Прескочи до съдържание

Air Baltic [airBaltic] - новини и въпроси


Препоръчани мнения

Мисля че минимум двуцифрен брой магеланци ще летят до Рига  :

 

https://magelanci.com/forums/topic/3980-air-baltic-периодични-промоции-обща-тема/?do=findComment&comment=618792

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
В момента, Coo каза:

Air Baltic ще лети от София до Рига - директни полети, това лято, 3 (три!) пъти седмично, започват в началото на м. май 2024

 

Сигурно и на други места го пише, а😎

Е... знаем, аз си купих билетите още миналата година... за юли - тази година 😄

В началото цените бяха едни и същи за май, юни, юли, август, септември и октомври. Та взех за "пика на сезона" 😄 Около 120-130 евро двупосочен. Не знаех, че после ще има прИмоции. 

И преди година и половина бях в Латвия,  с голям кеф ще отида пак. Но този път в други градове 😉

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз може и да се откажа . Имам две пътувания през юли и август, но едното е с 45 минути прекачване, а другото с 2 нощувки,като едната е на летище Рига. Към 190 лв.

Връзка към мнение
преди 9 часа, Coo каза:

Значи за сезона линията ще издържи, гаранция 🙂 

Линията  ще издържи, не защото двуцифрено число магеланци ще я ползват,  а защото бизнес моделът на Air Baltic е да предлагат свърьващи полети през Рига до градове от маршрутната им карта.  Преди няколко години, анализирайки месторазположението си в източна Европа, приеха концепцията да  предлагат удобни връзки през Рига "изток-запад" , "север-юг".   Няма да  споменаваме  българската авиокомпания каква концепция има. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 22.03.2024 г. в 8:41, epetkov каза:

Линията  ще издържи, не защото двуцифрено число магеланци ще я ползват,  а защото бизнес моделът на Air Baltic е да предлагат свърьващи полети през Рига до градове от маршрутната им карта.  Преди няколко години, анализирайки месторазположението си в източна Европа, приеха концепцията да  предлагат удобни връзки през Рига "изток-запад" , "север-юг".   

Този модел не знам колко още ще издържи при сегашното положение с Русия и забраната за полети дотам...

Връзка към мнение
преди 22 минути , pr284 каза:

Този модел не знам колко още ще издържи при сегашното положение с Русия и забраната за полети дотам...

Първите директни полети от София са след по-малко от месец. Бързо ще стане ясно дали ще е нещо временно или има опция да се задържи. Но реално има доста опции за връзки в Прибалтика и Скандинавия, защото имат по 3 полета дневно до столиците в района от Рига. 

Връзка към мнение
преди 34 минути , pr284 каза:

Този модел не знам колко още ще издържи при сегашното положение с Русия и забраната за полети дотам...

Не беше само с Русия. Имаха и полети до Украйна. Полети до Кавказските републики, до Казахстан през въздушното пространство на Русия. Всичко спря. Нова ситуация- нови решения. Откриха своя база на Канарските острови  и извършват вътрешношенгенски полети. Базата им на Канарските острови успешно се развива и  дори базираха там нови самолети преди седмици. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.