Прескочи до съдържание

Дванадесета виртуална сБирка на по бирка. Събота, 02.05, 17:00. Тема: Аризонски чудовища, легенди и барут


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Препоръчани мнения

45 minutes ago, Crazy Horse said:

Записвам се! Нямам търпение за тази презентация, защото с @Marusinka, имаме явно еднакви предпочитания за готини и неприемливи дестинации, както разбрах наскоро.

Дано не те разочаровам. От две седмици прехвърлям снимки, които съм правила в последните 10г., мислих си, че имам огромен снимков материал, а се оказа, че съм много зле. 😆 

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, Marusinka каза:

Дано не те разочаровам. От две седмици прехвърлям снимки, които съм правила в последните 10г., мислих си, че имам огромен снимков материал, а се оказа, че съм много зле. 😆 

Ползвай power point, някои от идеите му за дизайн при смесване на няколко снимки са добро попадение. Аз си играя обикновено с чужди снимки, преди да тръгнем в някоя посока, за да имам визуален материал, но сега ми хареса да го правя и с мои снимки. 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
17 minutes ago, Lindt said:

Ползвай power point, някои от идеите му за дизайн при смесване на няколко снимки са добро попадение. Аз си играя обикновено с чужди снимки, преди да тръгнем в някоя посока, за да имам визуален материал, но сега ми хареса да го правя и с мои снимки. 

Нямам Windows, на Мак съм и правя презентацията с Keynote. Иначе забелязах, че са ти много добре подредени снимките и с красиви ефекти. Моят най-голям проблем е, че всичките ми снимки са с хора, повечето, които си мислих, че имам, не мога да намеря, абе, мъка е. Плюс това (шептя) всичките са правени с телефон... ☺️

Връзка към мнение
преди 7 часа, Marusinka каза:

Нямам Windows, на Мак съм и правя презентацията с Keynote. Иначе забелязах, че са ти много добре подредени снимките и с красиви ефекти. Моят най-голям проблем е, че всичките ми снимки са с хора, повечето, които си мислих, че имам, не мога да намеря, абе, мъка е. Плюс това (шептя) всичките са правени с телефон... ☺️

Не шепти, телефоните правят чудни снимки от няколко години. А и лесно се обработва допълнително, Влади ми беше сложил небе на една снимка с изгорял фон,  за да не го дразни 🙃

 За началния период от преди 10 години няма какво да се направи лесно.  

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Значи, аз го измислих. Идвам в Аризона с трошка под наем. Блъскам някоя крава, разфасовам я на пържоли и отивам за нов превоз от изложенията. Дали кола или мотор зависи какво казват кристалите. По пътя качвам Уайът Ърп, тренираме стрелба из каньоните и отиваме да трепем гълъби. От благодарност хората ни дават шише уиски, отиваме да го пием на езерото и да гледаме залеза.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 9
Връзка към мнение
преди 12 минути , T.E.Lawrence каза:

Значи, аз го измислих. Идвам в Аризона с трошка под наем. Блъскам някоя крава, разфасовам я на пържоли и отивам за нов превоз от изложенията. Дали кола или мотор зависи какво казват кристалите. По пътя качвам Уайът Ърп, тренираме стрелба из каньоните и отиваме да трепем гълъби. От благодарност хората ни дават шише уиски, отиваме да го пием на езерото и да гледаме залеза.

Значи,като викат кифлите:

"Муцкаааа,крадА ти го веднага:))))"

Че и без това,имам планирано пътуване за септември,из Аризона и Невада .

Ако стане,де:)))) 

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.