Прескочи до съдържание

Черен петък 2020


Иван Попов

Препоръчани мнения

Не намерих друга тема и за това пиша тук. 

Моля, мнението ако не за тази тема да се премести, благодаря! 🙂

 

Какво става с "тазгодишния черен петък" някои нещо знае ли? 

Ще има ли някакви промоции (хотели, самолетни билети и т.н.) за някъде..... 🤩

 

Може би е рано все още. 

Връзка към мнение

Не вярвам да изпуснат възможността да продадат нещо, дори и да трябва да връщат парите после...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Този"черен петък" ще съсредоточа усилията си в търсене на....обувки🤩, мечтаейки да се върне скоро славното време, в което цял форум преследваше 90% купон на Expedia 😃

Е, надявам се Уиз да пуснат поне още веднъж 1 евров флекс, но не очаквам кой-знае-какви оферти.

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Ще има със сигурност, тук вече започнаха с рекламите

Ама сигурност за пътувания няма да има, аз така и така вече накупих компютри и принтер за домашно обучение, смятам да не купувам нищо. 

Абе вярно, че старите дрехи не ми стават, ама все си мисля, че по-добре да отслабна, отколкото да купувам всичко наново...

  • Харесвам 8
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 1 час, iMari каза:

Този"черен петък" ще съсредоточа усилията си в търсене на....обувки🤩, мечтаейки да се върне скоро славното време, в което цял форум преследваше 90% купон на Expedia 😃

Е, надявам се Уиз да пуснат поне още веднъж 1 евров флекс, но не очаквам кой-знае-какви оферти.

Ако си мераклийка  за Ecco или Camper, в Истанбул намерих аутлет със супер цени. 3 чифта Ecco  взехме за 180лв.

  • Харесвам 9
  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 28 минути , Alexander каза:

Ако си мераклийка  за Ecco или Camper, в Истанбул намерих аутлет със супер цени. 3 чифта Ecco  взехме за 180лв.

Благодаря! Ако тръгна към Истанбул, задължително ще те питам къде е този аутлет. 🙂

Но очаквам всеки момент да ни наложат карантина и разчитам на онлайн пазаруване. Скоро about you стартира и на нашият пазар. В първите дни освен отстъпка за някои модели обувки, можеше  да са прилага и код за 25% намаление. Успях да си взема два чифта ботуши, като единият беше намален от 220лв и заедно с кода се получи крайна цена 68 лв. Доставят директно до вкъщи, напълно безплатно, в рамките на няколко работни дни. Та сега пак тях ще дебна за черният петък. Ботушите, които купих са по "мадамски", сега ще търся хубави зимни такива, а ми трябват и едни планинарски. Ако някой попадне на подобни оферти, ще съм благодарна да сподели :)

П.П.

Леле, съвсем го направихме БГ мама този форум 😂

 

 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение

Отделих мненията за тазгодишния черен петък в нова тема и тъй като предвид ситуацията се очертава да е по-скоро за ботуши и ушанки обсъждането :girl_crazy:, го преместих от Оферти за самолетни билети в Общи приказки

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Смея се 8
Връзка към мнение
преди 1 час, chandni каза:

Отделих мненията за тазгодишния черен петък в нова тема и тъй като предвид ситуацията се очертава да е по-скоро за ботуши и ушанки обсъждането :girl_crazy:, го премести от Оферти за самолетни билети в Общи приказки

Ееее, де да знаеш, току виж, в черния петък, ведно с гащи и ушанки, да дават с тях и по някой самолетен билет:)))))Живеем, в непредвидимост, вече нищичко не ме учудва.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 4 часа, Alexander каза:

Ако си мераклийка  за Ecco или Camper, в Истанбул намерих аутлет със супер цени. 3 чифта Ecco  взехме за 180лв.

Може ли координати на аутлета... Че ми се очертава пътешествие другата седмица, ако не наложат ограничения разбира се.... 

Връзка към мнение
преди 1 минута , Otnesen каза:

Може ли координати на аутлета... Че ми се очертава пътешествие другата седмица, ако не наложат ограничения разбира се.... 

Optimum Outlet Mall

  • Харесвам 6
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
преди 3 часа, AlexandraKo каза:

Ееее, де да знаеш, току виж, в черния петък, ведно с гащи и ушанки, да дават с тях и по някой самолетен билет

Те за даване ще дават, ама дали ще има смисъл да ги купим е въпроса.

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 20 часа, iMari каза:

Благодаря! Ако тръгна към Истанбул, задължително ще те питам къде е този аутлет. 🙂

Но очаквам всеки момент да ни наложат карантина и разчитам на онлайн пазаруване. Скоро about you стартира и на нашият пазар. В първите дни освен отстъпка за някои модели обувки, можеше  да са прилага и код за 25% намаление. Успях да си взема два чифта ботуши, като единият беше намален от 220лв и заедно с кода се получи крайна цена 68 лв. Доставят директно до вкъщи, напълно безплатно, в рамките на няколко работни дни. Та сега пак тях ще дебна за черният петък. Ботушите, които купих са по "мадамски", сега ще търся хубави зимни такива, а ми трябват и едни планинарски. Ако някой попадне на подобни оферти, ще съм благодарна да сподели :)

П.П.

Леле, съвсем го направихме БГ мама този форум 😂

 

 

Кой е кода за 25%?

