Прескочи до съдържание

Календар на magelanci.com за 2021: Правила, участие, срокове и коментари


Препоръчани мнения

 

преди 1 час, vino4erpec каза:

проблемът с календара е решен - календар няма да има..

Aaa, Не ! :angry2:

Точно този календар трябва да го има, щото вече съм си приготвила два размера рамки за една снимка, че не знам къде ще е !

Искам си стълбата към небето, искам си Маунт Кук, искам си баобабите ! Даже сичкото камък вече ми стана любим:bye:! Искам си календараааааа! :girl_cray2:

 

@Георги благодаря за търпението и упоритостта ! Моля, кажи за кога да точим поглед към готовия продукт ? Предполагам, че ще разчитаме на пощите за получаването или си измислил друго ? 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 3 минути , patilana каза:

@Георги благодаря за търпението и упоритостта ! Моля, кажи за кога да точим поглед към готовия продукт ? Предполагам, че ще разчитаме на пощите за получаването или си измислил друго ? 

Пак ще са чрез Еконт, както винаги. Това е правило, на което не очаквам някой да се противи 🙂

  • Харесвам 3
  • Смея се 9
Връзка към мнение
преди 3 минути , Георги каза:

Пак ще са чрез Еконт, както винаги. Това е правило, на което не очаквам някой да се противи 🙂

E-e-e, поредния проблем. Не може ли със speedy. На 10 м. ми е от офиса.:wink:

  • Харесвам 1
  • Смея се 9
Връзка към мнение

След като много хора писаха по тази тема, да кажа и аз своето мнение. Първо, искам да благодаря на всички, които гласуваха за снимката ми във втория кръг. Снимката ми,  не е сред избраните. Здраве да е. Може би следващия път. Няма да коментирам дали тази или тази снимка заслужаваше повече да влезе в календара. Както каза @Георги Матеев - това не е състезание. Тук няма победители и победени. Имаме поредния страхотен календар. И да му се наслаждаваме, защото както е тръгнало, може той да си остане връзката ни с пътешествията. Честито на всички ония, които класираха снимки в календара. На всички останали успех, в следващия календар.

  • Харесвам 14
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 30 минути , Diana Doncheva каза:

Аз май нещо пропускам, но къде се вижда крайната класация или сте следили и анализирали гласуването? 

https://magelanci.com/forums/topic/16257-списък-със-снимките-в-календарите-ни-за-2021/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Разгледах ги и достигнах до извода, че тази година календарите са предимно "планински". Само една фотография е с повечко море, но и тя е със скали. Е, критериите не са били баланс между море и планина, а се оказва, че аз съм "познала" по-малко от половината участващи в календара снимки. 🙂 

Важното е, че има доста хубави снимки и ще бъдат стимул за бъдещи пътешествия. Честито на спечелилите фотографи.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Четейки всички драми в последните страници се радвам, че тази година пропуснах да участвам. 
Въпреки недоволството календарите пак ще бъдат хубави.  🙂 

 

 

На 21.10.2020 г. в 19:50, ivooo каза:

На дамите мога да препоръчам същия подход , само че с голи , полуголи или полуоблечени джентълмени

 

Имам конкретно предложение за календар с мъже, няма пингвини, но има всякакви други животинчета в бонус, а парите отиват за благотворителност 😉 
Полуоблечени мъже тук или направо тук.

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

От 3 години следя темата за календарите и винаги има оплаквания. Според мен регламента си е добър, всеки си има приоритети, но и късмета си тестваме малко така:)))) Аз за първи път имам снимка в календара, но и преди го харесвах толкова,че подарявам на доста приятели от него. Така ме тази година вече съм обещала 8 броя :)))

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 5 часа, ruwenzogy каза:

Какво стана с календарите ?  Голямо мълчание.  Или не знам къде да гледам.....

Нищо интересно 🙂 Сега е скучната част по наместване на снимките и така. Доста дълго чакахме да събера снимките от всички. Ще ви информирам веднага щом има нещо ново, надявам се до края на деня да е готово разпределението. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

В съседната тема са подредени снимките спрямо мястото им в календарите и съответните месеци:

 

 

Скоро ще пусна тема за предварителни поръчки. 

 

 

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Съжалявам, че толкова късно се включвам с поръчка за календар. Участвахме в гласуването, но не съм се вписвала във форума, камо ли в темата за поръчки. Искам да поръчам както обикновено. Тук или има друга тема?

