Прескочи до съдържание

Единадесета виртуална сБирка на по бирка. Четвъртък, 30.04, 18:30. Тема: Първи стъпки в Африка - Масай Мара, остров Ламу и содените езера


Георги
Георги
Съобщението е добавено от Георги

Препоръчани мнения

2 hours ago, Lindt said:

Благодаря 🙂

Тъй като ще пробвам, може и да няма запис. Зависи дали ми хареса как се получи.

За всеки случай ще пропусна окуражаването си с бира, за да не фъфля забележимо 🤣 

А не!!! Трябва да има запис, защото не мога и аз да се включа наживо.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Mary каза:

Записвам се да чуя практическите съвети на лъвотърсачката! 🦧

Напоследък намирам само катерици и кълвачи. Но предполагам, че мога да видя всичко, освен дъждовник 🙃

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

@Роми, @Childish, @Ивайла имат право на конкретни желания. Но въобще нямам намерение да си признавам, че имам нужда от насоки какво искат хората да чуят.

  • Браво 1
Връзка към мнение

Записвам се.

 

преди 7 минути , Lindt каза:

какво искат

Приключенията! Разказваш хубаво, а и Джентълменът, ако подава топката ще стане готино.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 3 часа, Lindt каза:

Благодаря 🙂

Тъй като ще пробвам, може и да няма запис. Зависи дали ми хареса как се получи.

За всеки случай ще пропусна окуражаването си с бира, за да не фъфля забележимо 🤣 

Не си спомням досега да не е имало запис..... Но въпреки това се записвам  да не изпусна шоуто....

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, Lindt каза:

Благодаря 🙂

Тъй като ще пробвам, може и да няма запис. Зависи дали ми хареса как се получи.

За всеки случай ще пропусна окуражаването си с бира, за да не фъфля забележимо 🤣 

Георги винаги прави запис, ти нямаш ангажимент за това 🙂

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

@Lindt, нали няма да си толкова зла, че да не можем да гледаме после и ние, което в реално време не ни е много удобно? 🤔😥😣

Аз не си правя запис, защото  обикновено винаги проспивам , но с огромен интерес бих изгледала записа. 😊

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Записът на презентацията е изцяло по желание на водещия, гледам че има висок интерес, предлагам @Роми, @Childish и @Ивайла да използват златните си жокери 🙂

  • Браво 1
Връзка към мнение

Аз нямам претенции  - интересно ми е как вие сте видели Африка,  а и твоите пътеписи, които съм чела са  много интересни, полезни  и колоритни. Но все пак като представител на зодия лъв, бих се радвала на снимка на лъвиците с бебетата...:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Марти, излишно се притесняваш. Сигурна съм, че презентацията ще мине много добре и се надявам да има запис, за да могат да я видят и хора, които нямат възможност да присъстват в уречения час.

Но щом се притесняваш толкова - нека Георги я запише, а после като я видиш, ако толкова си против да я има онлайн, ще я изтрие.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

И аз се записвам, ще гледам и слушам с голям интерес, тъй като напоследък в главата ми се върти Кения 🙂 Ще се справиш не се притеснявай, отначало е малко странно защото говориш на някакъв си компютър и нямаш много обратна връзка, освен през чата който не може да четеш докато разказваш 😄 но се свиква някак си! Ще се справиш, ти с организацията на сафарито си се справила и с толкова диви животни, та един разказ ли ще те гътне 😄 

П.С. не гледай записа след това и готово, аз така направих хахаха

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , Георги каза:

Той чатът може да се отвори, докато говориш, ама май е повече разсейващ 🙂

Разсейващо е да, особено и ако мъжа ти е до теб и ти казва хайде давай че времето лети хахахах

  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 14 часа, Lindt каза:

Първият записан има право на 1 слайд по желание на вълнуваща го тема. Честито 😇

И всеки седми също 😉

Искам за животните там - колкото повече, толкова повече! 🙂

  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.