Прескочи до съдържание

Коледен куиз на magelanci.com. 12.12.2020, 16:00 българско време. Виртуален куиз, реални наздравици :)


Георги

Препоръчани мнения

Пишете ме направо под номер 69, че нямам търпение да чакам още 7 човека! И да знаете, че нямате шанс на куиза, защото ще участваме двама - аз и един 8-годишен подсказвач, който чак мен ме учудва понякога колко много знае по география.

  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
В момента, shnuky каза:

Аха, благодаря.

А как се осъществява...

В началото на темата @Георги е обяснил - като тест.

Връзка към мнение
преди 1 час, Elena каза:

И аз искам! Много са ми забавни куизовете, а след втората чаша вино дори започвам да целя верните отговори.

Леле, какво им се пише на всички, ако почнеш да пиеш отсега. 

  • Смея се 5
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Mistela каза:

И аз се записвам 🥳 пък и 16.00 часа е чудесно време за греяно вино ако не друго 🙂

Значи няма да съм само аз с пищови 😀

  • Смея се 4
Връзка към мнение

Аз да попитам @Георги - колко време очакваш, че ще продължи тази сбирка ориентировъчно? Аз евентуално може да се включа по-късно, ако е повече от 2 часа. 

Връзка към мнение

Ако има опитни с куизовете(викторините!) по баровете и желае да помогне малко с организацията, нека ми пише едно лично съобщение. Искам най-вече да разбера през колко въпроса да има почивки, дали да се знае класирането преди последния въпрос и разни т.н. неща, които обикновено идват с практиката 🙂

Връзка към мнение
На 6.12.2020 г. в 20:03, Травеолани каза:

Аз да попитам @Георги - колко време очакваш, че ще продължи тази сбирка ориентировъчно? Аз евентуално може да се включа по-късно, ако е повече от 2 часа. 

Здрасти, пропуснал съм това запитване. Някъде час минимум, може и до два да го докараме, нямам идея как ще ни тръгне лафа 🙂 Не пречи да се включиш в чата, когато ти е удобно, пък каквото такова. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Молба. Търся 3-4 доброволци, с които утре (петък) от 11 часа да направим една суха тренировка. Нужно е само да сте ползвали Zoom и за предпочитане е да направим теста от стационарен компютър, от телефон сигурно няма да е удобно. 

 

Няма да отнеме повече от 10-15 мин надявам се. 

 

Пишете тук, аз после ще ви пиша на лично с подробности. 

Връзка към мнение
На 3.12.2020 г. в 21:16, shnuky каза:

какво е куиз?

Много правилен въпрос!

Май стана много модерно да се използват такива думички.

Аз пък съм old fashion 🙂

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.