Прескочи до съдържание

Календар на magelanci.com за 2021: Правила, участие, срокове и коментари


Препоръчани мнения

преди 6 часа, Роми каза:

Само на мен ли ми се струва, или наистина нещо закъснява календара?! 

Не знам за другите, но аз си го чакам - стана ми редовна част от коледните подаръци и започвам да се притеснявам дали нещо миналата година не сме прекалили с натиска снимките да са само от 2020 година и основателя да ни се сърди:-)

 

Ммммммммм,да-миналата година темата за календарите е почната на 15-ти септември...

Връзка към мнение
преди 1 час, crazyhorse каза:

Ммммммммм,да-миналата година темата за календарите е почната на 15-ти септември...

И то започва с това, че през 2020 е имало закъснение. За това и реших, че има забавяне. А пък си отнемаше време избора и печата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

По всичко изглежда че календари тази година няма да има. Информирал съм cck още през януари, че с оглед оттеглянето ми от организацията на форума нямам нито физическите, нито психическите сили да минавам през още един цикъл на календари. Предложих да споделя ноу-хауто, с който ще поеме щафетата, предложих и хора, които според мен биха били подходящи да се говори с тях. 

 

За съжаление, cck в момента се бори с неща доста по-важни и сериозни от форума и календари 2022, така че явно не се стигна до никакви конкретни действия. 

  • Шок 3
  • Браво 1
  • Замислям се 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.