка към мнение

Най-накрая и аз успях да се оправя технически с тия неща-много съм доволна от себе си. :clapping: Много по-интересно  е така, на живо, отколкото записите после, не очаквах 🙂 . Чата отстрани също помага доста.  Благодаря за разходката!

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

Г-ца Костова каза да се приготвям за ходене в Париж, като мине карантината. И задължително да видим оная врата. 🤣. Благодаря ти @Роца 🙂 

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 12 минути , Брани каза:

Много благодаря за хубавата презентация!

 

Покрай Ситската Рапсодия и признанията за ComicCon и фантастиката, Императорът издаде указ, с който обявяваме Роца за Приятел на Империята. 🙂

Подмазваш се маааай!:)))))

Как ли ще я разделим Роца?
 

Роца, много ти благодаря!
За мен беше страхотно, интересно и много,много приятно.

Сигурна съм, че ще се наложи , да ни разказваш още за Париж.

И за мармотите, манджите и как съчетаваш готвенето, с моженето да правиш и хубави снимки.

За всеки случай, набелязвай си туй- онуй, моля!:))))

  • Харесвам 3
  • Смея се 3
Връзка към мнение

Много благодаря за прекрасната презентация! Трябваше да бъдем в началото на май за 5 дни в Париж, уви ще го отложим за по-добри времена и през цялото време на презентацията мислено се пренесох там. Благодаря!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря, @Роца За съжаление ангажименти не ми позволиха да изгледам цялата презентация, но ще я гледам на запис. 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Роца, благодаря за чудесната презентация! :wub:

Понеже съм виждала заедно с теб някои от показаните места, ми беше много носталгично и разбрах как ми е залипсвал Париж. Дано да е скоро!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Поради технически причини не мога да присъствам на сбирките.Чакам с нетърпение запис. Както казва Одри Хепбърн в романтичната комедия "Сабрина"-„Париж винаги е добра идея!“

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 3 часа, Mary каза:

Роца, благодаря за чудесната презентация! :wub:

Понеже съм виждала заедно с теб някои от показаните места, ми беше много носталгично и разбрах как ми е залипсвал Париж. Дано да е скоро!

Дано!

 

Още веднъж много благодаря на всички за отзивите и отделеното време! 😍

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Изгледах го на запис. Аз колкото и да казвам,че не харесвам Париж, това е заради ограмните разстояния и най вече заради летищата, които са отдалечени. Но Париж си е Париж. Предизвикваш интерес ...от опит знам, че винаги има малки улички, кварталчета или ако щеш къщи, сгради закътани ... не туристически места, но  интересни. Много ми беше интересно! Благодаря за представянето!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз много благодаря за презентацията. Беше прекрасна!

Изобщо виртуалните сбирки са изключително добро начинание. Радвам им се много.

 

—-

И вишисоазът ми се получи 😉 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И аз изгледах записа. 

Благодаря! В най- доброто време за един Париж какво по-хубаво от това за час-два да се пренесеш там...

Връзка към мнение

Благодаря за френската вечер и от мен!

Чудно беше да се разходим из парижките потайности, а снимките бяха като прозорци,

през които надничахме в дворчета,  малки улички и невероятни галерии.

Благодаря!

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.