Прескочи до съдържание

Седма виртуална сБирка на по бирка. Сряда, 15.04, 18:30. Тема: Делти, баобаби, водопади и един глиган в банята!


Георги
Георги
Съобщението е добавено от Георги

Препоръчани мнения

Благодаря за презентацията. Все повече узрявам за този континент, ама да видим кога ще стигна до там ,само да не е на пенсионна възраст както приятеля на Домосед.

Връзка към мнение

Много благодаря! Интересно и изпълнено с приключения.

Имал съм късмета да пътувам с Домосед и освен страхотен разказвач е уникален спътник.

Изобщо не бих се поколебал да се включа в подобно африканско пътешествие, независимо от маршрута.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

За съжаление не можах да гледам презентацията. Още първите минути започна да ми накъсва и подскача прозореца и след секунди се появи чисто черен екран. Рестартирах, но отново се получи същото. И на други презентации ми се е случвало. Сигурно нета ми е слаб. Ще гледам записа.

Връзка към мнение

Изключително очарователна презентация. Последните месеци сафари ми е влезнало в душата, изчела съм много теми тук във форума, но в този живот май няма да ме огрее.

Много се смях по време на домоседовия разказ, ахках на прекрасните снимки и се радвах на животните. Та една шумна домашна презентация се получи.

Исках да напиша - благодаря😊

Връзка към мнение

Аз съм орисан, като презентира Домосед, да не мога да присъствам. Хванах само снимката на сурикатите накрая 😄 

Д се гледа презентация на запис е тъпо, все едно да гледаш на запис мач, като вече знаеш резултата... Ооообаче, понякога съм гледал мачове на запис заради коментарторите. Та май такъв ще е случаят и сега и ще чакам записа 🙂 

Връзка към мнение
преди 5 минути , master_of_germs каза:

Хванах само снимката на сурикатите

Не си изпуснал! Само сурикати показвах 😂

  • Смея се 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.