Връзка към мнение

@slujitel, този код беше активен първите няколко дни от стартирането на сайта. После стана 20%, в момента май няма активен код. Ако се регистрираш, вероятно ще те информират за всякакви промоции. Очаквам да имат големи намаления за Черен петък, ако има интерес ще споделям тук, ако пратят нещо на мейла.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
На 11.11.2020 г. в 0:13, neuromancer каза:

връщат парите после.

Или пък ваучери.

 

На 11.11.2020 г. в 12:41, iMari каза:

обувки

само обувки ли 😃 и още 7/8 билета за по 2/3 евро, нали. 😉

 

 

На 11.11.2020 г. в 15:57, Ivko каза:

А защо последния Черен петък коментиран е от 2018-та? Къде е 2019-та 😃

Него го пропуснахме 😂

 

На 11.11.2020 г. в 16:00, chandni каза:

Отделих мненията за тазгодишния черен петък в нова тема и тъй като предвид ситуацията се очертава да е по-скоро за ботуши и ушанки обсъждането :girl_crazy:, го преместих от Оферти за самолетни билети в Общи приказки

Благодаря ти! 😊

 

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Преди половин час стартира Черният петък в emag. Купих прахосмукачката, която отдавна дебна и електрическа четка за зъби. Спестени 150лв. Доволна съм 🙂

 

  • Харесвам 8
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 19 минути , iMari каза:

Преди половин час стартира Черният петък в emag. Купих прахосмукачката, която отдавна дебна и електрическа четка за зъби. Спестени 150лв. Доволна съм 🙂

 

Сега погледнах,преди седмица цената на най-евтините кецове беше 5 лв без доставка,сега са 7,5 лева.Някои харесани неща са ги намалили с по 10-20 стотинки.

  • Харесвам 1
  • Шок 2
Връзка към мнение
преди 11 минути , dimitrov6 каза:

Сега погледнах,преди седмица цената на най-евтините кецове беше 5 лв без доставка,сега са 7,5 лева.Някои харесани неща са ги намалили с по 10-20 стотинки.

О, да, това го има навсякъде. Затова предварително си правя проучване, къде и на каква цена може да се намери даден продукт, слагам всичко в количката и като започне намалението преценявам стува ли си : )

 

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение

@Мари Николова ме подсети да погледна има ли изгодни оферти за глави на електрически четки за зъби. Поначало ги поръчвам от Амазон, защото тук цените им са двойни. Поглеждам в emag и ето една оферта - намаление 27% от 90 лв. на 65 лв.

Нооо поглеждам и в сайта на търговеца TAXTA, който е ЕТ от Кържали и вероятно пазарува перилни и козметични стоки от Турция. Цената му без “промоция” е 50 лв.

И така. От нито едно от двете места няма да направя поръчка, а когато имам време и настроение ще търся по чужди сайтове 😛

D05B6DFD-498E-4E68-987B-0A962B153149.png.dab3b67e0dc129b9a06ee471dd9d567e.png

 

24E1E053-F103-4088-8403-CAC71E0F4F56.png

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

И аз се чудя дали да не си взема една Oral-B. 

А и сега щом са на промоция, явно си струва да си направя един подарък. 😊 

 

@ДиянаВ благодаря 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
36 minutes ago, Иван Попов said:

И аз се чудя дали да не си взема една Oral-B. 

А и сега щом са на промоция, явно си струва да си направя един подарък. 😊 

 

@ДиянаВ благодаря 🙂 

На @iMari благодари. Аз нищо не съм си купила още. Нито четка, нито накрайници, нито ботушки, нито парцалче, нищооооо 😄. Баси, нямам муза за пазаруване. 

Ами ти @Иван Попов виж си там съобщенията от Снежанка и по-бързичко отговаряй, че да се разбъркват най-накрая участниците в коледната размяна на подаръци. Току виж покрай избирането на магелански подарък ми се отключи шопинг настроението 😉 Давам ултиматум до другия петък всички да са на стартова позиция 😆

А относно ел. четките на Орал Би, мисля че са добри. Съпругът е с такава, а аз съм с Филипс. По-евтини са подменящите им се глави, а една и съща работа вършат 🙂

  • Благодаря 1
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , ДиянаВ каза:

На @iMari благодари. Аз нищо не съм си купила още. Нито четка, нито накрайници, нито ботушки, нито парцалче, нищооооо 😄. Баси, нямам муза за пазаруване. 

Ами ти @Иван Попов виж си там съобщенията от Снежанка и по-бързичко отговаряй, че да се разбъркват най-накрая участниците в коледната размяна на подаръци. Току виж покрай избирането на магелански подарък ми се отключи шопинг настроението 😉 Давам ултиматум до другия петък всички да са на стартова позиция 😆

А относно ел. четките на Орал Би, мисля че са добри. Съпругът е с такава, а аз съм с Филипс. По-евтини са подменящите им се глави, а една и съща работа вършат 🙂

Добре, и на нея ще благодаря😊:dance3: 

А защо така си без желание за пазаруване? Може би ти е писнало или 😇

Аз вече отговорих там в тази прекрасна тема. Ами може да ти дойде шопинг настронието скоро. То зависи и от нас самите донякъде. 🙂

За Орал Би един фр преди години ми казваше, но аз все като на майтап и все не си взимам.... Все си казвам, моята четка си добра и мека, но е време да я подмена с друга марка. Просто от любопитство. 😉 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.