Прескочи до съдържание

Коледен куиз на magelanci.com. 12.12.2020, 16:00 българско време. Виртуален куиз, реални наздравици :)


Георги

Препоръчани мнения

Негово императорско величество Клъвдий IV Бух окупира голямата награда от магеланския коледен куиз, понеже прецени, че е достойна за императорски трон. 😲 

(Макар че, като дойде и другата награда със сигурност ще окупира и нея и ще му е все тая дали се е натаралянкал в трон, или под масата)...

IMG_20201216_141540.jpg.e1b9c05fddd38b69816eb923f4531d37.jpg

 

IMG_20201216_141618.jpg.f9874442700468501b4babacbc2433d7.jpg

 

Още веднъж благодаря на организаторите, на мистериозния спонсор на куиза и на всички участници за чудесното коледно настроение, което се получи.

Истината е, че следях темата съвсем отгоре-отгоре и съм пропуснал какви са наградите, но това е нещо, от което у дома наистина имаме нужда.

Старият ни стол за компютър е прогорен от ютия и с едно липсващо колело. @Mistress of Germs някак балансираше в него, но аз не смеех да седна.

 

Още веднъж благодаря на всички!

  • Харесвам 13
  • Браво 11
Връзка към мнение

Значи, откакто @ven62 изригна и закова най-подходящия епитет за тоя бухал - ПЪРШИВ, той се възгордя и почна да се вре вече съвсем навсякъде из форума. Голяма гордост начи, че самият Венци му обърна внимание. Много му порасна работата. И по флагове магелански се е правил на знаменосец, и с отбрани магеланци се е снимал, и направо въййй...

Сега зае и стола ни. И го обяви за трон - БУХотрон (като Мегатрон, само че не динозавър, ми... сещайте се какво). В цялата наука бухология не съществува термин като "скромност". Клъвдий официално се обяви за Магеланец номер 1 и нас кучета ни яли. Сега и стола ми отне! Ще остана на тоз разбития, който е разбит заради моето д... де, ако трябва да съм честна. Имам навика да се въртя на него, докато слушам музика. Та съвсем се разбрицА. Требеше пършивият бухал да отиде на пършивия стол, ама де ти...
Сега имам клетва по страх от смъртно наказание да не се въртя на новия. Ще се старая! Ама то и как да се въртя, като Клъвдий ще седи на трона си отзад и ще ми убива. да не може човек да се облегне. Няма гонене на тоя пършив бухал от магеланския стол! Па не само пършив, ми и непран и степан от смачкана вата, все едно съм скачала отгоре му! От последния ни гъбинг се наяде с червена мухоморка и не ще да иде в пералнята, щото от центрофугата  в съчетание с отровата от гъбата му се завива свят.
Поне получих бонус - ТОБЛЕРОН! У-Р-РАААА! Всякакви шоколади са най-сърдечната и мила награда. Сладури такива!
Много ви благодаря, благодаря и на @master_of_germs, че извоюва първата награда, и пожелавам още много награди и подаръци за всички от нас. Сериозно и от дъното на шоколадовото ми сърце. И желираната ми диафрагма. И еклерния ми мозък. 
Весели празници!

  • Харесвам 8
  • Браво 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 1 час, Mistress of Germs каза:

Значи, откакто @ven62 изригна и закова най-подходящия епитет за тоя бухал - ПЪРШИВ, той се възгордя и почна да се вре вече съвсем навсякъде из форума. ... И по флагове магелански се е правил на знаменосец, и с отбрани магеланци се е снимал, и направо въййй...

...
Весели празници!

Да, да. Видях го върху знамето на някакъв връх качил се … Вежен май.

Даже изложих в коментар моите притеснения за реликвата на форума.

Сега започвам да се притеснявам и за хубавия ви стол.

(А стола полюшва ли се напред-назад? В офиса често ползвам тази функция, въпреки че 2-3 пъти така се премятам, че падам на главата си, върху нея цялото ми тяло, а връз него стола - унизителна гледка. Добре, че съм си сам в стаята)

-----

 

Да си ползвате стола със здраве!

 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение

Клъвдий Бух в момента хем се е разплул, хем е готов да спретне пиянско сбиване, след като изпие и другата награда от куиза...

 

Mr. Data, Mr. Data,

Find the nearest quiz generator!

Mr. Data, Mr. Data,

Go to the forum administrator!

Mr. Data, I am at the end of my wits;

Bring me a bottle of Slivo-o-o-o-o-o-o-o-o-vitz!

 

 

1253818829_IMG_20201221_1532242.thumb.jpg.e1333b5b7c88d0a2e4d629d4d29869af.jpg

 

2094615782_IMG_20201221_1534512.jpg.3d9527c5807e686269ec75f7d9f36296.jpg

  • Харесвам 11
  • Шок 1
  • Благодаря 2
  • Смея се 3
Връзка към мнение

Бързи са с доставката при поръчка в петък вечер! А онова клипче с Пикард сигурно е първата мега простотия, на която съм попадал в Ютюб още преди да го купят от гугъл 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Време е и аз да се похваля 🙂

Понеже синът ми @oksev сам се пребори за второто място @Георги  предложи да замени отлежалото питие с нещо по-подходящо за неговата възраст и аз с радост приех. Чакайки пред офиса на Еконт си мисля горкия човек наложи му се да избира подарък за тинейджър. Поне според мен това си е сериозно изпитание.  Взех пратката сериозно увита с черно непрогледно фолио, хм ... какво ли е...

90900484_viber__2020-12-23_15-03-42.jpg.7ae71fba415d773fa41aef7b78682f65.jpg

 

Прибирам се и тържествено връчвам наградата. Следва нетърпеливо разопаковане и снимка под елхата, за да бъде споделена тук 🙂

 

772615481_viber__2020-12-23_14-57-52.jpg.c76e98cb19e975d741b0434d3b8a3018.jpg

 

Настолна игра с карта...и влак. Точно в десетката. Той е фен на всякакви видове карти и (напълно непонятно за мен) влакове. 

Играта е страхотна, подходяща е не само за деца. На мен също много ми хареса. Естествено нямаше как да откажа и веднага започнахме...

Пръв започва играчът посетил най-много европейски държави... не бях аз 😞

 

1743452914_viber__2020-12-23_14-57-52.jpg.f51f0ae5e759cc8ad50f64da676ea1d3.jpg

 

Не можахме да я завършим понеже младежът е кандидат шофьор и има часове днес, но ще продължим довечера.

Благодаря на @Георги за организацията на интересния куиз и чудесната награда.

Разбира се и на всички участвали магеланци, понеже всички вие правите тези срещи интересни и забавни, като споделяте много знания и любопитни неща от света. Благодаря ви. 

 

 

 

  • Харесвам 17
  • Браво 9
Връзка към мнение

Радвам се, че ви е допаднала наградата. Не е лесно да се избере нещо за тази възраст, определено, но е по-лесно когато знаеш поне 1-2 страсти на човека от другата странаа, а пък за тази нашата страст няма възрастови граници 🙂

  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.