Прескочи до съдържание

Пазар по време на пандемия


Препоръчани мнения

преди 1 час, chandni каза:

Спокойно... И тя не е в Евросъюза... Обаче и на поемащия доставката цената няма да му хареса... :girl_crazy: Украйна -> САЩ... Направо си го представих! :rofl: 100% 21 килограма брашно (спекулирам само, но все пак след като @Фил и @Goal & Boss отредиха такова количество за @Роца, предполагам, че и на @Marusinka няма да пратите по-малко) ще излязат на цената на първите череши :laugh1:

Ей, ти така и така се обади тук, имам една молба към теб. Може ли да боднеш мнението на @Йосиф Милчов с рецептата за козунак най-отгоре в темата, за да не ровя да търся. Знам че си сериозен, либерален, ще помогнеш, а? :acute:

А @Йосиф Милчов ако му се занимава - моля да даде некои насоки за довършителните работи - печене, украсяване...

 

Преди 1 час, Marusinka каза:

Има, има и се плаща в сантиментри от талията 😂

То сега брашното при вас е скъпо! По-добре си купи кило-две евтин заместител, например кокаин, и меси с него! :grin:

  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 8 часа, Goal & Boss каза:

Знам че си сериозен, либерален

8cb59872c99addbea08f47e2310b0546479e7b79

преди 8 часа, Goal & Boss каза:

Може ли да боднеш мнението на @Йосиф Милчов с рецептата за козунак най-отгоре в темата

Поне темата да беше уцелила... :girl_blum: май си замесила и ти козунаците с 

 

преди 8 часа, Goal & Boss каза:

евтин заместител, например кокаин

:laugh1:

  • Смея се 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.