Прескочи до съдържание

Тринадесета виртуална сБирка на по бирка. Четвъртък, 07.05, 18:30. Тема: Швейцария: В долината на водопадите


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Препоръчани мнения

Дата: Четвъртък, 07.05, 18:30 българско време

Презентира: @Gentleman Basta
Zoom връзка: https://us02web.zoom.us/j/81547745606 , паролата е magelanci

Инструкции за работа със Zoom

Тема: Швейцария: В долината на водопадите

 

P9010359.JPG

 

Фаталистите да не бягат, записвайте се 🙂

 

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Записвам се, че имам запазени хотели купен билет за там за август...та да видим какво ще стане, май няма да го бъде ама...поне на снимки да го гледам 🙂

Връзка към мнение

И аз се записвам,но се чудя след като @Gentleman Basta се записа,дали презентацията няма да я води отново Марти/ @Lindt?!?

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 10 минути , krasen_denev каза:

И аз се записвам,но се чудя след като @Gentleman Basta се записа,дали презентацията няма да я води отново Марти/ @Lindt?!?

Има пътувания, които организираме заедно, такива, които подготвям аз и такива, които изцяло се сглобяват от Жижо. Това е от третия вид и аз бях гост. Като си спомня каква мъка беше с пътеписа, на всеки трети ред трябваше да питам къде сме били и как сме стигнали... за Кения имахме вариант, ако ме задържат в офиса да я направи той, но тук ще е по-сложно.  

Аз се чудя дали да се кандидатирам за Исландия, да си лекувам сценичната треска, ако ме изтърпите 🙂 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.