Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2020


Mary

Препоръчани мнения

0b4eda65c010bf151b83b88559bf9005.gif     Зън-зън-зън!  0b4eda65c010bf151b83b88559bf9005.gif

 

Напомням, че остават само три дни, през които можете да се запишете за участие в тазгодишната размяна на подаръци! 

 

    7949272a9cec964255a8844ffdd9803f.gif         7949272a9cec964255a8844ffdd9803f.gif          7949272a9cec964255a8844ffdd9803f.gif

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение

А аз искам да споделя, какво удоволствие ми достави записването в размяната на Коледни подаръци, колко подаръка съм избрала вече, и чакам с нетърпение да видя подходящи ли са за късметлията/късметлийката!

  • Харесвам 4
  • Браво 3
Връзка към мнение

Аз чакам да разбера другарчето си и ако мога нещо да разуча и разгадая за желанията му 🙂 Трудно ми е този път да се ориентирам по това на мен какво би ми харесало, защото точно това не знам. Знам обаче, че искам да участвам и да почва веселата част на играта, защото създава емоция по-ценна от подаръка 🙂

  • Харесвам 5
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 8 минути , ДиянаВ каза:

Аз чакам да разбера другарчето си и ако мога нещо да разуча и разгадая за желанията му 🙂 Трудно ми е този път да се ориентирам по това на мен какво би ми харесало, защото точно това не знам. Знам обаче, че искам да участвам и да почва веселата част на играта, защото създава емоция по-ценна от подаръка 🙂

По този повод се чудя дали да не направим един пост в който всеки да каже каквото иска за себе си...любим цвят, ходи ли на палатка, сладко или солено предпочита...знам ли. 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
11 minutes ago, tany said:

По този повод се чудя дали да не направим един пост в който всеки да каже каквото иска за себе си...любим цвят, ходи ли на палатка, сладко или солено предпочита...знам ли. 

Неее, аз не бих искала така. Нямах предвид да си правим подаръчен профил 🙂. Ще се опитам да разучвам по информацията тук и по усет. Нали трябва да има елемент на изненада. Да става весело и с Коледен дух.

  • Харесвам 4
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 31 минути , tany каза:

По този повод се чудя дали да не направим един пост в който всеки да каже каквото иска за себе си...любим цвят, ходи ли на палатка, сладко или солено предпочита...знам ли. 

 

преди 20 минути , ДиянаВ каза:

Неее, аз не бих искала така. Нямах предвид да си правим подаръчен профил 🙂. Ще се опитам да разучвам по информацията тук и по усет. Нали трябва да има елемент на изненада. Да става весело и с Коледен дух.

Значи случайно по другите теми може да споменавате какво обичате. :cool:

А разузнаването ще отговаря за изпълнението. :laugh:

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 30 минути , tany каза:

По този повод се чудя дали да не направим един пост в който всеки да каже каквото иска за себе си...любим цвят, ходи ли на палатка, сладко или солено предпочита...знам ли. 

преди 29 минути , tany каза:

По този повод се чудя дали да не направим един пост в който всеки да каже каквото иска за себе си...любим цвят, ходи ли на палатка, сладко или солено предпочита...знам ли. 

Тръпката е в изненадата 🙂

Желанието за участие е по-важно.

Изборът наистина не е лесен,но @Maryго е написала-каквото искаш на теб да ти подарят.

Аз всяка година много се вълнувам и смятам,че размяната на Коледните подаръци е най-хубавата и желана тема на магеланците,които обичат изненадите и груповите игри.И Коледа🎁

  • Харесвам 9
  • Браво 1
Връзка към мнение

Здравейте магеланци,

 

Миналата година изпуснах срока и тази за малко да го изпусна пак.

Записвам се с огромно удоволствие!

 

Поздрави ☺️

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение

Здравейте, участвам с удоволствие ( ще е за първи път, миналата година не успях)  🙂 даже днес си мислех затова и  дали не съм изпуснала срока.. 🙂 Реших да проверя и съм хванала последния влак, както се казва. Нямам търпение даже 🙂 Хубава вечер на всички! 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение

Колко е хубаво,че току що регистрирали се МАГЕЛАНЦИ,участват в Коледната размяна на подаръци!

БРАВО!

🎁🎅🎁

 

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към мнение

Аууууу за малко да изпусна. Записвам се. Вярно, че напоследък не съм влизала, че само се ядосвам ама за малко да пропусна важните неща. 🥳

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.