Прескочи до съдържание

Единадесета виртуална сБирка на по бирка. Четвъртък, 30.04, 18:30. Тема: Първи стъпки в Африка - Масай Мара, остров Ламу и содените езера


Георги
Георги
Съобщението е добавено от Георги

Препоръчани мнения

И аз днес изгледах записа. Много хубаво разказваш, @Lindt! Страхотни снимки сте направили на животните! За Ламу не ме спечели, но сафарито сигурно е интересно преживяване. На колко голямо разстояние бяха животните горе-долу? А джипът отворен ли беше?

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , Lindt каза:

Тази карантина ми помогна да го преживявам по-дълго от другите.

Не кашлаj тамо, ти млада дамо!🤣
Сега Жижо тряба да се справи поне толкова добре, колкото теб.

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 8 минути , Crazy Horse каза:

Не кашлаj тамо, ти млада дамо!🤣
Сега Жижо тряба да се справи поне толкова добре, колкото теб.

Аз затова тайно се надявах да се провали с гръм и трясък, а то какво стана ... Сега няма да мога да спя една седмица

  • Смея се 4
Връзка към мнение

Много увлекателно разказваш, @Lindt 🙂 Пък и за любимата ми Африка...

Благодаря за интересната презентация и страхотните снимки - най-много ми хареса тази с братята гепарди и с майката лъвица, която си носи бебето.

А челното сблъскване с африканското "няма бърза работа" (а някъде направо минава в безвремие) май е сериозен шок за повечето хора.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Като слушах премеждията със закуската, направо се радвам, че не закусвам  и съм далече от такива проблеми. 😄  Любимото ми е, хотели, вече изпаднали в нокдаун след пазаркъка и се съгласяват на моята цена, да изтърсят в признак отчаяние: " ама тази цена ще е без закуска".  Не мога да опиша радостното чувство в такъв момент. 😄 

  • Смея се 5
Връзка към мнение
Граф Вронски

Днес имах една "среща" в 12:30 и тръгвам да звъня и гледам 12:25, подранил съм с 5 минути. И се сетих за историята със закуската 😄 И се притесних дали е ОК да звънна 5 мин по-рано от уговореното. Но си казах, че не съм в Кения, така че звъннах смело по телефона 😄 

  • Смея се 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Изгледах видеото макар исзакъснение! Благодаря за прекрасното представяне! Много увликателно и незабелязно ...а бе с тези лъвчета, зебри и хипопотами.... много звучно беше ..по принцип смятам,че всеки от нас мечтая за едно африканско сафари...Беше истинско удоволствие! 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.