Прескочи до съдържание

Тринадесета виртуална сБирка на по бирка. Четвъртък, 07.05, 18:30. Тема: Швейцария: В долината на водопадите


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Препоръчани мнения

Граф Вронски
преди 33 минути , Lindt каза:

 

Аз се чудя дали да се кандидатирам за Исландия, да си лекувам сценичната треска, ако ме изтърпите 🙂 

Давай смело! Аз няма какво да изтърпявам, а ще се наслаждавам на разказа ти 😉 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 8 часа, Lindt каза:

Има пътувания, които организираме заедно, такива, които подготвям аз и такива, които изцяло се сглобяват от Жижо. Това е от третия вид и аз бях гост. Като си спомня каква мъка беше с пътеписа, на всеки трети ред трябваше да питам къде сме били и как сме стигнали... за Кения имахме вариант, ако ме задържат в офиса да я направи той, но тук ще е по-сложно.  

Аз се чудя дали да се кандидатирам за Исландия, да си лекувам сценичната треска, ако ме изтърпите 🙂 

Давай. И азиатските пътувания, ако може 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Слава богу - в четвъртък е. Записвам се. Другата сряда няма да мога да присъствам на хималайската сбирка 😞 , та поне сега нещо алпийско... 🙂 

Връзка към мнение

Надявам се разказът ми да е бил точен и ясен, защото със сигурност се оказа кратък!

 

@Боян Димитров

Ето информация за цените на паса - цък. Не съм сигурен какво точно означава това:

For children 6 - 16 years (15.99) and dogs gives a Regional-Pass for CHF 30.-. The Junior-Card, Children's Co-Travelcard and the STS Family Card are not valid. Children groups (par example schools) can not buy regional passports for children

Може би е 30 франка на ден?

 

Тук са районът и отсечките, които обхваща - цък

  • Харесвам 5
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
преди 11 минути , Gentleman Basta каза:

Надявам се разказът ми да е бил точен и ясен, защото със сигурност се оказа кратък!

 

Побърза да избягаш,а?!? 😀  Страхотна презентация,но за сметка на това кратка!

Гледките.......разбиват главата и я пълнят с планове!😉

Връзка към мнение
преди 5 минути , krasen_denev каза:

Побърза да избягаш,а?!? 😀  Страхотна презентация,но за сметка на това кратка!
😉

Аз бях разбрал, че ние с @Lindt имаме общо 2 часа за нашите презентации, а нейната беше час и половина, така че трябваше да се вместя в 30 минути.

  • Смея се 6
Връзка към мнение

О... ще има запис нали? Влязох да гледам на 5 минута и на 15 ме извикаха в друга онлайн служебна среща :-((( Ще гледам записа, но за въпроси ако имам ще мога да задавам , нали?  Много ми се видя хубаво настаняването ви.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , Gentleman Basta каза:

Аз бях разбрал, че ние с @Lindt имаме общо 2 часа за нашите презентации, а нейната беше час и половина, така че трябваше да се вместя в 30 минути.

При това положение,следващата презентация на Марти трябва да е нещо от типа на......"Здравейте аз съм Марти.Днешната презентация ще е на темаНорвегия.Край!"🤣

Няма повече време,защото за нея останаха само няколко секунди от двата часа, в които трябваше да се вместите. 😀

  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 30 минути , Gentleman Basta каза:

 

Ето информация за цените на паса - цък. Не съм сигурен какво точно означава това:

For children 6 - 16 years (15.99) and dogs gives a Regional-Pass for CHF 30.-. The Junior-Card, Children's Co-Travelcard and the STS Family Card are not valid. Children groups (par example schools) can not buy regional passports for children

Може би е 30 франка на ден?

Живко....то за двама възрастни и две деца с осем дневен пас излиза брутална цена-1160 франка=2000 лева

Има ли начин да се намерят някакви отстъпки или има ли периоди в които тези цени са по-ниски,например няколко месеца преди започването на сезона?

Връзка към мнение

@krasen_denev не съм видял такова нещо и не мисля, че съществува. Даже онзи ден гледах разпределение на нощувките в Швейцария по месеци и нямаше сериозно разграничение между слаб и силен сезон. Единствен нисък месец беше ноември.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.