Връзка към мнение
преди 6 минути , kopche каза:

Съжалявам, че толкова късно се включвам с поръчка за календар. Участвахме в гласуването, но не съм се вписвала във форума, камо ли в темата за поръчки. Искам да поръчам както обикновено. Тук или има друга тема?

Когато станат готови ще има друга тема и форма за поръчки

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Календарите ще са готови на 14.12 и поръчките ще ги пусна в същия ден. Надявам се, ако сме достатъчно стегнати с поръчките всички да си получат календарите преди Коледа 🙂

Редактирано от Георги
  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 49 минути , Георги каза:

Календарите ще са готови на 14.12 и поръчките ще ги пусна в същия ден. Надявам се, ако сме достатъчно стегнати с поръчките всички да си получат календарите преди Коледа 🙂

Стискаме палци, защото в куриерските фирми е тотален хаос.

Една пратка от aliexpress (Чехия) вече ми е доставена в Нова Загора, а не в София и според тях съм Йорданов.

Друга от kidso.bg е с нежелани от мен неща и сега ходя по мъките да я върна и да си получа правилната.

От Комсед се разпакетирал колета и едното Lego (Duplo) изпаднало по пътя.

Пред speedy хората на опашката са повече от тези на летните митинги.

Само маските от Китай идват навреме и сега имам за всички роднини до девето коляно. С клапи, активни въглени, 6-слойни, ffp3, ... - розови за момиченца и сини за момченца. Имам и бели, ако някой не се е определил още ...

Не се сетих по-рано да ти пренасоча стотина, та да има за всички магеланци.

:biggrin:

  • Харесвам 4
  • Смея се 3
Връзка към мнение

Абе за Спиди това не е прецедент, Еконт са били стабилни като цяло, а ползваме тях. Сега със затварянето на моловете със сигурност ще им е по-натоварено, дано няма проблеми. И ако има да са само евентуални забавяния, а не да сме като летището в Мурманск* 🙂

 

* - може да обясня какво имам предвид, ако има любопитни

Връзка към мнение

Изкуствено нагнетяване на напрежението от моя страна 🙂

 

 

Едва ли е съвпадение, че никой език на Земята никога не е родил израза „красив като летище“.

Летищата са грозни. Някои са много грозни. Някои достигат степен на грозота, която може да бъде резултат единствено на целенасочено усилие. Тази грозота иде от факта, че летищата са пълни с хора, уморени, раздразнени и току-що установили, че багажът им е препратен в Мурманск (Мурманското летище е единственото известно изключение от това иначе желязно правило), а архитектите, общо взето, са се опитали да отразят всичко това в своя замисъл.

Те са се опитали да подчертаят мотива за умората и раздразнеността с брутални форми и цветове, които ви играят по нервите, да направят безпроблемно разделянето на пасажера с багажа му или с близките, да объркат пасажера със стрелки, които сочат предимно към прозорците, далечните сергии с вратовръзки или настоящото разположение на Малката мечка върху звездното небе, и са се постарали — навсякъде, където е възможно — да открият инсталациите, под предлог че това е функционално, и да скрият местоположението на изходите за полетите, вероятно под предлог, че това не е функционално.

 

Дъглас Адамс - Дългият, мрачен, следобеден чай на душата. 

  • Харесвам 5
  • Браво 2
  • Смея се 3
Връзка към мнение
На 7.12.2020 г. в 14:21, Георги каза:

Календарите ще са готови на 14.12 и поръчките ще ги пусна в същия ден. Надявам се, ако сме достатъчно стегнати с поръчките всички да си получат календарите преди Коледа 🙂

Здравейте,
аз се записах за предварителните поръчки, но не съм пращала данни за доставка. Закъсняла ли съм?

 

Връзка към мнение

Може би още утре ще пусна формата за поръчки, но няма да мога да пусна доставките преди вторник. 

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
  • 9 месеца по-късно ...

Само на мен ли ми се струва, или наистина нещо закъснява календара?! 

Не знам за другите, но аз си го чакам - стана ми редовна част от коледните подаръци и започвам да се притеснявам дали нещо миналата година не сме прекалили с натиска снимките да са само от 2020 година и основателя да ни се сърди:-)

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.